• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. septembra 2017 
@lusipe
Veľká gratulka:slight_smile:
28. jan 2016 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ta kamoška ma po vklade v GF,nakoniec jej dali trojbunkove...a vraj sa nedeli dobre...a musela zobrat nejaký cipok a diazepam...vraj aby oka uvoľnená...nemam slov...
28. jan 2016 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ahoj luci tak ja mám od dzurillky takúto schému 4ml do F1/1 250ml rýchlosťou 50ml/hod. A tiež mi to dala 3-5 dní pred transférom a potom 3-5 dní po transfére a ihneď v prípade pozitívneho tehotenského testu. Fuha na jar tu bude veľmo veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
28. jan 2016 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lemoni86 ďakujem aj zázraky sa dejú čomu sa veľmi teším :grinning: :grinning: :grinning: .
28. jan 2016 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erijan Podaril sa nam posledny cyklus, ktory som bola ochotna podstupit :slight_smile: Mala som nativ, jedno vajicko a samozrejme ICSI.
28. jan 2016 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe
No ved to je celý gyngfiv
Len zarobiť!!!!!
Načo jej vkladali nekvalitne, no coment
Ach toto Slovensko
Mne povedala moja endokrinológicka nech idem hned do Brna
28. jan 2016 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matusik6 presne len preto aby asi zarobili...ty si dobre urobila ,nema zmysel tam strácať cas.
28. jan 2016 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe masaz je skvely napad..asi si to vykompenzujem, 2vklady=2masaze. Ale nie,naozaj to znie logicky
28. jan 2016 o 16:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 to je uzasne :slight_smile: kiezby sa to uz aj nam podarilo...vela krat ste podstupili IVF? Ak sa smiem opytat
28. jan 2016 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan Bolo to nase 8.IVF
28. jan 2016 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matusik6 a hlavne sa na nic nepytat...oni preferuju pacietnky, co o tom nic nevedia a podavaju minimim info...najlepsie ziadne, aby niekto neprisiel na to, ako to tam funguje
28. jan 2016 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 uff, tak dost teda... my sa chystame na 3.
28. jan 2016 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym snazilkam vela zdaru - tento rok to date!! Citam tam z rychlika

@lienka_1 tak super, ze mliecko je
@lusipe gratulujem

pridavam aktual foto
28. jan 2016 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
28. jan 2016 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Ahojte babule,
hlasim sa po dlhom case, nejak nestiham, stale sme na cestach.
Gratulujem novym mamickam k vytuzenym babätkam a tehulkam, aby to dotiahli do uspesneho konca bez komplikacii.
My sa mame fajn, princeznicka rastie ako z vody, je to uzasne usmievave dietatko. Ma rada hluk, vsetko nove - zvedavica zvedava , vela udi okolo seba, jedno ci znamych alebo cudzich. Najradsej je vonku. A taka pikoska, najradsej je nahata :grinning:
28. jan 2016 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lusipe ahoj. Tak gratulujem k druhému tehu !!! Prečítala som si tvoj príspevok - mám otázku: To červené víno si pila od ovulácie v kuse až do piateho dňa po vklade? Čiže aj v deň vkladu? Ja som preventívne alkohol úplne vylúčila pri vkladoch. Ale neujalo sa - 2 pokusy :frowning2: Pri najbližšom vklade vyskúšam tvoj postup.
28. jan 2016 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evit81 velmi pekne dakujem...hej ja som tak obden pila od menštruácie vinko a potom od ovu každý den a este aj 5 dni po vklade...to podla mna nemoze uškodiť a prave uvoľní maternicu,.prekrvi a este aj na ine myšlienky prides:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
28. jan 2016 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cheeky82 ahoj. Ja som mala Kozumplika pri odbere vajíčok, keď som bola na 1.IVF. Veľmi milý, ochotný a všetko vysvetlil. držím palce
28. jan 2016 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla jej aka zlata bambulka..aj ja uz chceeem taku :fearful:
28. jan 2016 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla zlatulinkaaaa :slight_smile: take pekne kukuc ma :wink:
inac k tomu ockovaniu,ockujeme povinne ockovania aj ked mam strach ale verim,ze zvladneme.este som uvazovala ,ze dam aj proti rotavirusom,zvazujem .
28. jan 2016 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ja som mala tiež taký menzes-nemenzes. Iba špinenie. Druhá už bola ok.
28. jan 2016 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ďakujem za odpoveď. Tak najbližšie vyskúšam, mohlo by niečo konečne zabrať.
28. jan 2016 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evit81 dakujem za odpoved..mne uz aj skoncilo..bolo to naozaj len skoro cierne spinenie asi 4 dni a uz nic..To mam brat normalne ako ms?takze teraz najblizisa normalne az dalsi cyklus ze?dufam ze ta bude uz o,k.Ja mavam uz dost slabe a kratke ms posledny rok dva..
28. jan 2016 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla krásna je bambulka! Užívaj si ju.
28. jan 2016 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no podľa mojho gynekológa to mám brať ako menzes. Ďalšia by ti mala prísť normálne ako máš zvykom. Moje ďalšie MS už prišli tak, ako bežne.
28. jan 2016 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla krasavica vela zdravia jej prajem.
28. jan 2016 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evit81 hej?no dobre teda..tak uvidime aka bude dalsia..Mala som uz par vkladov ale nepamatam si uz presne aka bola po neuspechu ms ale sa mi zda ze takato moc nie..No nevadi..snad sa umudri..Progesteron asi urobil svoje..
28. jan 2016 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla Krasna bambulka! Mliecka mam pomenej. Musim aj dokrmovat. Dnes som to skusila cez cievky. Mala sa krasne prisala a vycucala 60 nutrilonu :grinning: Taka spokojnucka potom bola. Ked pila klasika z flasky, tak som mala pocit, ze vypila rychlo a tak stonala po nakrmeni. Boli sme dnes na prevazenie a konecne z nej zacina byt tucko :slight_smile:
28. jan 2016 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tlucka
@nelly3 ja som z BB a tiež stojí do 7€. Bez predpisu ho nevydaju. Ja som si dala v Brne vypísať viac receptov bez dátumu a postupne vyberala. Ja som mala dávky 4-2-4 a bola z toho strašná mykoza. Doporučujem brať probiotika zároveň s ním.
28. jan 2016 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 super...mne je za kojenim luto, na filipa to vzdy fungovalo aj ako vyborny uspavac....no dufam, ze to nebude mat vplyv na imunitu. o necely mesiac mame ockovanie, nervyyyy
28. jan 2016 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok