Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
18. aug 2016

@anaba1 chcem sa spytat ,vam nepovedali ze mate mat chraneny sex ,ja som ho brala pol roka a mi napisali dodrziavat chraneny sex a ked som sla na ket po pol roku znovu Ket nevysiel

santeema
18. aug 2016

@vlasatica ahoj...mrzi ma co prezivas, upne ta chapem. ja som bola v rovnakom stadiu ako ty. sustredila som sa iba na adopciu, urobila som si pripravu, zaradili ma do poradovnika a zelala si co najskor dostat akekolvek zdrave dieta a najlepsie hned dve. co by sa mi aj splnilo🙂..ked som mala dostat 6 tyzdnove dievcatko a jej 2 rocneho braceka, tak sa nam z ivfka podarilo babo(mam za sebou 6 cyklov ivf a po 17 rokoch co sme spolu s priatelom) a potom som po roku aj daco otehotnela prirodzene s mojou diagnozou neplodnost. s prvym som otehotnela ked som mala 38 rokov. chcem ta len trosku povzbudit, ze aj take sa moze stat a aj tebe by som to zelala z celeho srdiecka🙂. a aj vsetkym kockam tu co sa snazia o babo..uplne ze vsetkych a najlespie hned dvojicky kazdej🙂))

santeema
18. aug 2016

@anaba1 upne s tebou suhlasim🙂..nieco na tych psoch bude...ja pomaham v utulku a mam doma 4 fenky z ulice a tiez sa mi krpci narodili dajakym zazrakom🙂). ten steniatkovsky kozusok ked si k nemu prilozis lice je uplne super relax a jeden z najprijemnejsich pocitov na svete🙂..aspon pre mna🙂

anaba1
19. aug 2016

@marculik myslis medrol? Nie...ved medrol sa berie este prvy trimester aj v tehotenstve a postupne sa savky znizuju..

cheeky82
19. aug 2016

Takze mame 9 tyzdnov (podľa rozmerov) a 22mm. Podľa výpočtu by som mala byt 9tt+1😀 Mierne spinenie s prestávkami pokračuje, ale nemam žiadny hematóm, tak som kludna.

nelly3
19. aug 2016

@santeema
neskutocne ta obdivujem, ja IVF riesim od roku 2009 a akoze mam uz dost, ale bojujem dalej 😉

marculik
19. aug 2016

@cheeky82 moja super ,velmi dobra sprava 🙂 ,len tak dalej 🙂

marculik
19. aug 2016

@anaba1 ano to viem ale si pisala ze vam mozno aj medrol pomohol k prirodzenemu tehu.,

anaba1
19. aug 2016

@marculik nie..vobec nic take nikto nepovedal..

anaba1
19. aug 2016

@cheeky82 krasne sa drzite
..a inac ziadne ine prejavy tehotenstva nemas? Ja mam ist na dalsiu kontrolu tiez v 9 tt...tak ma zaujima co mam dovtedy cakat ☺

cheeky82
19. aug 2016

@anaba1 ale mam. Bolia ma prsia, je mi zle, v noci chodím čúrať. Brucho mam nafúknuté a zožeriem všetko co nie je zamknute😀

saldiv
19. aug 2016

@cheeky82 krásna sprava sa drzte aj ďalej takto pekne a pekne rastiete

anaba1
19. aug 2016

@cheeky82 to je este v pohode nie? 😊

saldiv
19. aug 2016

@nelly3 ja riesim ivf len od 2013 ale s mega veľkou intenzitou. Takmer stale mam pokusy. Od Nov 2015 do teraz mam za sebou 4 transfery s darovanymi a v okt uz idem na dalsie kolo. Je to velmi velmi
Vyčerpávajúce ale ja sa nesustredujem na to co som absolvovala ale na to ze uz budem úspešná. Drzim aj tebe palce

cheeky82
19. aug 2016

@anaba1 ani nie, co viac by si chcela?😀 Ked sa v noci zobudíš nato, ze ti je ma blivanie, pri každom otočeni na posteli na napne... No mohlo by to byt aj bez toho😀

anaba1
19. aug 2016

@cheeky82 mne sa zvracat este nechce..nastastie..cakam kedy to pride..ale nemuselo by...mne je zatial len tazko po jedle...a v robote zaspavam a doma poobede len spim..tak nech ti to rychlo prejde..

gagirl
19. aug 2016

@cheeky82 blahozelam
.vsetko ide ako ma..vidis to..drzte sa aj nadalej;)

ssegra
19. aug 2016

@cheeky82 gratulujem 🙂 len tak dalej do porodu 🙂

santeema
19. aug 2016

@nelly3 ja obdivujem teba za vytrvalost stale...vies mne sa to pise, ked to mam uz v podstate za sebou, ale nazbierat odvahu ist dalej znovu...velmi ti zelam, aby sa vam to podarilo🙂).

santeema
19. aug 2016

@cheeky82 bud rada za take priznaky🙂)..hlavne to jedenie🙂, ze ti chuti... ja som pri oboch grckala prvu ligu🙂 , potom to ustupilo a mala som az do porodu brutalnu zahu..normalne som sa najedla az ked som porodila a neskutocne som sa na to tesila🙂

bianitka996
20. aug 2016

@cheeky82 ahoj super ja som bola včera a tiež sme mali 5;2 cm 😃 prajem Ti aby ste sa aj naďalej vyvíjali😃 a všetko bolo ok

cheeky82
20. aug 2016

@bianitka996 aký valibuk😀

bianitka996
20. aug 2016

@cheeky82 tam už som dve kg pribrala😃

izzie27
21. aug 2016

Dievcata, vysledok z UTZ vysku sliznice ste volali alebo pisali vasmu dr.? A okrem sliznice treba aj pocet a velkost folikulov? Ide o Ket.

gagirl
21. aug 2016

@izzie27 ahoj..ja som volala sestrickam aj som pisala dr.mail..Okrem vysky sliznice som pisala aj velkost dominantneho folikulu,aby sa vedel naplanovat ket,alebo este dalsie kontrolne sono..Ides v native alebo estrimax? 🙂

izzie27
22. aug 2016

@gagirl ahoj dakujem. Zatial je to v native. Nemala som doteraz problem so sliznicou ale uvidim teraz. Vo stvrtok som objednana k mojmu na sono. A preco sa dava aj pregnyl ked ides na vklad? Minule som nemala.....a ty ako? Co nove?

cheeky82
22. aug 2016

Baby citili ste v 9/10 tyzdni obcas slabu bolest ako na MS. Nalavo ma picha casto, doktor povedal ze je to normalne, ale na tu bolest ako na MS som sa zabudla opytat. Vzdy ma to tak vystrasi...

gabika2015
22. aug 2016

@cheeky82 ahoj moja, neboj sa, aj to je normalne, ja som uz v 15 tt a este stale mavam take bolesti ako pri MS. Aj kosti ma zvyknu boliet, aj krize.

cheeky82
22. aug 2016

@gabika2015 a ako sa citis? aj ja uz chcem byt v 15tt. nevolnosti asi uz presli a konecne si to mozes uzivat. predpokladam, ze si sa uz aj pekne zagulatila. Ja hej, lebo zeriem ako sibnuta🙂))) no co narobim, ked som stale hladna

gabika2015
22. aug 2016

@cheeky82 jaaaj komu je dobre 🙂 kiezby som uz aj ja zacala priberat, ale kazde rano vazim 47,8 kg, nemeni sa to, ale aspon uz nechudnem dalej. Este stale mavam nevolnosti, aj dnes ma brutalne boli zaludok 😖 Brucho este stale nemam, az vecer, vtedy byva brutalne nafuknute. Len pekne jedz, uzivaj si to 🙂 dufam, ze uz aj ja pomaly zacnem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre