• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

9. decembra 2016 
@katka17044 ozvi sa im, daju ti protokol na KET. pravdepodobne estrimax (ale nemusi byt) a utrogestan. niekedy sa picha aj pregnyl
8. feb o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 aha a to odkedy zacnem uzivat? lebo od vcera som ho prestala. S doktorom som pisala a spominal len ze sa mam objednat na 10-12 den na ultrazvuk a potom sa dohodne ket ale zabudol na lieky tak asi mu este napisem
8. feb o 14:24  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pufa aha co som dnes pisala s doktorom tak ani protokol nespominal budem mu musiet teda este raz napisat
8. feb o 14:25  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka17044 estrimax ti daju iba ak ti v prirodzenom cykle nedorasta sliznica maternice. Ja som bola 3 krat na ket a vzdy som mala len utrogestan. Zacala som ho brat az po ultrazvuku. Takze nemusi ti poisielat ziadne recepty, vsetko ti da a povie vked tam prides. Teda u mna to tak bolo
8. feb o 14:29  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka17044
utrogestan sa dava od 14 DC, od 1DC sa berie aj estrimax/estrofem povacsinou - priprava na KET.
8. feb o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka17044 urcute napis. ja som nikdy so sliznicou nemala problem a nikto sa ma na to nepytal, dostala som estrimax a bolo :slight_smile:
8. feb o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 aha super tak to je potom v pohode... ja este 3 baliky utrogestanu mam lebo by som na kontrolu chcela ist sem ku mojmu len.
8. feb o 14:33  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pufa hej ja tiez mam sliznicu v poriadku ze pekne dorasta tak urcite bude stacit len jeden liek...
8. feb o 14:33  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vam :slight_smile:
8. feb o 14:34  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nelly3 ten estrimax davaju v brne kazdemu? Podla mna to je zbytoicne, ked mas sliznicu ok. Ja to brat isto nebudem. Ty s tym mas dobru skusenost?
8. feb o 14:34  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka17044 utrogestan ti v pohode predpiuse aj tvoj gynekolog
8. feb o 14:34  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cheeky82
no ked nechces a nemas problem, nemusis, len potom neviem ci sa nepicha pregnyl, nie som si ista. ja vzdy idem s nim.
8. feb o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 ja som nemala ani pregnyl a podarilo sa, ale len do 13tt.
8. feb o 14:38  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 no dufam ten estrimax nie lebo ten nemam a dnes asi uz aj dostanem lebo uz mi je zle to by som od zajtra uz musela brat no napisem tomu doktorovi este
8. feb o 14:43  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka17044
ano napis mu
8. feb o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka17044 daj potom vediet, lebo ja možno budúci mesiac pôjdem na KET. Aspoň budem vediet co ma caka
8. feb o 14:54  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pufa ahoj. Ja pracujem v BA- nerobilo by mi problem kdekolvek v ramci mesta abehnut po lieky. Praveze to skusali objednat a vsade mi povedali, ze prave ten Menopur sa im objednat neda....neviem, mozno prave ich dodavatel to nema u seba....vsetko ostatne mi objednali
8. feb o 15:11  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata mam ist pred ket na kontrolne odbery na cytokiny,po neuspesnom Et mi dr.Bergendiova kazala vysadit..Tak sme sa dohodli ze pred dalsim vkladom skontroluje..Napisala mi len ze v ordinacnych hodinach od pond. do stvrtka..Ale neopdisala mi na to ze kedy by to bolo najvhodnesjie pred ket spravit...-to je asi jedno ze? Teraz som este trocha chora tak teraz by som mala este asi chvilu pockat ..
8. feb o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka17044 ak ti kazal len prist na sono, tak urcite ziaden estrimax riesit nemusis. na kontrole potom pozru, aka je sliznica a ci je tam folikul. ak je vsetko ok, tak sa pichne pregnyl a naplanuje vklad. ty len do Brna napis, ze na sono pojdes k svojmu gynekologovi, oni by ti mali povedat presny postup. a tu genetiku uz si zistovala?
8. feb o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dancura ahoj..ja som mala tiez soft stimulku a clostil aj fostimon mi dali v Rf..Pregnyl som si vybrala dolu v lekarni..Mozno to vyjde lacnejsie ked si pozhanas od kociek alebo vv teme mam nemam lieky na ivf..
8. feb o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagirl ja myslim ze je to uplne jedno, len aby ti stihli prist vysledky. a urcite nechod chora.
8. feb o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cheeky82 aha..mylsim ze si to uz spominala ze pojdes az na ket..to kvôli tej mykoze alebo preco ste sa tak rozhodli?kvoli imuno výsledkom ci?Davate aj pgd?..Mas problemy s mykózou?ja som tiez vel,mi dlho mala..sem tam este pocitujem svrbenie a suchost..akle ako beriem super dophilus tak je to ovela lepsie..beriem ho ale pravidelne kazdy den ..
8. feb o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chelly dakujem..TAk pockam este kym budem uplne zdrava..mysllim ze ked budem mat len cytokiny do tych 2 tyzdnov max.by to malo byt hotove ze?nepamatam si presne kolko to trvalo naposledy ale myslim ze nieco vyse tyzdna..
8. feb o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagirl tiez tak ratam. minule som mala cytokiny do 10 dni.
8. feb o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gagirl ideme do KET kvôli imunologii. Mam zvýšené NK bunky, bunkovú imunitu voči spermiam a trofoblastu a antifosfolipidovy syndróm. Tri mesiace som brala super dophilus, potom candistop a ešte pearls, ale nic nepomáha. Teraz mi to zasa vyvolala OPU podľa všetkého. Akonáhle si tam "niečo" dám, objaví sa mykoza. Uz som fakt zufala
8. feb o 15:47  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagirl ak si chorá, tak ti krv ani nezoberie, mne to tak Dzurillova povedala. Boli by skreslene vysledky
8. feb o 15:48  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@silvinkabb Teraz ideme na soft stimulaciu ako samoplatcovia, takze poistovna nam to asi nebude preplacat..jedine, ze by tam bola moznost o ktorej neviem.
Dnes mi ale v lekarni povedali k jednemu tomu lieku, ze stoji 30E (x2 krabicky=60E) a ze keby som mala slovensky recept, tak by mi asi 2/3 preplatila poistovna. Neviem, ci ste to niektora skusala tak, ze ste zbehli za svojou gynekologickou s ceskym receptom, ktory by len ona prepisala...len ci by bola ochotna to spravit
8. feb o 15:50  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 chapem ta...tiez som sa strasne dlho toho nevedela zbavit..a aj teraz po crinone sa mi to zasa vratoli..tak som si davala borax glycerinove cipky 3 dni a zlepsiôlo sa to..Aj to si skusala?Inak mykozy mozu byt aj ked je oslabena imunita ..alebo aj po kortikoidoch kede beriies..Mne sa tie problemy zacali cca mesiac po kyretazi ..
8. feb o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chelly ak snad budu..A ty ako?neposlali ti este tie papiere?
8. feb o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagirl ano uz prisli, uz vo stvrtok boli na poste, ale az dnes prisiel zlty papierik. a kedy sa chystas na vklad?
8. feb o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok