• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. mája 2017 
@lusipe vies co ani nemam chut ist znova.na.toto cele. A okrem toho neviem, vsetko bolo dake komplikovane, aj cele tehotenstvo rizikove,potom ten hrrrr porod,potom sme boli na rizikovom s Edkom, ..dako mam z toho zmiesane pocity, hoci by to just teraz mohlo vypalit dobre, len ja uz sa na to citim tak pomenej. A chcem sa vratit do prace...keby som mala mrazakov, mala by som potrebu ist si pre nich, ale nemam, tak to tak mozno ma byt...Ty sa mas ok?
1. mar 2016 o 19:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 tak to ta uplne chapem ak to malo taky priebeh... A mozno pojdes do prace a zase ta to chyti o rok dva a ked uz bude malinky vacsi tak to bude zase ine... No ja celkom fajn...cakaju ma tripple testy tak snad bude vsetko v poriadku. I ked ich bude skreslovat asi moj vek... Tak mozno pojdem na ten prenascan.
1. mar 2016 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancura ahooj , aj ja som dnes bola na opu, o kolkej si bola??
1. mar 2016 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja som bola hned iniciativne sama, uplne super, bola som spokojnejsia. Urcite to len prida na pohode..za mna ano
1. mar 2016 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi777 o 8.00..sranda,zeby sme sa videli? My sme prisli o cca 7..20 rano a uz tam jeden parik sedel..to ste boli vy?:slight_smile: a ako ste dopadli?
1. mar 2016 o 20:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dancura my sme mali az na pol 9, ale prisli sme tam ale 7.45?? a sedeli sme len chvilku na boku, mame 16 vajicok, co som bola riadne prekvapena lebo na ultrazvuku ich bolo menej, takze mozno sa v nedelu stretneme ak si budem mat ist pre co, mam strach ako dopadneme ked bolo toho tak moc, ci to nebude na ukor kvality
1. mar 2016 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi777 ahoj, a môžem sa spýtať mala si soft stimulaciu?? a tiež budete mať predlženu kultiváciu?? my sme boli na odbery včera a ked sa to podarí vklad by sme mali v sobotu.
1. mar 2016 o 20:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 ahoj no my už za 10rokov máme kopec IVF za sebou a máme ešte posledného mrazáčika a končíme s celým IVF tak preto posledný
1. mar 2016 o 22:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl dakujem si zlatá :slight_smile: no skúsim zavolať do RP lebo my sme sa s macháčom ešte minulý rok dohodli na pipelle biopsií aj embryoglue aj intralipidoch a KET v native tak šak to je jedno skúsim sa objednať o druhému dochtorovi
1. mar 2016 o 22:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santeema dakujem velmi pekne :wink: :wink: :wink:
1. mar 2016 o 22:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka uvidím,dík za odpoved zavolám do RP a uvidím čo mi povedia
1. mar 2016 o 22:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 skus mu napisat mail co ti odporuci on..drzim velmi palce :slight_smile:
1. mar 2016 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 to ma velmi mrzi. :frowning2: dufam a prajem ti, aby tento posledny bol ten pravy!
2. mar 2016 o 07:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@malvina13 ahoj, ano mala som soft a takto som zareagovala a to som bola vcera 12 den cyklu, my ideme na vklad v nedelu tak asi mame predlzenu kultivaciu, ja sa tomu nerozumiem este
2. mar 2016 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi777 ja som mala po softe 12, ale včera som volala a zrelých len 5. tak teraz len čakať, dufať a veriť.
2. mar 2016 o 09:34  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvina13 ja volam dnes, uvidime kolko bude schopnych
2. mar 2016 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi777 daj vedieť ako si dopadla.
2. mar 2016 o 09:52  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, prosim Vas, mala niektora z vas pri merani cervikometrii naznaceny funneling? ze sa otvara vnutorna branka krcka? :frowning2:
2. mar 2016 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaba1
@chilli21
@silvinkabb
@gagirl
@izzie27
@lola911

ahojte zienky. Dakujem este raz za podporu, ktoru ste mi dali. Prave som volala do Reprofitu a z oboch vajicok mame embryjka. V piatok, co bude vlastne treti den po OPU ideme na ET. Tak uz sa len modlim, aby sa im este darilo, rastli a potom aby sa jedno pekne uhniezdilo u mna:slight_smile:
2. mar 2016 o 13:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@dancura :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: taaaaak nech sa im tam pekne dari!!
2. mar 2016 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dancura nechcela si PK?
2. mar 2016 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo no, to nam ani neponukli. Citala som si, ze ak je menej embryjok, tak sa vkladaju na treti den. PK sa robi ak sa ma z coho vyberat. My sme mali len 2 vajicka a z nich 2 embryjka, takze nemame az tak z coho vyberat
2. mar 2016 o 14:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malvina13 tak som volala a mame 14 embryok zatial, uvidime ako budu pokracovat
2. mar 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimi777 waw, gratulujem ti..to je perfektné, z toho sa už dá robiť PK. nam robia PK pri 4, tak mam trošku obavy
2. mar 2016 o 14:27  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancura my sme mali dve embryjka a prve mi vlozili na treti den ako 10 bunkove a druhe nechali az do siesteho dna, ci je dobre, az potom mrazili. Tiez nam vtedy PK neponukli, kedze boli len dve. A zadarilo sa s oboma. verim ze to tak bude aj u teba :slight_smile:
2. mar 2016 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@malvina13 dobre bude, musime im verit
2. mar 2016 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pufa to je super, ze vam to tak vyslo. No, tak dufam,z e aj u nas bude taky isty scenar:slight_smile:
2. mar 2016 o 14:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancura ja som na tom bola tak isto. ..dokonca som mala len jedno embryjko a poprosila som o PK a vyhoveli mi. Som si istá, že aj požiadaš, tak ti vyhovujú. ..
2. mar 2016 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancura Ja som po 7.ivf s 0uspesnostou skusila nativny cyklus. Jedno vajko, jedno embryjko, jedna dcerka :slight_smile:
2. mar 2016 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lienka_1 to je neuveritelne. podla mna komu je sudene, ten sa docka. a komu nie, moze podstupit aj 20ivf a nic z toho. je to uzasne a tesim sa s tebou
2. mar 2016 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok