• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@marculik no uz som si aj nasla lekara v mieste bydliska, ktory mi urobi ultrazvuk pred KET a bude mat to stat len 10 eur:slight_smile: dnes som so svojim vykonom spokojna :sunglasses:
21. jún 2016 o 14:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cheeky82 no vidis super ako ti to ide,nic neni prejazkou ked chces ist za svojim cielom :slight_smile: ja som dnes sla konecne von za zmrzku a citila som zase krc taky slabi pod bruchom,boze nech to je uz dobre a kedy ides na UZ?
21. jún 2016 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik v stredu buduci tyzden hneď rano. Neboj, je to dobry kŕč. Rozťahuje sa ti maternica
21. jún 2016 o 17:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 tak to je fajn budes 12 den ,ach moja dufam ze mas pravdu
21. jún 2016 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cheeky82 ahoj no co moja ako aj sa ti ozval dr. z Brna,ja uz vobec nic necitim ziadne krce pod bruchom,uz len vcera som xitila v oblasti vajecnikov tak si myslim,ze sa moje telo chysta na kramy
22. jún 2016 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik ahoj..neskusila si uz testovat?kolkaty den si po vklade?
22. jún 2016 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria ahoj a ry ako pokracujes,uz si bola na krvi?dufam ze budes mat len pozit. spravy
22. jún 2016 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl som 12den a neviem citim ze to zaae zle dopadlo a aj sa bojim,pockam na krv
22. jún 2016 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl a ty si po vklade ci pred?ci.. :slight_smile:
22. jún 2016 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik dnes sa mi ozval, ze bude stačiť 10.den kontrola. Som mu napísala ze idem na UZ až 12.den, ci je to OK. Tak mozno zajtra sa mi ozve. Ja som mala ovulku 12-13 den ked som brala Inofolic. Teraz neberiem nic, tak skôr ako 14.den to nebude. Kedy ideš na krv?
22. jún 2016 o 18:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik ale keby to nevyšlo, tak by si dostala kramy,nie? Mne teda vždy prišli este pred vysadenim utrogestanu.
22. jún 2016 o 18:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 praveze predtym som zvykla dostat,no aj minuly rok som nedostala len po vyvolavacke,moje telo ma uz asi neposlucha a utrogestan som nevysadila,pockam jramy by som mala dostat v nedelu
22. jún 2016 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik jasne. Nic nevysad, počkaj na krv. Kedy ideš na test? Zajtra?
22. jún 2016 o 20:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 na krv idem v piatok,aj si myslim ze tam iste ukaze ,no ci bude dobre ktovie a tebe len tolko napisal dr.nic co by navrhoval ,oni vobec nepouzivaju lepidlo?lebo v Ke ze ano ,ktovie ci by to pomohlo
22. jún 2016 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik ahoj ;) este som nebola na krv, v piatok mam 14.den. Testy mam uz silno pozitívne, takze vyzerá to dobre. Len uvažujem ci pojdem do Brna alebo k svojmu gynekológovi, len ten moj je taký starý deduško, on ani nevie,ze sme IVF vobec riešili a bojím sa,žeby nieco nezanedbal. Ty ideš kde na krv? A ako sa cítiš?
22. jún 2016 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria radsej by som isla do toho brna, ale az na sono, krv ti moze aj tvoj zobrat. na sono je este skoro. a inak odporucam najst kvalitneho gynekologa, co ma dobre sono a robi vsetko, co treba. v tehu je to dolezite:slight_smile:
22. jún 2016 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria to mas super kef to mas silnejsie,tak aspon vies ze je uplne vsetko v poriadku,ja idem na krv v piatok a ja mam dobreho dr.vsetko spolu riesime od okamihu ako ma operoval ,no ked nie si si ista zo svojim dr.chod do Brna alebo zmen lekara :slight_smile:
22. jún 2016 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla
@marculik a neviete ci na sono do Brna sa musim aj objednat? Pojdem teda zajtra k svojmu lekarovi aj ked je len 13.den po ET a potom do Brna na sono... hej, aj chcem zmenit lekara ale nepoznam v BA, musim postudovat na nete :slight_smile: ale citala som,ze velmi ani nechcu brat nove pacientky. Tak baby ak viete niektora poradit,budem vdacna :slight_smile:
a @marculik vydrzala si teda netestovat az doteraz? mna by asi porazilo :grinning: ja som testovala uz na 7.den :/
22. jún 2016 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik nic nenavrhol. ja som to uz raz mala v inom centre, nepomohlo. Napr v Heliose Martine to vobec nerobia, vraj su to zbytocne vyhodene peniaze. Nie je dokazane ze to pomaha.
23. jún 2016 o 07:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mam otazku.. neviem sa rozhodnut odkial zobrat lieky.. zijem v uk, IVF chystam v Brne a v lete cestujem na svk.. tak sa opytam vas ci viete poradit nieco.. recept uz mam na Gonal, Orgalturan a Pregnyl. netusim ake su ceny na svk, ci v cz.. neviete paradit?
23. jún 2016 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinauk ahoj :slight_smile: ja som bola na IVF v Brne a za kratky protokol (3x orgalutran a Gonal 900iu)som platila 9100 czk ale bez pregnylu, ten som mala vlastny z predoslych cyklov. Na Slovensku mi povedali, ze lieky budu stat cca od 500-700e v zavislosti od protokolu. Ale nech ti to este radsej upresnia baby,ktore realne to absolvovali na SVK. :slight_smile: drzim prsty :slight_smile:
23. jún 2016 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria ahoj ja som na 11den testovala no ciarka bola velmi sabulinka a znovu som dnes spinila tak si myslim ze sa asi rozbiehaju kramy a ty ,si tiez spinila alebo pocitujes nieco?
23. jún 2016 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik moja nevesaj hlavu, kludne mozes byt este tehu, pockaj na krv a uvidis,ze budes :slight_smile: drzim prsty, hlavne oddychuj. A nehovorila si s lekarom o tom? aby ti zvysil davku liekov? ja som chvalabohu doteraz vobec nespinili, len mam silny vytok. Bolesti som mala na zaciatku, potom to preslo ale strasne ma pichalo v kostrci a teraz ma tak 5x za den chytia bolesti ako keby mala dojst mrcha ale ked si lahnem,tak to prejde. A picha ma vo vajecnikoch pri chodzi. Akurat ma strasne boli zaludok a okolo pupka na dotyk, ale je to taka ina bolest, ako keby svalovica..ale ked si lahnem,tak uz to neboli vobec ani na dotyk. Tak neviem ci sa roztahuje maternica alebo v com je problem...
23. jún 2016 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria rozťahuje. Aj mna vtedy bolelo okolo pupka:grinning: To je normálne, aj tie občasne bolesti ako MS.
23. jún 2016 o 11:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cheeky82 tak kym to boli,tak je dobre,hej? :grinning: no ja som sa uz na zaciatku bala ci to nie je zlcnik lebo s nim mavam casto problemy. A ty sa ako citis? uz je lepsie? kedy zacinas dalsi cyklus?
23. jún 2016 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria celkom to ujde. Ano, začínam ďalšie kolo KET. Tak snáď teraz uz úspešne
23. jún 2016 o 12:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria tiez som mala bolesti ako na ms a aj krize ma boleli, ale ked som si lahla tak to preslo. A s tym zaludkom tiez bolo to ako keby mi nan niekto tlacil a to mam aj doteraz takze podla mna si na dobrej ceste..drzim paste :slight_smile:
23. jún 2016 o 12:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ssegra dakujem :slight_smile: dufam,ze sa bublinka udrzi :slight_smile: a ty si uz v ktorom tyzdni? aj ti byva zle?
23. jún 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 drzim ti silno prsty, musi to uz tentokrat vyjst. uz ked ti zistili aj dalsie veci, verim,ze sa to tentokrat uz ozaj podari a podchytia to a dotiahnete to do uspesneho konca :-*
23. jún 2016 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby bola ste niektora na krv aj priamo v Brne? Robia to bez problemov aj tam? lebo mne sestricka povedala, aby som isla za svojim gyn. ale ten mi uz 2.den nedviha telefon tak asi ma dofcu :/
23. jún 2016 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok