• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. júla 2017 
@matusik6 ja som bola aj v heliose, tam sa mi zdalo, ze sa fakt snazili, neboli na tom odborne tak ako brnaci, ale robili co mohli v ramci moznosti a fakt boli aj mili
27. mar 2016 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla
Ja som bola este aj v iscare
A celé zle, a ten hlavný no coment
27. mar 2016 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla strasne fakt mne robila jednu laparku diagnostickz nic nespravila iba ze mam ciastocne eprechodne potom som sa dozvedela prave o sactosalpingu tak opat laparke a lavy vajicovod vraj ako balon tak siel von len odvtedy hrozne boli
27. mar 2016 o 22:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ano teraz reprofit davame uz genetiku dve embryja vysetria dufam budu v poriadku
27. mar 2016 o 22:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla sorry...asi to sem velmi nepatri, ale rtg maternice velmi boli v akom zmysle? ako vslastne prebieha to vysetrenie ? mam ist teraz, preto sa pytam. dakujem:slight_smile: za info
28. mar 2016 o 00:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santeema ja som na tom nakoniec nebola, mam tu info od kamosky
28. mar 2016 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santeema nevim ci rtg je to co robili mne ale mne pri tom vysetreni kontrolovali aj priechodnost vajcovodov..ono sa cez kateter pdobny ako pri ket vstrekne tekutina a sleduju na monitore ako a kde preteka ,,neviem co vsetko tam vidia ale ten tlak ked to vstriekava je nepijemny a bolestivy ale da sa to vydrzat,,po zakroku ale ma tiez este bolelo brucho ako pri silnej ms.
28. mar 2016 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby poradte mi prosim. Stimulujem s Gonalom v pere. Mam dve pera, jedno je 900IU a druhe 300IU. Podla rozpisu mi napisali ze mam pichnut 5 davok z prveho pera(900) a jednu davku z druheho pera(300). Dnes som pichla 4.davku z prveho pera a ostalo mi v nom len 150 jednotiek a ja mam pichnut zajtra 187,5 jednotiek... cize to rozratali tak ze to nevychadza aby som pichla tych prvych 5 davok z prveho pera. Su tie pera rovnake len naplnene s rozlisnym objemom? Mozem dopichnut z druheho pera aby som mala plbu davku aku potrebujem?
28. mar 2016 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan kollko mas pichat denne? 187,5?
28. mar 2016 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan tie pera funguju tak,ze mas v kazdom rezervu,,normlane si natiahni pozadovanu davku a pichni napr .180 a ked tam nebude plna davaka tak sa pero zastavi napr na 50 to znamena ,ze 50 si este dopichnes z dalsieho pera,,aka davka ti ostane v tom okienku,je to co treba dopichnut,,,rozumies??
28. mar 2016 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska podla vsetkeho ti to vyratali preto tak,ze ratali aj tu rezervu,,malo by ti to vyjst
28. mar 2016 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ano mam pichat 187,5... ked si vyratas 5x187,5 tak je to 937,5 a v pere je 900 IU. Cize mam nastavit do okienka normalne 187,5 a pichnut a ono pichne tolko kolko tam je a ukaze mi v okienku kolko mi chyba?
28. mar 2016 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan ano presen tak,,pretoze v kazdom pere je rezerva okolo 50iu,takze by ti to malo pebe vyjst z toho pera ako ti povedali,,kebyze nahodu nie,ale myslim ze to sa nestane kebyze nahodou ano ,tak ako si povedla ,ze dopichnes to co ti ukaze okienko to bude chybat :wink:
28. mar 2016 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska ano chapem,dakujem ti pekne za pomoc :slight_smile: tak uvidim zajtra rano ako mi to nadavkuje,ci bude treba dopichnut. A tie pera Gonal (900 a 300 iu) su vlastne rovnake lieky len v jednom je nadavkovanych 900 a v druhom 300 jednotiek?
28. mar 2016 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky.tie co ste brali medrol ,mozem mat bolesti hrdla a celkovu slabost akoby som bola chora z neho?asi hej,ze?
28. mar 2016 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan ano presen tak,je to to iste liecivo len jedno pero ma menej jednotiek.daj vediet ako si to zvladla ale rozomies tomu. :slight_smile:
28. mar 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ahoj,koko mg beries?
28. mar 2016 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska dik velmi pekne za info:slight_smile:
28. mar 2016 o 22:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla dakujem aj tebe za info:slight_smile:
28. mar 2016 o 22:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ahojky, tak rano som si pichla tych 187,5 jednotiek aj ked vyzeralo ze v pere je len 150, nastavila som tam 187,5 a aj pichlo tolko. Takze si mala pravdu ze tam musi byt ta rezerva :slight_smile: si sikulka, dakujem pekne za radu a pomoc. Tak snad este nebude vadit ze ked sa posuval cas ze si posuniem aj hodinu pichania lebo si potrebujem pichnut este doma pred pracou. Ty tiez stimulujes?
29. mar 2016 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santeema ahoj a ako sa mate? co mate nove? pracujete na dalsom babatku? :wink:
29. mar 2016 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erijan ahoj,ani to hodina nevadi,neboj,,nestimulujem ale som bola na IVF 7x tak co to som si zazila ,preto viem ako to pero funguje :slight_smile:
29. mar 2016 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska 7 krat? :astonished: a napis ze to siedme ivf bolo aj uspesne prosim...takze si poriadne skusena v tomto smere
29. mar 2016 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan Bolo,,,prave ma tu zlosti :slight_smile: mame chlapceka a strasne zacal vymyslat :slight_smile: a bolo to take kludne babo :grinning: teraz ma uz skoro 10m a vystrkuje rozky. :slight_smile:
29. mar 2016 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@diska jej tak to sa tesim ze bolo uspesne :slight_smile: my ideme teraz do 3.ivf a uz mam riadne nervy a strach zo sklamania,neviem si predatavit co.si musela prezivat ty...ale chvalabohu to mas za sebou. Tak snad sa to podari aj mne :wink:
29. mar 2016 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan budeme silno drzat place aby sa podarilo :wink: je to velmi tazke a hlavne to sklamanie ale netreba to vzdavat a podari sa :slight_smile:
29. mar 2016 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska dufam a verim ze ano :slight_smile: dakujem, si zlata
29. mar 2016 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ked sta brali Utrogestan- nemali ste problem s nespavostou? Ja sa vzdy zobudim, ze sa mi chce cikat a potom uz som cula. Len keby to nebolo o 2/3 tej v noci :slight_smile: Uz to trva nieco vyse 3 tyzdnov, tak som celkom znicena :slight_smile:
29. mar 2016 o 10:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky pichali ste si niektora fraxiparine uz pred vkladom?mne dr.Bergendiova odporucila uz pred..doteraz som pichala az v den transferu..A este otazka na anopyrin?ked sa berie aj medrol moze sa davat spolu alebo niekedy inokedy?nem s tym tiez skusenosti.dakujem
29. mar 2016 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ahoj mne hematologicka kazala uz myslím ze cca 4 dni pred vkladom pichat fraxiparin
29. mar 2016 o 10:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok