Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
20. mar 2016

@izzie27 jeeej ty si zas tehu? 😉 A prirodzene to prislo, ci ste sli na ET alebo KET?
wow! 😵

izzie27
21. mar 2016

@mimika1973 prirodzene....zatial sme v soku😀

katka17044
21. mar 2016

Ahojte prosim co je lepsie na uzivanie utrogestan alebo crinone gel? Dakujem

nika7787
21. mar 2016

Ahojte kočky...aké máte skúsenosti s MUDr. Kozumplíkom? 😉

cheeky82
21. mar 2016

@nika7787 ja patrim k nemu. neviem ti povedat, na maily odpisuje. my sme do Brna prisli po 3 IVF, takze ja toho uz vela viem, tak ja som s nim moc nemusela konzultovat. navrhol mi soft, kvoli comu som tam aj sla. takisto mi doporucil repro imuno v Nitre, kde nam nasli dovod neuspechov.

torpilla123
21. mar 2016

@katka17044 ahoj,moje osobne skusenosti su za utrogestan.lepsie "drzi" a obsahuje vela dalsich zloziek,uz netreba ine lieky.samozrejme kazdy lekar inak davkuje,a vela zavisi aj od situacie a diagnoz.urcite sa treba poradit.

nika7787
21. mar 2016

@cheeky82 ďakujem...tiež k nemu chodím tak uvidím, zatiaľ mám z neho dobrý pocit. Teraz musím čakať na hormonálny profil, ktorý nemám a potom začíname. Objednala som sa na repro imuno do NR, ale z vlastnej iniciatívy. Keďže som z NR mám to blízko 🙂

cheeky82
21. mar 2016

@nika7787 ja som tiez z NR. rovno zajtra tam idem na dalsiu injekciu. snad bude Kozumplik pre nas ten pravy 🙂

nika7787
21. mar 2016

@cheeky82 určite áno....a ako dlho tam už chodíte? na aké injekcie chodíš ak môžem vedieť

cheeky82
21. mar 2016

@nika7787 pichaju mi subcuviu. uz som ich mala 15, zajtra budem mat 16. po 20 mi caka druha kontrola. na nieco mi zabrala dokonale, na nieco ciastocne a na nieco vobec.

panarka
21. mar 2016

@nika7787 pravdu? Katastrofa, par stránok dozadu som sa k nemu vyjadrovala. Myslim ze ktokoľvek z kliniky bude lepsi ako on

jomini
21. mar 2016

Baby, pomozte mi zorientovat sa ...tusim doslo k velkym zmenam v RF..kto kazdy odtial odisiel, co sa okrem majitela zmenilo? Chodila som k Stelcovi, to viem ze tam uz neni..
Pravda je, ze som mala dost obstrukcii uz teraz pri plateni za predlzene mrazenie, az som bola prekvapena co sa to tam deje, ked vsetko vzdy fungovalo ako hodinky..

katka17044
21. mar 2016

Ahojte prosim je tu niekto kto si dal genetiku embryjok a dal suhlas na cerstvy vklad embryjka ktore nebolo vhodne na tuto genetiku a otehotnela? Ja som prvý krát bola na takom vklade ale nic a embryjka ktore boli na genetike neboli dobre a teraz sme opat dali suhlas aj na cerstvy vklad... len tomu stale nejak neverim, ved ked nie je dobre na geneticke vysetrenie ako moze byt dobre na uhniezdenie. Dakujem za rady

panarka
22. mar 2016

Ahojte kocky co ste boli teraz na HCG aku ste mali hodnotu? Ja som mala 895 ale sa mi zda malo, pri prvom som mala 4000 v takomto podobnom čase

tinkatinulka
22. mar 2016

@panarka más krásne císlo priemerne je od 500 hore..dnes si 14 den po vklade?

tinkatinulka
22. mar 2016

@panarka a gratulujem o dva týždne sa tesíme na srdiečko

katka17044
22. mar 2016

@panarka ahoj mas perfektne cislo gratulujem 🙂

dancura
22. mar 2016

Kocky a hodnota 1510 HCG na 17 den po ET je ok? Dakujem pekne

misaelka
22. mar 2016

baby som nespokojna, ze mi v poslednom cykle zamrazili iba 1xHB... ja by som chcela zamrazit vsetky blastocysty bez rozdielu... ved aj ked nie su uplne top kvalita, mozu zabojovat, nie? ☹ za 4000€ 1x et a 1xket mi pride trosku silny tabak... uvidim ci sa bude dat dohodnut, inac by som presla do reprogenesis...

misaelka
22. mar 2016

@dancura vsetko nad 500 je fajn ja som mala vyse 2700

misaelka
22. mar 2016

@nika7787 super nam pomohol... sice sme o mimi prisli, ale to mudr.kozumplikom nesuvisi...

silvinkabb
22. mar 2016

@misaelka no neviem, ale asi neboli proste vhodne na mrazenie nie?

misaelka
22. mar 2016

@silvinkabb ja si myslim ze by boli...boli to blastocysty akurat nie hb kvalita... po pk na 5.den sme mali 2xXB 1xB 1xEB 1xCM... chapem ze ta CM nie je nic moc na 5.den ale z toho zvysku zamrazit 1 embryo mi pride fakt malo...

silvinkabb
22. mar 2016

@misaelka ale logicky, preco by to robili?

misaelka
22. mar 2016

@silvinkabb pretoze som za to dost zaplatila? 😖 ono 4000€ nie je malo, za 2 transfery...

dancura
22. mar 2016

@misaelka Miska, ved presne CM sa vklada normalne pri obycajnom ET, tak preco by sa nemohlo pri KET? Nepytala si sa ich?

gagirl
22. mar 2016

@dancura jasne..je to ok..🙂 blahozelam.🙂

gagirl
22. mar 2016

@panarka blahozelam..cislo je dobre neboj 🙂

silvinkabb
22. mar 2016

@misaelka ty si platila za mrazenie dopredu a nie podla poctu? asi som mimo, ale myslela som ze sa plati za presny pocet mrazeni

misaelka
22. mar 2016

@dancura volala som ked mi prisiel email o mrazeni, boli sme s mm obaja v soku...toto si este vydiskutujeme na konzultacii ze trvame na zamrazeni minimalne vsetkych blastocyst ak nie smerujeme za stelclom do reprogenesis...sestricka mi povedala, ze mrazia len embrya, kde mozu na 100% zabezpecit uspesne rozmrazenie...ono z tolkych blastocyst zamrazit jednu mi pride fakt malo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre