Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
28. jan 2016

@erijan No zatial som tam bola len na konzultaciu a vcera som zacala stimulovat. Musim ale povedat, ze su tam vsetci velmi mili, aj lekar a koordinatorka. S kludom ti vsetko vysvetlia ak sa opytas na nieco.

erijan
28. jan 2016

@cheeky82 tak to je fajn... ako dlho sa tam caka na konzultaciu?

lemoni86
28. jan 2016

Ahojte baby @gagirl @tlucka @vernazza @sona_fit @skaredekacatko @nelly3, chcela som vas len povzbudit do dalsieho boja, napisat vam ze drzim silno palce na ten marec 🙂 Je mi velmi luto ze to teraz nevyslo podaktorym,ale treba zatat zuby a ist dalej. viem ako sa citite, prezila som si to iste, no za chvilku budete opat stimulovat alebo sa pripravovat na ket et atd... ten cas leti rychlo.. Silno silnooo vam drzim palce, a @cmudlo u teba ma to mrzi najviac, si z toho unavena a mas uz toho plne zuby, no stale je nadej, pokial telo dovoli. treba si oddychnut a nacerpat sily.. verim ze sa to nakoniec podari kazdej, su tu jasne priklady ze sa deju zazraky 🙂

a gratulujem @lusipe nech to male mimi sa poriadne zahryzka a nech tam ostane 9 mesiacov ;)
taktiez som bola velmi prekvapena @ria191 ze 16tt??? nadhera, silno silno gratulujem 🙂
@lienka_1 vitam na svete a vela vela zdravicka prajem malinkej, nech rastie ako z vody 🙂
@speranza1 padla som na zadok :-O ty si tehula a prirodzene, odpadnem :D tak sa drzkajte nech bude vsetko bez problemov 🙂)

lienka_1
28. jan 2016

@erijan my sme ten pripad. Darcovske nam sice lekar ponukol, ale az po tom, co sme vyskusali ozaj vsetko. Nakoniec sa podaril nativny cyklus. Drzim palce!

lienka_1
28. jan 2016

Zienky moje, kona nestiham, lebo mam pocit ze neustale kojim 😀 .....a nase dieta je aj tak ako spagetka. Musime dikrmovat, lebo malo pije z mojho mliecka, tak sa to toci stale dookola, cicik, odgrgnut, flasa, odgrgnut, uspat a ked konecne spi, je cas dalsieho krmenia. Ale stoji to za to!
Myslim na Vas kazducky den!

katka17044
28. jan 2016

Ahojte neviete mi nahodou poradit kamaratka ma malu zasobu vajicok pred tym ostala tehotna prirodzene aj teraz by chcela existuje na to nieco ako docielit aby ich bolo viac? Okrem vitamínov kys. listova a inofolic?

cheeky82
28. jan 2016

@erijan nooo, dost dlho. ja som cakala tusim minimalne 2 tyzdne, ale ak chces ist ku konkretnemu doktorovi, tak to moze byt aj dlhsie

cheeky82
28. jan 2016

@lienka_1 to je uzasne. my sme tiez ten pripad. manzel hrozny spermiogram, skusili sme darcovske, krasne embry, uspech a potrat v 13tt. vtedy mi zistilo imuno. teraz by som chcela s manzelovymi, ale on nie je moc nadseny, boji sa, ze to nevyjde a myslim, ze ani jeden z nas nie je pripraveni na dalsie sklamanie. ja na zazraky verim, ale len u druhych. neverim ze aj nam sa moze nejaky stat ☹ ale mala by som zacat a pritiahnut si ho🙂

lienka_1
28. jan 2016

@cheeky82 Pozdravujem manzela! Ze mpj bol vyse roka aj ulne azospermicky. Ja imuno, hemato, endokrinologicka a aj vela gynekologickych dg. Ampodarilo sa. Ale chapem Ta. Ani je som uz neverila. Este ze moj muz veril! Teraz sa mi tu puci malinky uzlik a ide si oci vyskriabat, tak sibrinkuje ruckami. Bojujte, zazraky sa stavaju aj tym, ktori stratili skoro vsetku vieru. Drzim palce! 🙂

tlucka
28. jan 2016

@lemoni86 Ďakujem, aj ja tebe veľmi držím palce, raz sa nám to všetkým určite podarí 🙂 🙂

tlucka
28. jan 2016

Kočky, viete mi poradiť, kde majú najlacnejší Utrogestan? Keďže ho budem brať na kilá (už s tým počítam, že min. do 12. týždňa sa ho nezbavím) 😀 😀 😀 😀 😀 , tak si chcem urobiť zásoby a rozdiely v cenách na jednu krabičku sú dosť vysoké 😒

lusipe
28. jan 2016

Kocky tak uz som bola na kontrole u lekarky,chcela ma vidieť skor ci je babatko na mieste a nie mimo.takze videla gastacny vak a mam prist o dva týždne a to by malo byt srdiečko.juj tak sa bojim aby tam len bolo.to je neustály strach🙂a krv nebrala ze nevidí dôvod,ked je test pozitívny a videla dutinu.skoda,rada by som vedela ake je hcg🙂

tlucka
28. jan 2016

@lusipe Gratulujem 🙂

lusipe
28. jan 2016

@tlucka dakujem pekne a ja tebe strasne moooc drzim palceky🙂

tlucka
28. jan 2016

@lusipe Ďakujem 🙂

kubulka280
28. jan 2016

@cheeky82 no ved to ano tak mne dali na 7 dni injekcie tak mi to vychádza na8 den v stredu že mam ist

cheeky82
28. jan 2016

@kubulka280 mozno sa stretneme na opu 🙂 Mne ich dali 6, ale ze mozem prist na 7.den, tak idem. mame to dve a pol hodiny autom, to neni az take strasne.

erijan
28. jan 2016

@lienka_1 tak to je super,ze sa podarilo takto napokon 🙂

erijan
28. jan 2016

@lienka_1 ved to, ze clovek uz prestava verit,ci sa to vobec niekedy podari... dakujem za povzbudzujuce slova

nelly3
28. jan 2016

@tlucka
podla mna v ČR to vyjde o nieco lacnejsie, v TT na poliklinike v jednej lekarni ho ja beravam a stoji myslim jedna krabicka okolo 7€, neviem presne, doma by som to pozrela, ale o nieco je myslim v ČR lacnejsi. pokukaj aj na nete mam/nemam lieky, kocky ponukaju tam za nieco nizsiu cena 😉
a inac spravny pristup, ze do 12 tyzdna treba urobit zasoby 😵 ja mam tiez nejake zasoby 😀

tlucka
28. jan 2016

@nelly3 Ja už tiež škrečkujem. Dostala som od jednej kamošky pár krabičiek, ktorej sa to v RF podarilo na prvý krát 🙂 🙂 Áno, pozerala som, len ja som našla v internetových lekárňach lacnejšie ako predávajú v spomínanej téme... 😒

nelly3
28. jan 2016

@tlucka
aha len ci ti to predaju, sice si platis plnu sumu zial, ale mne recept aj tak musi vypisat gynekolog 😕

tlucka
28. jan 2016

@nelly3 Musím tam skúsiť zavolať, lebo je len na objednávku v tej lekárni. A recept neni problém vypísať.

sarasota
28. jan 2016

@lusipe Gratulujeme 🙂

nelly3
28. jan 2016

@tlucka
ok a daj mi prosim ta vediet tiez ked budem musiet do toho 12 tyzdna potrebovat utros 🙂 a cena je tam aka?

tlucka
28. jan 2016

@nelly3 Kludne aj do 40 týždňa si budem dávať, keby to pomohlo 😀

http://www.lekarenstm.sk/index.php?action=hlada...

cmudlo
28. jan 2016

@lemoni86 si strašne milá. Ďakujeme. ..Ja idem teraz vypnúť od všetkého...nevezmem už ani jednu tabletku ..idem skúsiť normálne žiť a naplno sa venovať práci; rodine a športu. ...a uvidím. ..ja viem že čas letí a o chvíľu 40 na krku, ale už fakt potrebujem pauzu. ...

tlucka
28. jan 2016

@nelly3 Len v tej lekárni uvádzajú, že je len na objednávku a za celkom slušný "doplatok". Tak neviem, či je to konečná cena alebo ako.. Ale keď ten liek nie je kategorizovaný, takže poisťovňa ho neprepláca...

lusipe
28. jan 2016

Kocky moje zlate,chcela som vam napísať co sa mi dvakrát osvedčilo a podarilo sa otehotnieť.mne to zabralo a verim ze by mohlo aj vam.
Prvy den menzesu som pila dvakrát denne alchemílkovy caj az do 11 dňa.boli sme lyzovat kde som popijala cervene vinko.brala som kyselinu listovú,vitamín c.od ovulky som nebrala nic na sliznicu len pila cervene vinko a tiez 5 dni po vklade.den pred vkladom som bola na masáži aby sa telo uvoľnilo.a po vklade som ani sekundu nelezala a brala len femibion,pila vitamín c a ananás hned po ceste z Brna a pila mrkvu s pomarancom.vsetkym vam posielam vela tehu virusikov a verim ze čoskoro budete aj prežívať zase tento strach ci je babatko tam kde ma a ci je vsetko Ok🙂🙂🙂

gagirl
28. jan 2016

@lusipe blahozelam.a urcite bude zanedlho aj srdiecko..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre