• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@nelly3 a ty moja?...ako?
11. júl 2016 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
myslim, ze ano a hlavne chcela racika-znamenie :wink: a ty sa mas ako? nejake foto deticiek?
11. júl 2016 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
ja tak nijak, vcera sme sa vratili z krety, mam tento mesiac konzultaciu, ze co dalej, ale akoze teraz nejako som vypla od toho a ani sa mi nic nechce riesit, ale tuzba je velika :pensive:
11. júl 2016 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ja sa mám rýchlo..... :grinning: ..chlapci začínajú chodiť...tak máme veselo....ale inak som šťastná....unavena ako kôň..ale stastna...hlavné je že sme všetci zdraví....
A tebe asi nepoviem nič nové...len že sa obrniť trpezlivosťou, a snáď sa to šťastie unaví a vy budete konecne mať to po čom ste túžili....veľmi vám to prajem
11. júl 2016 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 ahoj aj nostatne baby,,konecne je Vas aj vidno,,, :sweat_smile: speri nas prcek ma uz 13m kroigovane 12 a este len plazime,,sedime ako po par pivach a teraz sa zacal davat na kolienka,v postielke alebo pri sedacke,,tak nam to ide akosi velmi pomaly. :frowning2:
11. júl 2016 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska nevadi moja...každé dieťatko je individuálne...a všetko má svoj čas...naši síce sedeli už cca od siedmeho ôsmeho mesiaca sami...potom plazili, chodili po kolienkach no a teraz už chodia popri nábytku...ja ich nevodim za rucky aby chodili...to by sa pri dvoch deťoch v tom istom veku ani nedalo...ale už sa začínajú aj sami púšťať, stat a chodiť...no teraz to je čistá sranda s dvojkami...ale zatiaľ to zvladame....:wink:...ale poviem ti že som unavena ako kôň...este im idu do toho aj zubky...jeden to zvláda zatiaľ lepšie...ale ten má ešte len dva zubky...druhy už má 4 a teraz sa mu naraz prerezavajú ďaľšie 4....:joy:....a je nervny...a to poriadne...v piatok nás čaká ockovanie, takze bude to perny víkend plný teplôt a boliestok...ale aj to prejde...:wink:
11. júl 2016 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj mamina
11. júl 2016 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a ty sa ako mavas aj s chalanmi:slight_smile:? o chvilu budu mat rok, ze:slight_smile:...tusim 4.8.?
11. júl 2016 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 som si nepozrela dalsiu stranku, co si pisala disce.-)...tak uz viem ako sa mavate:slight_smile:
11. júl 2016 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ahoj aj ty s malickym:slight_smile:...inak ani moj nechodi este a ani velmi nechce, ked ho drzim za ruky, iba velmi vela stvornozkuje alekarka mi povedala, ze deti co chodia po styroch to maju tak v mozgu ulozene, ze nechcu velmi hned po dvoch:slight_smile:. tak sa netrap, pride cas a malicky zacne chodit, az ta to bude mrziet:slight_smile:.
11. júl 2016 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 v dobrom ti zavidim:slight_smile:...ja by som chcela iba jeden den lezat a nic nerobit , max.citat:slight_smile:...som dakedy unavena brutal total a nevyspata, ale ako pise speranze stastna:slight_smile:. s jednym to bude v pohode neboj, si aj pospis a povegetis, zvlast ked bude male babo, potom uz menej:slight_smile:. ale pri druhom ti bude veselsie:slight_smile:)
11. júl 2016 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som volala do Reprofitu - do Brna na recepciu. A nemohla som sa im dovolať. Baby, neviete prosím, či nemajú dovolenku? Lebo chcem sa objednať k dr na konzultáciu. Vďaka za odpoveď. Krásne leto prajem.
11. júl 2016 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmen007 nemaju dovolenku. len sa im velmi tazko da dovolat
11. júl 2016 o 15:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes som bola na prvom ultrazvuku po piatich dnoch uzivania puregonu a vraj mam zatial 7 folikul a nejake male ktore asi este dorastu.Tak snad to bude dobre.Vo stvrtok na dalsi ultrazvuk a v sobotu na odber.
@karmen007 takze nemaju dovolenku...mali tam celkom dost lidi dnes.
11. júl 2016 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aa este som sa chcela spytat...treba na odber predoperacne vysetrenie??Predsa len sa ide pod narkozu a nic mi o tom nevraveli tak neviem..
11. júl 2016 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
@nelly3 ja som vždy túžila po Stelle mm sa plní sen a mne je to jedno budem milovať a rozmaznávať čokoľvek hlavne nech je zdravucke
11. júl 2016 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@santeema hi hi hi to mas pravdu segra ma teraz druhé a presne ti vidím co píšeš az teraz je to to ozajstne vzruso, ale nebojte sa aj druhotoducky si oddýchnete po pár rockoch :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:.
11. júl 2016 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santeema druhorodicky mi to opravilo
11. júl 2016 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 veru nelciatko moje nevzdávaj to ani za nic na svete ty to dáš
11. júl 2016 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pinguinka nie ani ja som nepotrebovala predoperacne
11. júl 2016 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renimac ahoj, ako ste dopadli na tej vstupnej konzultacii? My ideme buduci tyzden a tiez chceme nativ :slight_smile:
11. júl 2016 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiatkom vies co, celkom fajn :slight_smile: doktor sam povedal, ze nativ je dobra volba, lebo ze raz som uz otehotnela, a ze vysledky mam zatial v poriadku. Mam si dat urobit este aktualny HP. Tak v septembri chceme skusit prvy krat... aj ked tajne dufam, ze nebude treba :grinning:.
11. júl 2016 o 19:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renimac tak vam budem drzat palce. Ja som zvedava co nam povedia. My sa uz roky neuspesne snazime tak neviem :frowning2: . U nas je ale najvacsi problem u manzela.
11. júl 2016 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiatkom my sa snazime treti rok, vo februari som otehotnela, ale bolo to mimomaternicove. Takze som prisla o jeden vajcovod. Z toho dovodu nechcem skusat IUI, lebo sancu mam len kazdy druhy mesiac. Tak dufam, ze po 3 rokoch sa konecne dockame. Vy sa kolko snazite? Manzel ma zly SPG?
11. júl 2016 o 19:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renimac my sa snazime uz 4 roky. Manzel ma tazku oligoasthenozoospermiu, na poslednom spg mal len jednu jedinu zdravu spermosku. Dnes sme boli akurat na geneticke testy ci nebude problem tam tak uvidime.
11. júl 2016 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiatkom ale na babatko staci jedna jedina :wink: takze sanca je vzdy
11. júl 2016 o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renimac no kiez by :wink: ...lebo uz mam toho fakt dost...ako naschval vsetci nasi kamosi teraz bud cakaju alebo uz maju babatka :frowning2: a tak sme sa rozhodli ze skusime este toto Brno. Len dufam ze tam ta jedna bude aj potom :wink:. Dufam ze sa nam obom postasti :slight_smile: a ze si coskoro budeme pisat v ktorom tyzdni sme a ako sa citime :wink: :slight_smile:
11. júl 2016 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misiatkom joj, tak to si mozeme pokecat. Za ten cas co sa my snazime, nasi kamosi maju uz aj druhe. Sme fakt takmer posledny bezdetny par v partii. Ale nas sa uz po tom mimomaternicovom ani na nic nepytaju, povedali sme to vsetkym, nech nam uz konecne daju pokoj. Ano, dufam, ze o par mesiacov si tu budeme pisat, ako sa nam krasne grcka :grinning:.
11. júl 2016 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 :slight_smile:..budem na teba mysliet, nech vsetko dobre dopadne:slight_smile:
11. júl 2016 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata Otevrel ma dovolenku?
12. júl 2016 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok