Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
27. jan 2016

Ahojte. Zacinate niektora teraz stimulaciu? Ja som dnes zacala, prvy krat soft, tak som velmi zvedava, co sa im podari zo mna vydolovat. Bol mi prideleny Dr. Kozumplik. Mate s nim niektora skusenosti?

tinkatinulka
27. jan 2016

@tlucka sak chod do natinu ale daj si tak 75j denne alebo len 50j..a možno budu krásne dve

vernazza
27. jan 2016

@nelly3 mne tiekol intralipid v ba v imunovitale asi 1,5 hodky a v RF naposledy 40min. Fakt neviem podľa čoho sa kde rozhodujú, ale z tých 5 hodín by ma asi miglo. 😊

vernazza
27. jan 2016

@gagirl @tlucka Idem aj ja s vami v marci, dám si aspoň 2 cykly pauzu a verme, že jar v nás prebudí tie správne hladiny všetkého čo treba. 😊

nelly3
27. jan 2016

@vernazza
kolko si platila v imunovitale? aj ti to pomohlo k otehu? nejako nemam prehlad uz 😉

sasa1983
27. jan 2016

@cheeky82 drzim palce,nepoznam osobne,ale baby si ho pochvalovali. A aj tak viac,ako vyslovene mily,usmiaty,empaticky doktor je dolezita kvalitna embryologia,co jednak v Brne je a jednak to nastastie nie je tolko zavisle od ludskeho faktoru.

cheeky82
27. jan 2016

@sasa1983 moc dakujem. si ma potesila 🙂

lusipe
27. jan 2016

@cmudlo ahoj moja,nepôjdem ze mi je to ľúto,.lebo je este skoro podla mna.moja čiarka co si videla bola 11 den a to mi vkladali FHB1...takze 8 den je podla mna skoro...pockala by som do 12 dňa...budem ti silno posielať tehu virusiky aby sa to podarilo uz teraz...
@gagirl...ja som nečakala pri ET ked sa nepodarilo ale išla hned do Ket...a myslim ze uplne som nebola pripravená...da sa vobec na to pripraviť?podla mna nie,vzdy je tam strach,obava🙂

lusipe
27. jan 2016

Jaj dievčatá tak som sa nahnevala...kamoška išla po 2 rokoch pre dve zmrazené v gynfive,lebo mali zmrazené ze dvojbunkove a ze jedno neprežilo a druhé ledva uvidí sa...to ako tam môžu robiť take veci ze mraziť take nekvalitne,brat od ludi peniaze a davat im nádej nijakú ?a v Brne take ani nemrazia a majú Ket úspešne...nechapem asi tomuto svetu...ved nech sa idu naucit do Brna ked to tam nevedia:(je mi jej tak ľúto....

saldiv
27. jan 2016

@lusipe ale si ma potešila. Aj podla mna @cmudlo skúša zavcasu 🙂
Ja si presne pamatam tvoj test ktory si sem pridávala. A mávala si pocit ze uz ti každú chvíľu pride menstruacia a to mam aj ja teraz. Dnes 7 dni po ket.

dalida
27. jan 2016

@lusipe ☹ smutne. Nase zdravotnictvo, centra... Neviem ci ja som prilis narocna, ale ak si platim za sluzby (v zdravotnictve, ale aj inde) ocakavam profesionalitu, ludsky pristup a empatiu. Z mojich skusenosti, zial vyplyva, ze nie vzdy sa na Slovensku dockame takej urovni servisu ako v zahranici ☹

lusipe
27. jan 2016

@saldiv este pockaj par dni,aspon 10-11 den.budem mooooc držať palceky a posielam tehu virusiky...ja este teraz mam ten pocit ale je to slabšie.vtedy to bolo ze uz idem na wc a bude to tam 🙂tak to mas dobre pocity🙂drzim mooooc palceky

gagirl
27. jan 2016

@vernazza tak budeme znova spolu bojovat..a verim ze tentokrta budeme vsetky uspesne..-🙂

nelly3
27. jan 2016

@lusipe
ja som tiez chodila do GF v Blave a mala som tam 1x ET vzdy vklad po dve a potom 3x KET a tiez len take ze dvojbunkace uz si presne nepamatam a uplne ze nic, potom mi este ostali 3 zmrazene a ze teda ideme na dalsi KET a rano mi volaju, ze zial sa nerozmrazili, hlavne ze clovek berie estrofem atd. takze no coment 😠

lusipe
27. jan 2016

@nelly3 presne,dopuju ta hormonámi a potom len tak ze nic...lebo su amateri...lebo sa nenaučili ze to ide aj inak...je mi ľúto tych ludi,ktorí nevedia...

vernazza
27. jan 2016

@nelly3 platila som tam cca 30€, v brne 100€, takze tu sa to viac oplati. a bola som raz v maji 7 dni pred ET, ktory nakoniec nebol, lebo sa nam neoplodnili dobre vajicka a teraz som mala neplanovane nativ, aj bol vklad, intralipid mi dali v brne v den vkladu, ale neotehotnela som. tazko ale posudit, ci to nejako mohol ovplyvnit ten intralipid.. teraz sa v marci chystam na soft a budem mat aj intralipid, tak uvidíme.

gagirl
27. jan 2016

@cheeky82 ahoj..ja som sice jeho este nemala ani raz co tam chodim ale co pisali dievcata o nom ze je mily a pedantny..takze urcite si v dobrych rukach..a inak nie je iste ze pri kazdom vykone ,,usg.. budes mat jeho..tak stretnes aj iných dr .a mozes potom porovnat🙂Oni su tam podla mna vsetci fajn.-.Drzim ti velmi palce aj nadalej..🙂

gagirl
27. jan 2016

@saldiv drzim palce nech vam to vyjde..

gagirl
27. jan 2016

@tlucka mala si zatial len raz nativ co si bola naposledy ?..neviem ci nie je trocha lepsi soft..je vyssia uspesnost lebo je trocha viac vajok..a cenovo to vyjde nie o moc viac myslim nie?kolko vyjde taky nativ cca?.Drzim palce nech je imuno ok..co ti nasli?..

gagirl
27. jan 2016

@dancura ahoj..davaj si kyselinu listovu alebo femibion..vitamin D3..mozes vitamin E..zacni pit alchemilkovy caj..Mne ked vysiel vklad som pila aj Femigard kvapky lebo so tym mali kocky dobre skusenosti..ale neviem co vtedy pomohlo alebo nie lebo predtým ani potom sa to nepodarilo..Neviem co zvyknu brat ostatne dievcata..Uz si zacala stimulovat?

stella25
27. jan 2016

@cheeky82 ahoj, ja som Kozumplika mala raz pri odbere a bol sikovny a citlivy a teraz pri vklade a bol uspesny 🙂 . Je velmi velmi mily, ale to su tam vsetci. Ja som za tie roky nemala negativnu skusenost s nikym. Len sa musis ty vela pytat, na vsetko co ta zaujima, neboj a nehambi sa ich. Oni aj tak vsetci spolu komunikuju medzi sebou a radia si navzájom.

matusik6
27. jan 2016

@lusipe
Gynfiv je odpad
Ja som tam začala chodiť a rýchlo som aj prestala

katka17044
27. jan 2016

@matusik6 presne ja som tam stratila 3 roky

kubulka280
27. jan 2016

@cheeky82 ahoj ja som tiež dnes začala a ja patrim ku dr. Koudelkovi

cheeky82
27. jan 2016

@kubulka280 dnes si začala soft stimulku? Ak mas v pondelok ultrazvuk tak sa tam možno stretneme

saldiv
27. jan 2016

@lusipe diky za tie tehu virusiky ;) potrebujem ich ako soľ!!! Uz mame za sebou dlhu cestu. A moj ma zaciatkom feb narodky. Tak to by som mala krasny darček....jaaj keby to tak vyšlo!

sona_fit
27. jan 2016

@gagirl Ahoj Majka, je mi ľúto že ti to nevyšlo,... V marci to dáme, uvidíš! 😉
Ja som v novembri po biochemickom tiež mala len slabučkú menštruáciu, ledva 1-2 dni, ako aj ty píšeš a tiež skôr také tmavšie špinenie - si myslím že to bolo z toho, že nám to utrogestan zadržiaval v tele tú sliznicu dlhšie. Ďalší menzes už bol ok.

gagirl
27. jan 2016

@sona_fit ahoj moja..dakujem pekne..Aj ty sa chystas v marci na vklad?Uz to musime dat konecne..ved uz sme stare korcule..Aj ked mi Otevrel pisal ze nemam to vzdavat ze este nemam taky vek ze by to nemalo vyjst..tak mu verim🙂To krvacanie vlastne len spinenei lebo som naozaj len spinila uz dnes ani nemam skoro vobec..Pisala som dr.a on odpisal na to len tolko ze sa moze este pomaly spustit aj 3-4 dni po vyadeni progesteronu..ale neviem neviem..vyzera ze prave konci..Tak snad najblizsie bude uz normalna..a posledna..🙂

skaredekacatko
27. jan 2016

@gagirl no baby by som sa rada pridala k vam ak budu cytokyny oka cakam na vysledky kazdu chvillu? Uz si to dva tyzdne. Tento cyklus co pride idem este cvicit a potom na to vmarci.

kubulka280
27. jan 2016

@cheeky82 nie ja mám až v stredu,veľmi rada by som aspon by bolo veselšie. A odkial si

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre