Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izzie27
5. júl 2016

@tancik velka gratulka a prajem vela zdravicka

sarasota
5. júl 2016

@tancik gratulujeme a zelame vela zdravicka obom 🙂

lily311
5. júl 2016

@mkatkam Ja som sa objednala sama, samoplatca si myslím vždy aj s výmenným lístkom, lebo tieto vyšetrenia poisťovna neprepláca, po výmený lístok si asi ale pôjdem svojmu gyndošovi

ivkaivuska
5. júl 2016

@tancik vela zdravia obom gratulujem

mimika1973
5. júl 2016

@tancik jeeeej, a ty si kedy isla opat do toho? ci prirodzene? 😉 😵 Som ani nevedela, ze uz mate surodenca na ceste, tak gratulka potom! 😵 A dufam, ze to zvladnes pri oboch syncekoch, lebo deticky vedia dat taaak zabrat niekedy! 😀 😀

pinguinka
6. júl 2016

Ahojte kočky, tak dnes som začala so stimulkou puregonu 250 mg...začína tu ešte niekto?

tancik
6. júl 2016

@mimika1973 ahoooj nám sa Šimonko podaril prirodzene ani sme netušili že sa ho čakáme...pri 3%sanci a aha obrovský šok ale krásny....vy ako?

79katkab
6. júl 2016

@pinguinka ja zacinam fostimonom , ale az v pondelok

cheeky82
6. júl 2016

@pinguinka ak ti mozem poradit, pri takej vysokej davke hormonov pi velmi velmi vela vody, aby ti nebolo zle. nech sa ten hormon hned ako splni funkciu dostane von z tela.

marculik
6. júl 2016

@cheeky82 ahoj ako sa mas,ako sa citis?zajtra si objednana na kolku?

cheeky82
6. júl 2016

@marculik ahoj. uplne na figu. bolia ma zuby-tri aby nebolo malo. podla zubarov a rtg je vsetko ok, neviem ci su len citlive, ci mam znicenu zubnu sklovinu alebo co. vraj kludne mozem ist na iVF. dnes som to este riesila s Dzurillovou a ta mi povedala, ze ak mi zubar nenasiel infekt tak citlivost zubou nevadi. tak idem do toho.....

marculik
6. júl 2016

@cheeky82 super ze ti to vychadza,mne sa neozvala ani Pospisilova ani Dzurilova tak to asi nechavam tak ,tak drzim palce nech ti to konecne vyjde 🙂

cheeky82
6. júl 2016

@marculik no ja na RF uz fakt nemam slov. Riesila som to ako mam brat utrogestan alebo duphaston. tak najprv mi napisali ze utrogestan 2-0-2 a v dalsom maily ze tusim mate predpisane 4-0-4. akoze tusim???? tam liecia principom TUSIM??? no cele zle. Dzurillova je dnes v praci, rano som s nou hovorila, len dnes je v dolnej ordinacii, robi len klasicku alergologiu a minuly tyzden mala tusim volno.
inak tie zuby ma strasne stvu. pomozem si ale? zubarka nevie co s nimi, tak co....ach jaj. teraz som dost pila ovocne stavy a malinovky studene, tak dufam, ze to mam tym podrazdene a ze to prejde

marculik
6. júl 2016

@cheeky82 a zajtra si objednana na kolku?

cheeky82
6. júl 2016

@marculik 13:30

marculik
6. júl 2016

@cheeky82 tak nech ti to dobre dopadne 🙂

cheeky82
6. júl 2016

@marculik vieš co, ja som z tych zubov na nervy. Asi tam nakoniec nepôjdem. Ak si to do rana rozmyslím a hneď rano zavolam ze neprídem, nebude neskoro? Kedy začínajú rozmrazovat embryo?

majba
6. júl 2016

@cheeky82 mne ho rozmrazovali dve hodiny pred vkladom.

cheeky82
6. júl 2016

@majba super. Dakujem.

vernazza
6. júl 2016

ahojte baby, ake mate prosim vas nazory/skusenosti s tym, ci ist na KET hned v dalsom cykle po neuspesnom ET? zatial neviem ako je na tom sliznica atd, na utz idem az v pondelok, len rozmyslam co spravit.. imunovysledky vraj najlepsie teraz ake som kedy mala..

marculik
6. júl 2016

@cheeky82 moja je to az take stymi zubami ,ked si si neni ista tak to odloz

cheeky82
6. júl 2016

@vernazza neváhaj a chod ked mas take dobre imuno vysledky

cheeky82
6. júl 2016

@marculik je to otrava. Nemam ale nic opuchnuté a ani červene. Uvidím zajtra

marculik
6. júl 2016

@cheeky82 moja ci tam nemas zapal ?

pinguinka
6. júl 2016

@cheeky82 dakujem za radu.Budem sa snazit.Ani neviem ci je to vysoka davka...vobec neviem kolko zvyknu davat...ale tak dnes v pohode..len nejak unavena..mozno je to len pocasim

cheeky82
7. júl 2016

@marculik dvaja zubari mi povedali ze tam zapal neni.kaslem nato.vzdy sa snazim aby bolo vsetko perfektne a aj tak nic z toho

marculik
7. júl 2016

@cheeky82 moja no co ides,ci to odkladas?

cheeky82
7. júl 2016

@marculik idem. Včera a dnes rano som si ústa dobre vypláchla ústnou vodou na citlivé zuby-veľká ulava😀 Mohlo mi to napadnúť aj skôr.

marculik
7. júl 2016

@cheeky82 drzim moc palce 🙂

marculik
7. júl 2016

Baby neviete,ci pani doktorka Pospisilova uz ordinuje,mi neodpoveda na maily.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre