Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabika2015
14. jún 2016

@ssegra wow!!! to je pekne cislo 🙂 a kolko embryjok Ti vkladali? Podla mna by to mohli byt dvojicky 😉

ssegra
14. jún 2016

@gabika2015 vkladali mi len jedno embryjko, nechceli sme viac prave kvoli dvojickam 🙂

gabika2015
14. jún 2016

@ssegra asi sa predsa len zadarilo 😀 gratulujem 🙂 nemate niekoho v rodine, kto je z dvojiciek?

nelly3
14. jún 2016

@ssegra
no je to dost vela, mozu byt dvojicky aj ked vkladali jedno, stalo sa uz viacej krat , ze to jedno sa este rozdelilo 😉

ssegra
14. jún 2016

@gabika2015 praveze vobec nikoho nemame, ale vraj po IVF sa to stava ze mozu byt aj dvojicky 😲

ssegra
14. jún 2016

@nelly3 aj mne sa to zda strasne vela, kamoska bola tiez na KETe a hodnotu mala na 14DPT 800

gabika2015
14. jún 2016

@ssegra tak to je obrovske stastie, ja by som sa velmi tesila dvojickam 🙂 uzivaj si ten krasny pocit 🙂

ssegra
14. jún 2016

@gabika2015 my sme prave dvojicky nechceli, ale co ak budu urcite budeme strasne radi aj za ne 🙂

cheeky82
14. jún 2016

@ssegra blahozelam a tisko zavidim 🙂

ssegra
14. jún 2016

@cheeky82 dakujem a podla toho co si pisala si myslim, ze aj ty si najdes 2// 🙂

cheeky82
14. jún 2016

@ssegra moja urcite nie. bolesti trvali jeden den. nie su po nich uz ziadne stopy. Brusko splaslo, ziadna bolest a ani ziadne tahanie podbruska. Davam tomu mizernu sancu. Ale dakujem.

ssegra
14. jún 2016

@cheeky82 nic este nieje stratene, len aby si nebola prekvapena ked si budes robit test 🙂

cheeky82
14. jún 2016

@ssegra pri takom vysoko HCG ti za par dni uz bude na utz vidno aj srdiecko. kedy ides?

ssegra
14. jún 2016

@cheeky82 mala by som ist za dva tyzdne v pondelok, ale este sa musim objednat

misenaf
14. jún 2016

Dievčatá už neviem čo viac spraviť aké vyšetrenia doplniť. Muž nemá robené ešte či nevytvára protilátky voči vlastným spermiám , má zmysel si to dať spraviť pred posledným ivf ked vždy chodíme ICSI + PICSI?

hateria
14. jún 2016

@cheeky82 ahoj, ako sa citis? kedy budes testovat? ja mam od rana bolesti a pichanie v kostrci, takze asi zase z toho nic...takto to mavam pred mrchou :/

gagirl
14. jún 2016

@hateria pocitmi sa moc neda riadit..tie su niekedy take iste ako pred ms..

cheeky82
14. jún 2016

@hateria ahoj. Ja uplne na figu. U mna ta bolesť trvala len jeden den😢 Cítim sa ako keby som bola nejak v strede cyklu, alebo po kramoch, takze nedávam tomu ziadne šance. Neboj, mrcha nepríde, bolesti su dobre znamenie. Kiežby dom ich mala ja😢 Dnes je len piaty den po vklade, takze je skoro testovať. Testnem doma piatok ak do vtedy nepríde mrcha. Ty mas kedy testovať? Ja by som mala ist na krv až 23.6, ale to v žiadnom prípade dovtedy nebudem čakať

gagirl
14. jún 2016

@ssegra no cislo mas pekne vysoke..mozno aj na dvojicky🙂blahozelam 🙂

hateria
14. jún 2016

@gagirl no kým som mala len bolesti, tak som verila,ze je to Ok. Ale pri každej jednej inseminacii a aj normálne mávam tak tyzden pred mrchou strašne pichanie v kostrci, podľa toho som vždy vedela,ze za pár dni to dostanem. ;( a je to tu aj teraz... Kiežby som sa mýlila...

hateria
14. jún 2016

@cheeky82 mne tiež povedali, ze až 24.6.Ale určite cez víkend uz budem testovať. A inokedy si mala bolesti? Ja mam od 1.dna bolesti ako keby som mala dostať mrchu každú chvíľu...to som neriešila..ale to pichanie v kostrci sa mi nepáči ;( cítim to,ze to zase nevyšlo....;(

cheeky82
14. jún 2016

@hateria ano mala. Ked to vyslo tak som mala dosť silne kŕče od tretieho dna vkladu asi 4-5 dni. Mna tak divne bolia slabiny na ľavej strane, tak sa bojím aby to nebolo mimomaternicove, lebo som si na milión percent ista ze sa embryo uhniezdilo

marculik
14. jún 2016

@hateria baby moc sa sledujete,nemyslite hned na zle veci,mne sa dva krat uchytilo a pri kazdom ine priznaky a mala som aj mimo.tehu tak dufam ze nic stoho nrbude a len dobre to bude
@cheeky82

hateria
14. jún 2016

@marculik ja viem viem, mas pravdu...ja som bola presvedcena,ze to tentokrat vyjde..ale ked zacalo to pichanie,tak ma znova prepadol ten pocit neistoty a smutku a neviem si pomoct...viem,ze je tam este sanca...ale nedokazem si pomoct, dnes asi nemam svoj den :/ vyspim sa z toho a zajtra bude zase dobre 🙂

gagirl
14. jún 2016

@cheeky82 moja hlavu hore..ja viem ake su tazke na psychiku tieto dni cakania ale zvladnes to neboj..uz mas par dni za sebou..fakt je pravda ze priznaky a pocity mozu klamat..nemusia byt pri kazdom tehu rovnake co kocky pisali..takze zatial ziadne myslienky na neuspech..to ze citis ze sa embryjko uchytilo ber ako dobry pocit..a na mmt ani nepomysli..Toto vsetko robia tie hormony,progesterony plus ten velky psychicky tlak..velmi ti drzim palce a myslim na teba..A ked ta to ukludni mysli nato ze ked by aj naaaahodou naozaj tento vklad nevysiel mas este dalsie pokusy a sance..mrazacikov..mozno ta to trocha upokoji aby si sa tak velmi neupinala na toto..vydrz este par dni..niecim sa zamestnaj..nech ti to rychlejsie ubieha 🙂

gagirl
14. jún 2016

@hateria pocity mozu byt uplne take ako bezne pred mrchou..naozaj..tak sa tym fakt moc neriad..ja som sa tiez citila ako pred ms..neverila som ze to vyslo..a uhniezdilo sa..Takze ako aj cheeky skuste este vydrzat ..niecim sa zamestnat..a moc sa nepozorovat..ja viem ake je to tazke..ale aj tak to nezmenime..co sama stat sa stane..Tak ver ze to dobre dopadne..Ty mas este aj mrazacikov?

kristinabianka
14. jún 2016

Ahojte trosku vstupim aj ja do debaty.
KET som mala 1.6 a od 10,11 a 12dna po vklade aom mala dost silne bolesti ako pred menzes no zatial chvala bohu neprisla velmi velmi dufam ze to bude pozitiv pouzili aj embrioglue tak dufam ze to nam tentokrat pomoze.
Vydrzala som netestovat tak uvidim zajtra na krvi.

renimac
14. jún 2016

Ahojte baby, som tu nova. Teda v tomto fore, na MK som uz dlhsie 🙂. Zaciatkom jula ideme na vstupnu konzultaciu do RF a na jesen by sme chceli absolvovat nativ IVF. Nebudem rozoberat preco, ale stimulaciu nechcem. Podarilo sa niekomu otehotniet aj tymto sposobom? Dakujem 🙂.

gagirl
14. jún 2016

@kristinabianka drzim velmi palce nech je krv pozitivna..musi to uz vyjst 🙂

marculik
14. jún 2016

@hateria ja viem ze je to tazke,ja vam radim a tiez sa sledujem no snazim sa to brat bud alebo ,nervacrnie a nahovaranie nam nepomoze,len cakat a dufat,ze konecne aj nam sa to podari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre