• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

9. decembra 2016 
@gabika2015 som vo vszp. ako to, ze nechceli preplatit? mali ste to dopredu schvalene?
27. júl o 13:18  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ssegra Prosim ta a nenapisala by si mi postup ako sa to riesi? Tiez som vo VSZP a druhe ET by sme ccheli riesit cez poistovnu. Prve sme mali ako samoplatci. Dakujem pekne
27. júl o 13:26  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ssegra Neschvalili nam ziadost, vraj Dovera nezvykne nic preplacat, ked ide o zahranicne CAR. Poslala som im vsetky nalezy, ani to nam nepomohlo, vraj to iste by sme kludne mohli absolvovat aj na Slovensku :angry: Potom sme Isli do toho ako samoplatcovia, nakolko sme uz nemali na vyber. Uz som presla do VSZP, lebo som nevedela, ci nebudeme potrebovat dalsie IVF. No co uz, hlavne, ze nam to vyslo :slight_smile: Kiezby uz bol februar, uz by som isla rodit :slight_smile:
27. júl o 13:36  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dancura pozri si toto je tam navod ako to urobit
http://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/ako-je-to-s-preplacanim-ivf-robenych-v-cechach/?post=last

na prvy pohlad sa to zda komplikovane, ale nieje to tazke :slight_smile:
27. júl o 13:37  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cheeky82 Ahoj ach ja neviem..volala som do brna a povedali mi aby som zvýšila dávku na 4-2-4 a mám počkať či sa mrcha rozbehne. A teraz som si našla mail od Holčákovej, mojej koordinátorky že ak bude zajtra test negatívny, tak mám lieky vysadiť a kontaktovať lekára pre ďalsí postup. Ale zdá sa mi to hlúposť, pretože zatiaľ to nieje klasické krvácanie. Je to skôr ružovohnedé. A mrchu mám dostať až 2.8. tak nechápem...
27. júl o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 ach bodaj by...ale písala mi koordinátorka a vraj mám zvýšiť dávku na 4-0-4 a ak bude zajtra test negatívny tak mám vysadiť lieky...to sa mi ale zdá skoro veď zajtra je len 7. deň...ak nezačnem vyložene krvácať tak budem brať ďalej..nechápem prečo mi to napísala...ono to ani nieje krvácanie...skôr taký ružovohnedý výtok... :unamused:
27. júl o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a čože by som to sem nenapísala dva krát :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. júl o 18:58  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pinguinka snáď to spinenie prestane. Niekedy sa môže objaviť v čase kedy by mala prist MS
27. júl o 18:59  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 noo lenze mne to zacalo tyzden skor...ale uz to vypada tak ze to bude MS...uz som sa s tym ako tak aj zmierila..mame este jedneho mrazacika..tak snad sa podari
27. júl o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky kto vysetruje annexin?hemato?ci imuno?
27. júl o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagirl imuno
28. júl o 06:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
28. júl o 08:18  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pinguinka vidíš, vždy je nádej-máte este mrazacika. Držím paste
28. júl o 08:19  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 dakujem..pomaly uz zacinam krvacat..sice len slabo ale mozno sa to rozbehne..len neviem ci este brat ten utrogestan alebo ho vysadit..
28. júl o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 ahoj tak ysledky z imunity mam zevraj zle a mam vysadit medrol na 6 tyzdnov a neodporucaju mi ist na vklad ,tak super raz su dobre mozem ist na vklad a teraz su zevraj horsie :(
28. júl o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marculik to ma mrzi:disappointed:Imunita je zákerná, raz je dobrá a raz zlá. Mne sa to menilo v priebehu liečby. Co konkrétne mas zle? Mne Dzurillova vravela ze aj lieky kt sa berú počas ivf niekomu zhoršia vysledky.
Mne sa uz tri krat snívalo ze som potratila:disappointed: Včera vecer ma začalo bolieť brucho ako na MS, tak som sa zľakla, ale prešlo to.
28. júl o 12:39  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pinguinka urob este aspon jeden test
28. júl o 12:40  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 zatial neviem co je zle iba mi volala dr,ze mi vysledky a postup posle mailom,tak zatial neviem nic ,iba sa ma spytala ci beriem medrol od decembra tak ho budem musiet vysadit :(
28. júl o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marculik dúfam ze ti ho pošle čím skôr aby si mohla hneď začať s liečbou.
28. júl o 12:56  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 uz ho nebudem brat ,uz ho vysadim
28. júl o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marculik ale miesto neho ti da nieco ine. Ked sa totiž berie dlhšie, prestáva účinkovať
28. júl o 13:03  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 jaj no uvidim,iba mi tolko povedala,ze ho vysadim a ze nemam ist na vklad :(
28. júl o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marculik verím ze sa ti uz nechce čakať, ale bolo by asi uplne zbytočne ist na vklad, premárnili by ste pekne zdravé embryo
28. júl o 13:12  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cheeky82 tak mi napisala,ze voci spermiam mi vsla hodnota iba 16 a D mi kazala som ho mala uzivat 4 kvapky vigantolu teraz mi kazala znizit na tri lenze ja beriem swanson 5000 tak neviem ked je dostacujuci co mam ho brat kazdy druhy den ?
28. júl o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marculik tak neber Swanson ale vigantol. Ja som brala vigantol a hodnoty sa mi krásne upravili, uz ho ani nemusím brat. Ale to voči spermiam je take dôležité pri ivf??? Dôležité je aby to bolo Ok voči embryam. Ja tiez mam voči spermiam trosku horšie hodnoty, ale nie až take ako ty. Okrem vigantolu co navrhla, akú liečbu?
28. júl o 14:45  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 ked vigantol som brala a nic moc tak mi zvysovala tak som si dala swanson a islo to pekne hore no ten ma 5000 no a co ak znizim vigantol a nebude to zase ono,mam jej napisat ze som brala tie vit.? a ze medrol mi znizila na 5 dni na 6 potom dalsich 5 dni na 4 a potom ho uplne vysadit
28. júl o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marculik ano, napis jej. A na tie spermie ti nic nedá? Dokedy mas čakať s ďalším vkladom?
28. júl o 14:53  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cheeky82 takto postupne vysadim medrol na 6 tyzdnov a potom ma znovu pretestuju a potom ho asi znovu nasadia ja neviem
28. júl o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marculik aha. A mozno prave vďaka tomu ze nebudeš nic brat, tak sa hodnoty aj samé upravia. A inak, Dzurillova je hádam jediná doktorka, kt absolútne dôverujem. Verím ze aj tebe pomôže
28. júl o 15:06  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (26. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok