Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
20. jún 2016

@marculik osobne je mily. ale predstav si, ze keby som nemala plan B, tak zbytocne premeskam jeden mesiac. ja viem, co je to jeden mesiac, ale ved vies ako to je...

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 plan B? 🙂

cheeky82
20. jún 2016

@marculik no ten plan B je, ze pojdem na KET tento mesiac, nemusim cakat dalsi mesiac. ale uz som olutovala, ze som sla do RF. Ked sme prvy krat prisli do Brna do RF, tak, bez toho aby sme vedeli, zaparkovali rovno pred Reprogenesis🙂 mali som rovno asi ist tam. inak ked som sa rozhodovala nad Brnom, tak v hre boli tieto dve centra.
a stale sa mi nikto neozval

bianitka996
20. jún 2016

@cheeky82 skus este raz zavolat

cheeky82
20. jún 2016

@bianitka996 volala som o 12, volala som o 7:30, pisala mail a nic. kolko krat tam mam volat? ved je to uz trapne.no idem este posledny krat

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 veru zavolaj a ked nahodou by nevisiel ani tento Ket nedajboze,chod do Reprogenesis a chod k Stelcovi tu v reprofite som bola u neho a skoda ze odisiel

cheeky82
20. jún 2016

@marculik tak som volala. odkaz mu vraj dali. teraz si vraj prechadza moj protokol. je to uz jedno. tabletky sa beru rano a vecer, a je uz obed a ja som treti den cyklu. ak by si este k tomu vymyslel aj injekcie, o ktorych mi minule nic nehovoril, tak to uz vobec nepojde, lebo tie nemaju v kazdej lekarni. .
presne taky je plan ako si napisala🙂

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 drzim palce 🙂

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 no co moja aj ja dr.ozval co dalej.

cheeky82
20. jún 2016

@marculik konecne sa uracil mi napisat. Slusne, kedze som mu poslala dva maily uz v piatok. Takze zo soft nic nebude, treba zacat brat lieky 1-1-1 uz druhy den cyklu. keby mi odpisal v piatok, mohla som to stihnut.

cheeky82
20. jún 2016

@marculik rovno som mu napisala, ze teda idem do KET, tak mi snad do tyzdna odpovie

marculik
20. jún 2016

@cheeky82 moja tak sa mi pavi ako to beries 🙂 ze tak v poho ides do toho s hocijakymi prekazkami,klobuk dolu 🙂

ingrid0105
20. jún 2016

Baby rok som riesila zvysene cytokiny dexamed a subcuvia na striedacku. Teraz som bola 3 mesiace bez akejkolvek liecby a vysledky vyborne😊😊😊 treba vyskusat vsetko

marculik
21. jún 2016

@cheeky82 ahoj robila som si test ta druha ciarka je na 11den slabulinka ,viem ze bolo chytene to som citila no viem ze to tym spinenim odislo,

gabika2015
21. jún 2016

@marculik ahoj, prepac, ze sa do toho miesam. Ja som aj krvacala, aj spinila, ciarku som na 11. den tiez mala este velmu slabucku a babatko sa pekne uchytilo 🙂 Este to nevzdavaj! Drzim Ti palce!

cheeky82
21. jún 2016

@marculik tiez si myslim, ze si tehotna. slaba ciarka nemusi znamenat nic zle. Prave som sa chcela objednat na ultrazvuk k svojmu Dr kvoli KET. V tom termine ma dovolenku. Mam to ja ale stastie. Bud budem musiet ist do Brna alebo jednemu Dr do Martina, spolupracuje s RF.

marculik
21. jún 2016

@gabika2015
@cheeky82 ja neviem baby uz necitim tie boledti pod bruskom,vtrdy pred spibenim som mala krc pod bruskom dost silny krc a vtedy to skoncilo ☹

marculik
21. jún 2016

@cheeky82 a ked ma dovcu,nikto ho nezastupuje a tak pojdes do Brna ,hlavne ze ides dalej

gabika2015
21. jún 2016

@marculik Mna na 9. den zacalo brucho boliet ako pred MS a na 10. den som zacala krvacat, aj som si myslela, ze dorazila mrcha, potom som uz len slabo spinila, ale brucho ma uplne prestalo boliet. Kedy ides na krv?

gagirl
21. jún 2016

@marculik daj fotku..pozrieme..nevzdavaj to..hlavne je ze ciarka je..nie vzdy musi byt silna..drzim palce nech nech je to v poriadku

cheeky82
21. jún 2016

@marculik pojdem do Martina, je to blizsie.

marculik
21. jún 2016

@gabika2015 idem v piatok

marculik
21. jún 2016

@cheeky82 no vidis ty mas stale plan B 🙂

gabika2015
21. jún 2016

@marculik velmi Ti budem drzat paste, nech mas pekne vysoke HCG 🙂

cheeky82
21. jún 2016

@marculik a kedy ides na krv? este tento tyzden? no uz zistujem ci mi u nas v meste neurobi ultrazvuk nejaky doktor na priamu platbu. pisala som este Kozumplikovi, ze ci bude stacit jeden UZ na 10.den cyklu, ci to neni skoro. tak cakam

cheeky82
21. jún 2016

baby ked ste sli na KET, ktory den cyklu ste boli na ultrazvuk? Dakujem

ssegra
21. jún 2016

@cheeky82 bola som 12DC

cheeky82
21. jún 2016

@ssegra ja pojdem tiez az 12DC. Viem preco mi napisal 10DC. posledne dva cykly som mala uvulaciu na 13 den a tusim na 12DC, lenze to bolo urcite kvoli tomu, ze som brala inofolic. teraz neberiem nic, tak si myslim, ze 12DC bude tak akurat.

ssegra
21. jún 2016

@cheeky82 mne vtedy na 12 den povedali aby som si vecer pichla pregnyl, od stredy som zacala utros brat a v pondelok som mala KET..myslom ze ten 12den je idealny

marculik
21. jún 2016

@cheeky82 aj ja som bola na 12 den,vies ako sa velmi bojim,ze to u mna tiez neni dobre,asi to tak citim viem ze bz som nemala no je strasne slabulinka na 11 den tak viem ze bola uchytena a boli tie krce aj krvicka proste viem ze to neni dobre ,mala by som zopakovat imuno testy ja neviem ,bolo ylepsenie tak neviem kde by mohol byt problem? :( som uz zufala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre