Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cmudlo
23. jan 2016

@ria191 to fakt? Od ktorého dňa po et alebo ket? si tak fungovala?

ria191
23. jan 2016

@cmudlo ja som po žiadnom transfere nelezala aj ked som si to sľubovala. Je lepsie ked sa hybes. Kocky tu dokonca zdvíhajú aj 2-3 ročne detičky a vidíš nie je to problém. Od začiatku som si nedávala pozor a normálne som kmitala.

diska
23. jan 2016

@ria191 neboj,bude zboznovat aj copanu 😀 nas maly doma nosil aj ruzove ,kvietockove a tak hlavne v lete po segrinych detoch tak sme mali aj dievcatko 😀 a ja mam velmi rada fialovu tak som mu kupila take hviezdickove vecicky do kocika a obcas som mu ich davala aby som sa potesila 😀 😀 😀

ria191
23. jan 2016

@diska hej to mi hovorí každý, ale on ma odjakživa take sprosté reči co sa týka dievčatka. Každy deň ma otravuje, ze on potrebuje vedieť co to bude 😜😜😜. Hi hi hi aby mi potom zral nervy az dokonca. Vážne uvažujem, ze to nechám na to prekvapco 😜😜😜. Dúfam, ze si mu to zvečnila, aby ste sa neskor na tom pobavili 😍😍😍.

cmudlo
23. jan 2016

Mám také brucho no ako v piatom mesiaci. ..nechápem. ..to môže byť utrogestan? Predtým som nikdy také nemala...ináč mávam ploché bruško. ..normálne sa obdivujem v zrkadle a prajem si, aby také ostalo 😊

pitufinka
23. jan 2016

@cmudlo podla mna moze 🙂

sarasota
23. jan 2016

@cmudlo ja som mala vzdy take ked som ostala tehu.Takze je to na dobrej ceste. 😉

cmudlo
23. jan 2016

@pitufinka aj ty si mala také z utrogestanu?
@sarasota fakt? Jeej ....dúfam že aj ja budem 😉

lusipe
23. jan 2016

@cmudlo ja som tiez pri malej tak kmitala,ani jeden den nelezala a išla do práce a stale behala kadetade...a vidis uz ma 17 mesiacov🙂a teraz este horsie,stale malu na rukách,chodim hore schodmi a dolu asi 200krat za den,nosím tažké veci,tak uvidime ci to malo nejaký negatívny vplyv...ale podla mna to s tým nic nema...ale dobre ze si mala veselo,aspon ti to ubieha a myslis aj na nieco ine🙂

lusipe
23. jan 2016

@ria191 jej uvidis ako bude dievčatko zboznovat...to su take princezné otcov🙂a ty budes mat partacku🙂i ked ja to tiez vidím na chalana🙂skvele ze uz je lepsie...uz bude len a len dobre...teda este pred pôrodom budes na nervy🙂🙂🙂

silvinkabb
23. jan 2016

@cmudlo ja som bola nafuknuta od stimulky a aj po nej. Tiez mi povedali ze to moze byt z utrosu. Kazdopadne mne to bolo neprijemne

diska
23. jan 2016

@ria191 jasne,ze ano ,,,ma aj videa take 🙂

gagirl
23. jan 2016

@tinkatinulka
@ria191
@diska kocky dakujem vam velmi pekne za vase slova a podporu..potrebujem teraz trocha casu pre seba ale urcite sa nevzdam kym nedosiahnem to po com tuzim,verim ze to trapenie coskoro skonci aj u nas..drzte mi palce..

gagirl
23. jan 2016

A velmi dakujem za srdiecka od vas..🙂

lusipe
24. jan 2016

Dobre rano kocky,tak muž ma dokopal🙂a ani menzes do rana neprišiel....a je tam druha čiarka🙂sice slabšia ako u malinkej ale je tam🙂🙂🙂 moc vam všetkým dakujem za podporia a ze ste ma tiez dokopali do testu🙂

lusipe
24. jan 2016

Este pridávam foto🙂

lusipe
24. jan 2016

Tu je asi lepsie foto,prva bola po tme 🙂

ria191
24. jan 2016

Rano ked som sa pozrela z okna tak si hovorím, ake krasne zasnežené ráno a pozriem na kona a ono je to ráno ešte krajšie 😍😍😍. Super teším sa a gratulujem 😘😘😘.

gagirl
24. jan 2016

@lusipe gratulujem moja..

dalida
24. jan 2016

@lusipe 🙂 krasne 🙂 blahozelam 🙂

lusipe
24. jan 2016

@ria191
@gagirl moooc vam dakujem za vsetko dievčatá...teraz mam pocity ze snad to zvladnem🙂
Majka ako som vravela,pekne sup do KET,oni su úspešnejšie a najmä ze si vtedy v prirodzenom cykle a nie prehormonovana...moooc budem na teba myslieť a posielať tehu virusiky🙂
@ria191 a teraz uz aby ta nadcha presla...lebo nic si nemôžem dat a v noci nedycham vobec:(

gagirl
24. jan 2016

@lusipe dakujem moja zlata..vy sa drzte..drzim palce aj nadalej🙂

izzie27
24. jan 2016

@lusipe gratulujem pekne ciarky☺

speranza1
24. jan 2016

@lusipe aj ja mam nadchu...a normalne uzivam nosne spreje....uzivala som aj pred tym a budem aj teraz...furt je to lepsie ako nespat kvoli upchatemu nosu....a mimochodom....BLAHOZELAAAM😍😍😍😍

ria191
24. jan 2016

@speranza1 no ano ale ja mam tu nádchu odzaciatku to su tri mesiace vkuse. Ja naštastie možem spať, ale smrkam niekoľkokrát za noc. Ja aj vela kycham a vtedy sa to uvoľňuje. No co ako? Kedy ideš ku gynekológovi?

pitufinka
24. jan 2016

@cmudlo no mne bolo celkovo zle z toho, hned slo som ho vysadila je mi super 🙂

ria191
24. jan 2016

@lusipe ajjajaaj ja naštastie ešte nemusím kvapky, ale vstávam niekoľkokrát v noci a smrkam, kycham a neskutočne soplim. Dúfam, ze to nebudeš mat tehu nádchu lebo ta ti tak skoro neprejde. Ja ju mam uz tri mesiace vkuse. Ale pre toho malého prcka vydržíme vsetko. Vidíš to ten dzusik ta neminie.

speranza1
24. jan 2016

@ria191 aj ja ju mam od zaciatku a teraz mam aj herpes pod nosom do kelu....u gyndosky som uz bola....ved mam uz foto z utz vo fotoblogu....

ria191
24. jan 2016

@speranza1 to som si nevsimla normálne, ze cumim 😍😍😍. Bude veselo. Aj ty od začiatku? Šudato moje dúfam, ze ti aspoň zle nie je 😘😘😘. Hlavne nech su zdravucke

evadek
24. jan 2016

tak nas vztah to nevydrzal....mozem sa podakovat svokrovcom...
Uz sem nepatrim...tak som sa prisla rozlucit...zabila som si 4 embrijka...kedze na vklad uz nemozem ist :((((
Som horsia ako hociktora zena kt. isla na potrat....
Ale vam vsetkym drzim palce....bojujte...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre