Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ssegra
25. sep 2016

@cheeky82 tiez mi to chodi a je to zlate ako to postupuje a ty vies co sa prave asi deje v tvojom brusku 🙂

ssegra
25. sep 2016

@cheeky82 som na to pozerala, ze co napisal mne, lebo som uz zabudla a moje babatko dorastlo na velkost sladkeho zllteho melonika 😀

cheeky82
25. sep 2016

@ssegra no ja mam brucho ako keby som tam mala maly červený melón 😀

ssegra
25. sep 2016

@cheeky82 u mne to vyzera na polku cervenoho melonu, ale velkeho 😀 ale aspon vieme, ze sa pekne vyvija dalej ked uz rastie brusko 🙂

cheeky82
25. sep 2016

@ssegra a uz cítiš aj pohyby?

ssegra
25. sep 2016

@cheeky82 ano najprv to bolo len take steklenie a nebola som si ista ci je to ono, ale potom som pri tom stekleni citila aj pohyb tak uz viem ze to je to. A od vcera vecera uz aj take jemne kopanceky tak som rada aspon viem ze je ok 🙂

cheeky82
25. sep 2016

@ssegra super. Uz aby som aj ja citila. Od včera ma neboli brucho a ani zle mi neni, tak dúfam ze sa mi len začína to obdobie, kt si skoro každá tehotná užíva bez problémov

ssegra
25. sep 2016

@cheeky82 zebt konecne prestali nevolnosti? Ved boli by na case prvy trimester mas za sebou a uz len uzivat si to obdobie ked sa citis dobre 🙂 o chvilku budes aj ty citit..ved len neni davno si bola na krvi a uz 15 tt velmi to uteka..kedy mas termin?

cheeky82
25. sep 2016

@ssegra tebe kedy prestali nevoľnosti a bolesť brucha? Termín mam 25/3

bianitka996
25. sep 2016

@cheeky82 aj ja vždy piatok ráno utekám na MK a čítam aký veľký je drobec😃 ja už mám grep😂 je to super a budúci týždeň mu už môžeš aj spievať😃

ssegra
25. sep 2016

@cheeky82 ja som velmi nemala nevolnosti a bolesti brucha tiez velmi nie..mne sa to nejako vyhlo 🙂

ssegra
25. sep 2016

@bianitka996 ja zase v stredu 😀 teraz naposledy par hodin meskala sprava a uz som premyslala co sa deje 😀

alica311
25. sep 2016

@cheeky82
@ssegra Baby, čítam o Vašich bolestiach/neboslestiach brucha. Ja do 11 tt nič (teda okrem toho mechúra) a dneska ma celý deň bolí podbruško, nie ako na ms, ale proste ho dosť cítim, čo je to?

lily311
25. sep 2016

Baby, čítam o Vašich bolestiach/neboslestiach brucha. Ja do 11 tt nič (teda okrem toho mechúra) a dneska ma celý deň bolí podbruško, nie ako na ms, ale proste ho dosť cítim, čo je to? Sorry za predchádzajúcu správu, to je môj starý nick, len ho už nepoužívam @ssegra
@cheeky82.

cheeky82
25. sep 2016

@lily311 to sa ti naťahuje maternica. Mna to najviac bolelo v 11tt

lily311
25. sep 2016

@cheeky82 OK, dúfam, že všetko ok bude, lebo mám troška obavy pri prvom tehu som mala od 12 tt bolesti ako na ms, a potom mi začalo tvrdnúť brucho, viem, už stresujem dopredu, to len ten strach o mimi mi nejako viac začína...

ssegra
25. sep 2016

@lily311 asi sa ti maternica roztahuje a z toho ta to boli...mna posledne dni velmi zacali boliet lonove kosti ked si sadam, alebo vstavam ci ked chodim. Je to neprijemne ako keby som kazdy den jazdila vela na bicykli 😀 a bolo mi na to povedane, ze do porodu to bude este horsie tak sa tesim 🙂

lily311
25. sep 2016

@cheeky82 Inak ty už 15 tt a @ssegra už 20 tt - my sme mali rovnaký dátum ET, ale mne to vtedy nevyšlo..

ssegra
25. sep 2016

@lily311 uteka to velmi ked si to zoberiem ze uz mam polku za sebou tak sa ani nenazdam a budem rodit 😀

lily311
25. sep 2016

@ssegra aj aj už snívam o 20 tt 😀

ssegra
25. sep 2016

@lily311 co nevidiet budes aj ty 🙂

bianitka996
25. sep 2016

@ssegra aj mne meškala tento piatok😂

cheeky82
26. sep 2016

@lily311 hlavne ze sa podarilo! Ano, ide to, ale mohlo by to ist este rýchlejšie. Ja si nepotrebujem užívať tehu ale bábätko moje vytúžene 😀

diska
26. sep 2016

@santeema ahoj,,no co ti poviem,sama neviem ako som to zvladla,kebyze viem dopredu co ma caka tak asi by to bolo tazsie 😀 😀 😀 ale aj napriek tomu ked sa zmyslim sme to z muzom zvladali celkom dobre a to sme sa este stahovali ked sa maly narodil teda ked nas pustili z nemocky.
Poviem ti pravdu,ja uz ani velmi nevladzem,,,asi vek 😀 a teraz mame zodpovednost za maleho a kebyze zas cele tehu koplikacie a potom aj zaciatok s malym bol tazky tak si to neviem predstavit.
Ale som nesmierne stastna,ze ho mame.Mat aspon o 5r menej...mozno sa dam aj nato druhe 😅

lily311
26. sep 2016

@cheeky82 Krásne si to napísala a úplne vystihla

benny11
26. sep 2016

baby, tak ja plánujem KET budúci mesiac a príroda to zariadila takto, a to nám dávali minimálnu šancu, ešte aj teraz som v šoku 😀

izzie27
26. sep 2016

@benny11 gratulujem☺pekne tehulkovanie

benny11
26. sep 2016

@izzie27 ďakujem, asi budeme mať rovnaký termín..... 😀

cheeky82
26. sep 2016

Takze je to zdravy chlapec🙂)))))))))))))))) Trizomy test negativny. boze ja som taka stastna. tripple a kombinovane testy treba zakonom zakazat. prezivala som tyzden plny strachyu, skoro som umrela.....

lily311
26. sep 2016

@cheeky82 Super, gratulujem k drobčekovi a môžeš vyberať meno 🙂 🙂 🙂 , ja mám pre babu vybrané meno už 5 rokov, pre chlapca ani tuk 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre