• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
no baby, čo to tu čítam je hrozné. Ja som s pre RF rozhodla na základe Vašich pozitívnych skúseností, výsledkov, prišli mi iní ako tu na SK a všetko je len o peniazoch. Budúci mesiac ma čaká stimulácia, zvažujem či to mám vôbec podstúpiť. Po pravde som z prístupu ostala v šoku a nemilo prekvapená :frowning2:
8. jún 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanda02 Ahoj, vieš, čo nečítaj negatívne reakcie báb, tu na modrom koníkovi. Pretože nevieš, ako sa oni správajú k lekárom, sestričkám a personálu. Ja Ti REPROFIT plne odporúčam !!!! Bola som na Slovensku v 3 centrách a ten prístup je strašný. Tu v Reprofite som bola u p. MUDR. Vránu a ten je proste úžasný, milý, príjemný a citlivý , na UZ som bola u p. doktorky (neviem ako sa volá) ale aj tá bola veľmi zlatá. A baby, ktoré sú na recepcii sú všetky tiež super, až možno na jednu, tá mi pripadá dosť drzá. Ale i keď mi IVF nevyšlo v Brne, tak som sa s nimi super porozprávala, čo som nevedela, všetko mi pekne vysvetlili, takže ja mám len tú najlepšiu skúsenosť. Ale tak. Ja by som chcela ísť na 3 IVF na jeseň v septembri do Reprofitu. Uvidíme, či to vyjde alebo nie. Ak to vyjde, budem šťastná, ak nie, tak sa zmierim s osudom aký mám. Ale tak. Maj sa krásne a všetko dobré.
8. jún 2016 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@karmen007 Ja som chodila do RF dlho. vdacim im za 2 deti a poznam ich dost dobre, faktom je , ze im skutocne vsetci top lekari odisli. Tym, ze sa tam zmenil vlastnik, tak sa vela zmenilo k horsiemu. Vacsina bab, co sem pisu nepoznaju RF par mesiacov ale par rokov a mozu porovnavat. Takze je to proste fakt Reporfit este rok, rok a pol dozadu a dnes - uz to nie je ani zdaleka, co to byvalo
8. jún 2016 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Dievcata, mozte mi povedat ci je vklad - KET bolestivy? Chcela by som ho absolvovat na konci leta v RF. Neviete, ci je mozne urobit zakrok aj v kratkej narkoze na vlastnu ziadost /ak to teda nie je v RF standardom?/. Dakujem.
8. jún 2016 o 12:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisikiki
ja za seba mozem povedat, ze mna nikdy nebolel vklad-KET a to ich mam ze hodne za sebou uz. Je to ako keby si bola na gyn.vysetreni, fakt nie sa coho bat :wink:
8. jún 2016 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisikiki vobec to neboli..mozno niektorym z nas sa tazko dostat cez krcok...ale to je male percento..vobec sa neboj...
8. jún 2016 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisikiki neblazni s narkozou, to som este nepocula. nechcem byt hnusna ako chces rodit, ked nedas ET? ET je uplne nic, vzdy v pohode, jedine ten posledny bol trosku neprijemny
8. jún 2016 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mircalla Len sa informujem, idem po 1x a neviem, co mam cakat.
8. jún 2016 o 16:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisikiki nic strasne, len nieco ako gynekologicku prehliadku...a este ti aj embryjko na obrazovke ukazu predtym ako ti ho vlozia a samozrejme tam moze byt s tebou tvoj partner :slight_smile:
8. jún 2016 o 17:00  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisikiki neboj. Vôbec to nebolí
8. jún 2016 o 17:15  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisikiki nieco ako cytologia, len to trva trosinku dlhsie
8. jún 2016 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 ahoj..velmi,velmi drzim palce na zajtra..verim ze to bude vas stastny den..budem na vas mysliet :slight_smile:
8. jún 2016 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes som bola na UZ v RF a robil mi ho velmi prijemny Dr. Bagocsi, trpezlivo hladal vajecniky a folikuly, premeriaval a vsetko mi vysvetloval a trpezlivo odpovedal na nase otazky. Videla som ho tam dnes prvy krat.
8. jún 2016 o 18:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisikiki ahoj, neboj sa. Ja som tu pisala negativnu skusenost, ale vkladov bolo viac a bolestivy a komplikovany bol len ten posledny. Zalezi od okolnosti, resp. aj od sikovnosti lekara.
8. jún 2016 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisikiki ahoj. Absolvovala som 2x et a 1xket v RF. Nikdy to nebolelo, ako bežné vyšetrenie u gynekológa.
8. jún 2016 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisikiki prave mi ho robil Dr.Kozumplik. Trvalo to trosku dlhšie, lebo sa mu schovával krčok, ale nahrabal so mnou ako keby mal ruky z bavlnky:grinning:
9. jún 2016 o 12:32  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mag_evka taký mladý vysoký fešák?:grinning: Aj ja som ho dnes videla. Este nemá fotku na ich tabuli, tak asi je novy
9. jún 2016 o 12:33  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cheeky82 tak vela stastia, nech sa riadne zahniezdi:relaxed:
9. jún 2016 o 14:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 ked myslis toho koho ja tak ano ten tiez bol mlady, vysoky fesak a tiez tam nema este fotku.. :slight_smile: raz bol pri nasej konzultacii s Otevrelom...a vela stastia nech sa drobcek poriadne zahryzne :grinning:
9. jún 2016 o 15:01  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cheeky82 nech sa embryjku u maminky velmi paci :slight_smile:
9. jún 2016 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 ahoj moja, myslim na Teba a prajem Ti aby si o par dni nasla kolajnice na teste :slight_smile: pekne oddychuj :wink:
9. jún 2016 o 16:26  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika2015
@gagirl
@ssegra
@mag_evka všetkým veľmi pekne dalujem a podobne držím palce. Kiežby nám to vyslo všetkým
9. jún 2016 o 16:40  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ssegra ano, mna sice sam vysetroval, ale potom cely postup prekonzultoval s Otevrelom a ten povedal, ze je to OK! Rozpraval po slovensky a priemiesaval cestinu:wink:
9. jún 2016 o 16:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mag_evka pri nas velmi nerozpraval, teda vlastne vobec len tam sedel a pozeral :slight_smile: a ako si dopadla, kedy ides na OPU?
9. jún 2016 o 17:19  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 drzim prstiky, nech sa pekne uhniezduje a o par dni dve ciarky :slight_smile: nas to caka zajtra :slight_smile: tiez chodime ku Kozumplikovi :slight_smile:
9. jún 2016 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssegra odber mam v sobotu
9. jún 2016 o 19:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria zajtra vklad?? Tak to mame skoro narocnako:grinning: Držím palce aj na nohách
9. jún 2016 o 19:24  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá brali ste niektorá Medrol a ako dlho? Viete mi napísať na čo je? Pretože ona tvrdí niečo iné ako je písané v letáku.Predpísala mi ho imunologička a vie že pôjdem 3x na IVF. Lenže teraz mi zistili malý polyp na maternici a doktorka mi povedala, že musí ísť preč a až potom môžem ísť na IVF. A povedala mi aby som blala DHEU. Už to nenormálne dlho predlžuje a nepáči sa mi to. Chdím Dr.Pospíšilovej. Aký máte na ňu názor?
9. jún 2016 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 dakujem :slight_smile: ano ano, mozeme sa povzbudzovat :slight_smile: to bolo vase 1.IVF?
9. jún 2016 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria drzim velmi palce na zajtra a dalsie dni,nech sa embryjku u teba velmi zapaci :slight_smile:
9. jún 2016 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok