• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. mája 2017 
@marculik ahoj ja som s ňou v utorok volala. A v stredu mali v cr štátny sviatok tak sa nerobilo. Skús zavolať keď neodlišuje.
30. sep 2016 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Neodpisuje
30. sep 2016 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 Dakujem uz sa ozvala :slight_smile:
30. sep 2016 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 ahoj moja prosim ta na utz sa chodi cca 11 -13 to sa asi rata od zaciatku ms? nejako som uz zabudla :slight_smile:
30. sep 2016 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano ,chcem sa opitat kolko vas asi vysla minimalna stymulacia,?a ci bola pre niektoru zvas aj uspesna dakujem
1. okt 2016 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my už čakáme na papiere do poisťovne,v pondelok ich posielali,tak snáď na budúcu týždeň prídu a zanesiem do poisťovne. Inak máme mať krátky protokol. Koľko vás cca vyšiel? Nech viem,čo čakať.
1. okt 2016 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik na utz folikulometriu alebo v tehotenstve? V tehotenstve cca v 12 tt a ma folikulo podľa dĺžky cyklu, ale vačšinou medzi 11 a 13 dnom
1. okt 2016 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saraaah87 nás cca 47 tisíc tuším a bola úspešná zatial, klop klop
1. okt 2016 o 10:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 tak vklad teraz nestiham tak snad po dalsej ms a ty ako?
1. okt 2016 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik zatial sa držím a kazdy den modlim. No daj vediet, budem buduci mesiac na teba mysliet
1. okt 2016 o 13:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cheeky82 mysli aj na mna prosim ta. :heart_eyes_cat: Koncom októbra idem na vklad. Diky
1. okt 2016 o 13:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saraaah87 mňa cca 1500 eur:smiley:
1. okt 2016 o 13:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, chcela by som sa opytat, ako dlho to asi trvalo, kym ste vybavili vsetky potrebne veci a kym vam to poistovna schvalila v CR? Ja mam za sebou jedno IVF na Slovensku a ideme na konzultaciu do Brna 17.10., ale obavam sa, ze uz nestihneme stimulaciu tento rok. Vedeli by ste mi zhruba povedat, kolko vam to vsetko trvalo vybavit?
1. okt 2016 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelloo nam to trvalo nasledovne 16.8 prva konzultacia a hned sme podali ziadost na poistovnu. Raz nam ju vratili pre potvrdenie klinickym pracovisko a 29.9 odver vajok a 4.10 mame vklad. Mohli by ste to este stihnut. Zavisi od poistovne, ako vam to rychlo schvalia a od toho ako ti to vyjde s cyklom. My mame doveru. Drzim palce
1. okt 2016 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitta a predtym ste absolvovali este nejake vysetrenia? mne to vychadza, ze by som najneskor 18.11. musela zacata stimulku, lebo v decembri by mi podla cyklu vysiel odber vajok presne na Vianoce a to asi robit nikto nebude :slight_smile: A teda sa mi nezda, ze by som sithla vybavit klinicke pracovisko v BA a este aj aby mi to schvala VZP dovtedy. Ale dakujem za info a drzim palce
1. okt 2016 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelloo ahoj, netrvá to dlho. Keď idete 17.10 hneď vám dajú papiere pre poisťovňu,vyplnis čo treba skocis sa svojim gyn aby to to potvrdil a skocis na klinické pracovisko, na tej žiadosti budeš mať aj napísané ktoré sú to. Na slovensku sú tri. Ja som z Ba a klinické pracovisko a revízny lekár je na antolskej. Odniesla som osobne ale predtým som volala. Povedali mi že lekár to podpisuje raz za týždeň v stredu alebo štvrtok,tak som to odniesla v stredu a povedali mi že ďalší týždeň mi to podpísané pošlú domov. Len sa príprav na to že revízny sa vyjadril že nesúhlasí s liečbou v cr. Kazdej to tam pise. Ale stačí keď pripises k tomu pár tvojich viet takých srdcervúcich a odovzdas na poistovnu, tiež som odniesla osobne. V podstate som čakala 7 dni nato kedy mi to príde od revizneho a odniesla som to 23.8 do poistovne a 12.9 som to už mala schválené a 15.9 som začala stimulku. Ja som začala stimulku a ešte som nemala doma papier o schválení prišiel mi az 22.9.. podľa mňa to stihas len treba volať do poisťovne či je schválená a nečakať na papier dokým dôjde domov.lebo to je ďalší týždeň zabitý. Držím palceky nech to stihnem ešte tento rok:four_leaf_clover:
1. okt 2016 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelloo Stihnes
1. okt 2016 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy80 dakujem pekne, to si ma celkom potesila :slight_smile: a par srdcervucich slov je super :wink: :grinning: :grinning: chodila si do Brna na kontroly, na krv pocas stimulky?
1. okt 2016 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saraaah87 "opytat", "stimulacia"
1. okt 2016 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leelloo ano cez sviatky je sanitarny, tak tiez sa nerobi ;) Inac makaju po cely rok, aj v lete, co v zahranici zas nie je tak... tak urcite pocas zimnych sviatkov si zasluzia aj oddych :slight_smile: Ked nie, mozes ist v januari napriklad, to isti ! :wink:
1. okt 2016 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ved ja som ani necakala, ze budu robit, urcite si zasluzia oddych :slight_smile: len by som to rada stihla do konca roka v klude, lebo januar mam dost narocny v praci.
1. okt 2016 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saldiv jasne baby, stale vas tu vsetky sledujem a moc moc držím palce!!!:heart:
1. okt 2016 o 17:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leelloo dohodla som sa že na prvú kontrolu som bola u svojho gynekológa a na druhú som išla do brna a tam sme sa dohodli aj hneď na odbere. Na krv som nechodila:wink:
1. okt 2016 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cheeky82 dakujem-e. Chyta ma z toho všetkého riadny stres. Neviem ako vydržím čakať do vkladu a potom tie dni potom. :weary:
1. okt 2016 o 21:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelloo ja som mala porobeny hormonalny profil a este cerstvu cytologiu a infekcne choroby a cerstvo som bola po laparo. A papier od endokrinologicky, lebo som mala vyssi prolaktin. Mali sme konzultaciu+ na zaciatku ms sme si prisli pre lieky a sestricka ukazala ako sa picha+7 a 9 den ulttazvuk+opu a teraz pojdeme na vklad. 5krat teda so vsetkym.
1. okt 2016 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saldiv pre mna bolo najhoršie to čakanie po vklade, ale len take 3-4 dni, lebo potom som si bola ista ze to nevyšlo, tak som bola kludna a zmierena :grinning:
2. okt 2016 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy80 hmm, to uz aj vedeli tak povedat dopredu, kedy bude odber? ja som pri prvom ivf chodila na kontrolu kazdy den od 7-do 11 dna, lebo mi velmi rychlo rastli foliky
2. okt 2016 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitta dakujem za info, ja mam posledne vysetrenia este spred prveho ivf, ktore bolo v juni, takze si to budem musiet zrejme zopakovat. Dzrim palce
2. okt 2016 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelloo podla mna nebudes.. ked sme isi do brna tiez som priniesla vysledky vysetreni, ktore sme absolvovali pred prvym IVF a v pohode to bolo, len nas poslali este na genetiku, ale to preto ze prietel mal velmi zly spermiogram
2. okt 2016 o 10:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianitka996 a tusim sa vam zadarilo...mala si dost vajok?
2. okt 2016 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok