Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
17. jún 2016

@hateria ano je to tam 🙂

gabika2015
17. jún 2016

@hateria ja tam vidim ciarku 🙂 drzim palce 🙂

ssegra
17. jún 2016

@hateria nesniva sa ti aj ja tam vidim zatial slabucku, ale ona este stmavne tomu verim 🙂

izzie27
17. jún 2016

@hateria gratulujem☺,ja som mala ducha uz na 6.den,tak uz len aby stmavla a prajem krasne tehu
@gagirl a ty ides kedy na KET?

marculik
17. jún 2016

Baby mam aj tak si pichnut clexane ked zacinam spinit

ssegra
17. jún 2016

@marculik podla mna by si nemala vynechat pokial si nebola na krvi

marculik
17. jún 2016

@cheeky82 asi nie som taka uz silna,uz neviem co vsetko este riesit,ked uz ani medrol nepomohol,citim beznade:'(j

cheeky82
17. jún 2016

@marculik to aj ja moja. Tiez picham Clexane. Vieš ja to beriem takto. 3ivf som absolvovala zbytočne, lebo sme nevedeli ze mam imuno problem . Takze tie pokusy sa nerátajú. Toto bol môj prvý vklad s liečbou, musela by som byt šťastlivec aby mi vysiel😢 Ja som citila beznádej a zúfalstvo pár dni dozadu, teraz sa to lepší, ale ked sa mi kramy rozbehnú, tak isto pustím rev. To je jasne. Ja sa len modlim, ze ked to nevyšlo, tak nech to neni mimomaternicove, lebo ma bolia vaječníky, ale hlavne ľavý a slabiny naľavo. 😢 Tiez neviem co s tym Clexane, ale asi budem pichat kým nepôjdem na krv

marculik
17. jún 2016

@cheeky82 mne sa uz ukazuje krv,tiez mam 4ivf a prvy lieceny Ket ,tak neviem co dalej

cheeky82
17. jún 2016

@marculik mne to prestalo. No vidíš!!! Sme na tom vidím rovnako. Musíme to brat tak, ze toto bol nás prvý vklad a hneď na prvý krát to málokedy vyjde. Mas nejaké mrazaciky?

marculik
17. jún 2016

@cheeky82 tak mozno to budes mat nakoniec o.k ,mam este 2

marculik
17. jún 2016

@cheeky82 ty si si dnes clexane pichla,ja neviem ci mam

cheeky82
17. jún 2016

@marculik ano pichla. Tiez mam dva mrazaky. Sme na tom rovnako

cheeky82
17. jún 2016

@marculik no uz aj mne zosilnelo spinenie.

marculik
17. jún 2016

@cheeky82 moja tak sa mozno stretneme zase v Brne

cheeky82
17. jún 2016

@marculik a tentokrát uz uspesne😀 Pôjdeš hneď tento cyklus? Ja by som chcela, dúfam ze mi do toho nic nepríde. Chcela by som sa aj rovno dať pretestovat na imunologii. Mne pred a po vklade pichli infúziu, tak ci to nieco urobilo. Teraz je otázka ze ci zo nevyšlo lebo embryo nebolo kvalitne alebo kvôli imunite

gagirl
17. jún 2016

@hateria super..toto je tehu ciarka..drzim palce nech ide vsetko ako ma

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 ja som mala blastocystu tak uz neviem co riesit,jedna baba mi tvrdila ze som mala lepsie vysledky ako ona a jej sa to podarilo tak uz vobec neviem ,a dnes si ako na tom?j

cheeky82
18. jún 2016

@marculik dnes rano test negatívny. My sme mali hatchujucu blastocystu JEDNOTKOVEJ kvality a aj tak h..... z toho 😢

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 a este spinis?mne to prestalo zatial,ja budem asi zajtra testovat ak sa mi nespusti krv,

cheeky82
18. jún 2016

@marculik teraz prave nie. Ale to je jedno, ja viem isto ze to nevyšlo. Poznám svoje telo

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 tak sme dopadli rovnako ☹

cheeky82
18. jún 2016

@marculik no mna uz brucho začína veľmi bolieť. Najlepšie je, ze kvôli Clexane si možem dať len paralen alebo panadol. Sa mi do rana snívalo ze som dostala strašne silne kramy a tak sa aj stane

cheeky82
18. jún 2016

Baby ktorý den cyklu pri soft sa začína stimulovať?

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 a stihas aj imuno testy znovu zopakovat do dalsieho Ketu

cheeky82
18. jún 2016

@marculik netuším. Prave som písala Dzurillovej ci možem vysadiť Clexane a došla mi automatická odpoved ze od 21 do 26 ma dovolenku. Takze sa to podľa mna nestíha, isto vysledky do vkladu neprídu.

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 ja som si clexan vcera uz nepichla,tebe sa zneho nerobili modriny?

cheeky82
18. jún 2016

@marculik robili, ale vraj to je z anopirinu

marculik
18. jún 2016

@cheeky82 a tebe to predpisala dzurilova ci v brne?a do prace edte nepojdes,ci si vypisana toto neviem ako poriesit

cheeky82
18. jún 2016

@marculik mne to dala Dzurillova. Ja nie som vypísaná, nikdy som nebola. Fuu, uz ma riadne boli brucho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre