Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

matusik6
28. jan 2016

@lusipe
Veľká gratulka🙂

lusipe
28. jan 2016

Tak ta kamoška ma po vklade v GF,nakoniec jej dali trojbunkove...a vraj sa nedeli dobre...a musela zobrat nejaký cipok a diazepam...vraj aby oka uvoľnená...nemam slov...

ria191
28. jan 2016

@tlucka ahoj luci tak ja mám od dzurillky takúto schému 4ml do F1/1 250ml rýchlosťou 50ml/hod. A tiež mi to dala 3-5 dní pred transférom a potom 3-5 dní po transfére a ihneď v prípade pozitívneho tehotenského testu. Fuha na jar tu bude veľmo veselo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

ria191
28. jan 2016

@lemoni86 ďakujem aj zázraky sa dejú čomu sa veľmi teším 😀 😀 😀 .

lienka_1
28. jan 2016

@erijan Podaril sa nam posledny cyklus, ktory som bola ochotna podstupit 🙂 Mala som nativ, jedno vajicko a samozrejme ICSI.

matusik6
28. jan 2016

@lusipe
No ved to je celý gyngfiv
Len zarobiť!!!!!
Načo jej vkladali nekvalitne, no coment
Ach toto Slovensko
Mne povedala moja endokrinológicka nech idem hned do Brna

lusipe
28. jan 2016

@matusik6 presne len preto aby asi zarobili...ty si dobre urobila ,nema zmysel tam strácať cas.

sasa1983
28. jan 2016

@lusipe masaz je skvely napad..asi si to vykompenzujem, 2vklady=2masaze. Ale nie,naozaj to znie logicky

erijan
28. jan 2016

@lienka_1 to je uzasne 🙂 kiezby sa to uz aj nam podarilo...vela krat ste podstupili IVF? Ak sa smiem opytat

lienka_1
28. jan 2016

@erijan Bolo to nase 8.IVF

mircalla
28. jan 2016

@matusik6 a hlavne sa na nic nepytat...oni preferuju pacietnky, co o tom nic nevedia a podavaju minimim info...najlepsie ziadne, aby niekto neprisiel na to, ako to tam funguje

erijan
28. jan 2016

@lienka_1 uff, tak dost teda... my sa chystame na 3.

mircalla
28. jan 2016

Vsetkym snazilkam vela zdaru - tento rok to date!! Citam tam z rychlika

@lienka_1 tak super, ze mliecko je
@lusipe gratulujem

pridavam aktual foto

mircalla
28. jan 2016
bambulka2015
28. jan 2016

Ahojte babule,
hlasim sa po dlhom case, nejak nestiham, stale sme na cestach.
Gratulujem novym mamickam k vytuzenym babätkam a tehulkam, aby to dotiahli do uspesneho konca bez komplikacii.
My sa mame fajn, princeznicka rastie ako z vody, je to uzasne usmievave dietatko. Ma rada hluk, vsetko nove - zvedavica zvedava , vela udi okolo seba, jedno ci znamych alebo cudzich. Najradsej je vonku. A taka pikoska, najradsej je nahata 😀

evit81
28. jan 2016

@lusipe ahoj. Tak gratulujem k druhému tehu !!! Prečítala som si tvoj príspevok - mám otázku: To červené víno si pila od ovulácie v kuse až do piateho dňa po vklade? Čiže aj v deň vkladu? Ja som preventívne alkohol úplne vylúčila pri vkladoch. Ale neujalo sa - 2 pokusy ☹ Pri najbližšom vklade vyskúšam tvoj postup.

lusipe
28. jan 2016

@evit81 velmi pekne dakujem...hej ja som tak obden pila od menštruácie vinko a potom od ovu každý den a este aj 5 dni po vklade...to podla mna nemoze uškodiť a prave uvoľní maternicu,.prekrvi a este aj na ine myšlienky prides🙂🙂🙂

evit81
28. jan 2016

@cheeky82 ahoj. Ja som mala Kozumplika pri odbere vajíčok, keď som bola na 1.IVF. Veľmi milý, ochotný a všetko vysvetlil. držím palce

gagirl
28. jan 2016

@mircalla jej aka zlata bambulka..aj ja uz chceeem taku 😨

diska
28. jan 2016

@mircalla zlatulinkaaaa 🙂 take pekne kukuc ma 😉
inac k tomu ockovaniu,ockujeme povinne ockovania aj ked mam strach ale verim,ze zvladneme.este som uvazovala ,ze dam aj proti rotavirusom,zvazujem .

evit81
28. jan 2016

@gagirl ja som mala tiež taký menzes-nemenzes. Iba špinenie. Druhá už bola ok.

evit81
28. jan 2016

@lusipe ďakujem za odpoveď. Tak najbližšie vyskúšam, mohlo by niečo konečne zabrať.

gagirl
28. jan 2016

@evit81 dakujem za odpoved..mne uz aj skoncilo..bolo to naozaj len skoro cierne spinenie asi 4 dni a uz nic..To mam brat normalne ako ms?takze teraz najblizisa normalne az dalsi cyklus ze?dufam ze ta bude uz o,k.Ja mavam uz dost slabe a kratke ms posledny rok dva..

evit81
28. jan 2016

@mircalla krásna je bambulka! Užívaj si ju.

evit81
28. jan 2016

@gagirl no podľa mojho gynekológa to mám brať ako menzes. Ďalšia by ti mala prísť normálne ako máš zvykom. Moje ďalšie MS už prišli tak, ako bežne.

skaredekacatko
28. jan 2016

@mircalla krasavica vela zdravia jej prajem.

gagirl
28. jan 2016

@evit81 hej?no dobre teda..tak uvidime aka bude dalsia..Mala som uz par vkladov ale nepamatam si uz presne aka bola po neuspechu ms ale sa mi zda ze takato moc nie..No nevadi..snad sa umudri..Progesteron asi urobil svoje..

lienka_1
28. jan 2016

@mircalla Krasna bambulka! Mliecka mam pomenej. Musim aj dokrmovat. Dnes som to skusila cez cievky. Mala sa krasne prisala a vycucala 60 nutrilonu 😀 Taka spokojnucka potom bola. Ked pila klasika z flasky, tak som mala pocit, ze vypila rychlo a tak stonala po nakrmeni. Boli sme dnes na prevazenie a konecne z nej zacina byt tucko 🙂

stella25
28. jan 2016

@tlucka
@nelly3 ja som z BB a tiež stojí do 7€. Bez predpisu ho nevydaju. Ja som si dala v Brne vypísať viac receptov bez dátumu a postupne vyberala. Ja som mala dávky 4-2-4 a bola z toho strašná mykoza. Doporučujem brať probiotika zároveň s ním.

mircalla
28. jan 2016

@lienka_1 super...mne je za kojenim luto, na filipa to vzdy fungovalo aj ako vyborny uspavac....no dufam, ze to nebude mat vplyv na imunitu. o necely mesiac mame ockovanie, nervyyyy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre