Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ssegra
25. apr 2016

@marculik estrimax som uzivala

marculik
25. apr 2016

@ssegra nechapem mne preco nic nepredpisala ☹

ssegra
25. apr 2016

Neviem. Prvych 5 dni som uzivala ken rano,dalsich 5 dni rano a vecer a od 11 DC som brala 3krat denne. Ale to bolo este v Ba v brne som zatial ket nemala

ssegra
25. apr 2016

@marculik si sa jej nespytala preco ti nic nedala?

marculik
25. apr 2016

@ssegra no pocula som ze niekedy sa davaju lieky niekedy nie,necakala som ze este aj pri tomto moze nastat nejakyproblem,moj gyn vravel ze by bolo dobre potom nieco dat tak som jejto pisala

ssegra
25. apr 2016

@marculik tak uvidis ci ti nakoniec nieco da alebo nie.

marculik
25. apr 2016

@ssegra no len skoda ze teraz nedala a nemusela som to znovu odkladat

ssegra
25. apr 2016

@marculik kam do centra chodis? Asi by som si vypytala sama hlavne ked som mala taky problem ze nedostatocna vystelka

marculik
25. apr 2016

@ssegra do reprofitu

ssegra
25. apr 2016

@marculik aj ja tam chodim a som teda zvedava ci mi daju az pojdem na ket

bibi24
26. apr 2016

@fantinka Ahoj, len nahodou som sem nakukla po straaaasne dlhej dobe. A videla som co si sa pytala. Mne vkladali na 5. den jednu vcasnu blastocystu a jednu kompaktnu morulu. A teraz maju takmer 3 roky 🙂

ssegra
26. apr 2016

Dnes nam prisli vysledky z PGD a mame 3 vhodne embryjka na transfer a jedno bez vysledku, ktore sa moze transferovat ako nevysetrene. ja sa tak strasne tesim...mi urobili perfektny den :D a na konci maja hejde na transfer 🙂

ssegra
26. apr 2016

@marculik inak dnes mi doktor pisal, ze na 12DC treba prist na kontrolu sliznice a dostanem len pregnyl a utrogestan. takze ani mne nedaju ziadne lieky na sliznicu.

marculik
26. apr 2016

@ssegra aha ten pregnyl mam aj ja aj utros aty ku komu chodis?

ssegra
26. apr 2016

@marculik chodim k otevrelovi a ty?

marculik
26. apr 2016

@ssegra predtym som chodila Stelcovi a ked odisiel tak ma dali k Pospisilovej

ssegra
26. apr 2016

@marculik a ten pregnyl si mas sama pichnut ci oni ti ho pichnu v den transferu? u nej som bola na prvej kontrole ked som stimulovala. si s nou spokojna?

gabika2015
26. apr 2016

Baby, vedeli by ste mi poradit? Mam problem. V marci som bola na KET, ktory bol neuspesny. Nasledne som dostala MS, krvacala som asi 11 dni. Dnes som uz mala dostat dalsiu MS a mala som zacat uzivat Estrimax na sliznicu, aby som v maji mohla ist na dalsi KET. Lenze mna brucho vobec neboli, par dni som uz pila aj alchemilkovy caj, asi 3 dni pijem aj cervene vino, ale nic, mrcha nedorazila 😠 Podla Vas co by mi pomohlo? Mate s tym skusenosti?

marculik
26. apr 2016

@ssegra mam ho doma no teraz to nevyslo ziadny Ket tak sme sa k pregnylu nedistali

ssegra
26. apr 2016

@marculik ale nevies kedy ho budes brat?

lilly158
27. apr 2016

@erijan - Ahoj 🙂 Ako si dopadla ? Som si dnes na teba spomenula, ze som sa ti zabudla ozvat, dufam, ze je vsetko o.k.

erijan
27. apr 2016

@lilly158 ahojky, tak nic z toho ☹ nevyslo to ani tento krat. Pojdem sa poradit ohladom softu, mozno skusim jeden nativ teraz niekedy,neviem este. V kazdom pripade som sa objednala na konzultaciu do Reprofitu,ale dali mi termin az 9.6. Tak do vtedy mozno skusim jeden nativ, uvidim na buduci tyzden.

saldiv
27. apr 2016

Dievčata idem si k vam po radu. Planujem ket v Brne. Zijem v zahranici. Kedy ste vy isli lietadlom po transfer? Oni odporucaju uz na druhy den po transfere. Ja som ostala uz aj 1 tyzden na sk aj 2 a to mi nepomohlo :( ako to vy riešite? Let cca 80 min. Ostávate v den transferu v Brne? Dakujem

lilly158
27. apr 2016

@erijan - ach, to ma velmi mrzi. Mna caka este imunologicke vysetrenie a ak bude vsetko o.k., tak snad v juni posledny vklad. Drzim ti moc palceky, nech dalsi pokus je uz uspesny !!!

fantinka
27. apr 2016

@bibi24 super 🙂 len nasa morula bola morula aj na 6 den...

marculik
27. apr 2016

@ssegra Ahoj no dnes mi dr.odpisala aby sme sa vyhli znovu sklamaniu ze budem brat estrimax ci estrofem no a ja som sa jej spytala tak co si mam dat predpisat a ten pregnyl to mam jednu ampulku tol si asi pichnem pred Ketom

ssegra
27. apr 2016

@marculik ahoj a ake mas davkovanie? prvykrat to skusim bez estrimaxu a keby som mala nahodou taky problem ako ty tak by som si ho dala aj ja predpisat

matusik6
27. apr 2016

@gabika2015
Skus este horúci kúpeľ
Pokiaľ ti menzes nemeská 2 tyzdne tak by som to vôbec neriesila
Nevšímaj si to a menzes dorazí 🙂
Ako sa inac mas moja?
Napíš do spravy

marculik
27. apr 2016

@ssegra zatial este nenapisala ake si mam dat predpisat ale vravela ze ak estrofem tusim ze by som mala 2 den cyklu a 3tabketky denne

ssegra
27. apr 2016

@marculik kedy ti vychadza, ze by si mala ist na ket? teda ak budes mat dobru sliznicu, co verim ze budes mat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre