• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

3. decembra 2016 
@nelly3 nepodarilo sa :unamused:
12. okt o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fatma1 ďakujem za adresu na Otevřela
12. okt o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili12345 dakujem velmi pekne za info... ano, mam VSPZ a pisala som mail lekarovi, tak som zvedava, co mi odpise... rada by som s nim pred stimulkou este pokecala...
12. okt o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili12345 ano ja som si davala rano pred vkladom... ved oni ta aj tak este "oplachnu" ;)
12. okt o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kika0510 my mame info priamo zo VSPZ,doktor mi chcel poslat protokol a recepty postou ale ja som mu povedala ze si preto pridem.Ak mas doma papier z poistovne o schvaleni je to tam napisane.Lieky vybrate na sk nebudu preplatene.Pri odbere vajicok mi dali orientacnu fakturu.zajtra idem na vklad a mam to zaplatit.A mam si pytat podrobne rozpisanu fakturu.
12. okt o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kika0510 no ja som mala prve IVF n martine a tam mi povedali ze dat az po vklade ale v brne som sa zabudla veru opytat.
12. okt o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili12345 dakujem este raz.. cize uvidim, co mi odpise a budem trvat na tom, ze si pridem po vsetko k nim... cize potom si prilozila aj doklad o liekoch k tej fakture pre poistovnu?? velmi drzim palce...! :slight_smile:
12. okt o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili12345 ja som bola v ba v iscari a vklad som mala vzdy vacsinou okolo obeda, cize ked som si rano vlozila okolo siedmej utros, tak sa este podla mna dost vstrebalo... a potom aj po vklade som si vlozila...
12. okt o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili12345 ja som mala vklad doobeda a mne sa utrogestan nestihok roztopit, tak ho zo mna normalne vybrali :slight_smile: a po vklade som si dala zas
12. okt o 15:04  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (25. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cheeky82 dakujem za info.ja mam vklad o 11.30 tak si dam asi az potom :slight_smile:
12. okt o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kika0510 no este som neprilozila :slight_smile: mam vsetky bloky odlozene,zajtra dostanem fakturu a potom to vsetko poslem do poistovne.
12. okt o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili12345 este raz ti velmi drzim palce a dakujem za info.... :slight_smile:
12. okt o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kika0510 dakujem :slight_smile: a neni zaco ak ta este nieco napadne kludne sa pytaj :slight_smile:
12. okt o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky, prosim vas, pisala som do reprofit, ze mame zaujem o konzultaciu a koordinatorka mi poslala formular, ktory mame vypisat... no na niektore otazky nevieme odpovedat. poslali ste niektore formular s nejakymi nezodpovedanymi otazkami? dakujem.
12. okt o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sally2401
a mas este mrazakov?
12. okt o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierocka888 Myslím, že takmer celý mesiac.
12. okt o 19:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nelly3 no prave ze uz nemam
13. okt o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lily311 ďakujem za info. Tak to vidim ze to bude na veeelmi dlho vsetko povybavovat a tedty porobit :thinking:
13. okt o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierocka888 hej, tá fragmetnácia je na dlho, treba dať test urobiť čím skôr, aj tu na slovensku
13. okt o 12:36  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@renimac ahoj :kissing_smiling_eyes: moje zlaté, spomínala si, že pójdete do car. Dúfam, že ti to vyšlo a je všetko v poriadku......ja mám za sebou neúspešné ivf bez transféru v gyn fiv. Dám sa do poriadku a chcem skúsiť ísť do RF, uvidí akú mi navrhnú stimuláciu.....
13. okt o 13:38  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria294 Ahoj moja, čakáme na krv v utorok, či sa podarilo alebo nie. Mrzí ma, že ti to nevyšlo :frowning2:. Ale RF je určite super :slight_smile:, tam to vyjde! :slight_smile:
13. okt o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Som 9 den po IUI a nejak zatial nic. Minule ako som prekonala biochemicke tehotenstvo som mala naliate a bolave prsia a brucho nafuknute. Teraz brucho nafucane, pichanie a tlaky. Len zerem a zerem jak kyselina sirova a za tyzden a pol som dala 2,5 kg a stale by som spala. Ale to bude skor z utrogestanu. Testovat mam az 19/10, tak som stale viac v napati. Ach... :/
13. okt o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renimac zo srdca ti prajem, aby to všetko dobre dopadlo :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: budem sa tešiť s tebou :heart::heart::heart:
13. okt o 15:30  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vierocka888ahoj,nam spravili fragmentaciu v reprogen v Ba..cca za tyzden sme mali vysledky..Ale platili sme dost vela..Manzelovi spravili podrobny spermiogram,dna fragmentaciu,protaminy,geneticke vysetrenie spermii..Platili sme cca 400eur
.
13. okt o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pupa_obtecta kasli na priznaky. ja som pri oboch tehu mala ine priznaky. mozu znamenat vsetko ale aj nic. len pekne vydrz do terminu. drzim palce
13. okt o 17:02  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (25. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cheeky82 ahojky, tak dnes som išla ku gyndošovi spolu so sestrou, ktorá išla na kontrolu a kázala som jej nech sa spýta na to rezanie, že neprechádza... Nakoniec ma doktor vzal dovnútra a skončila som na koze, a mi doktor mi vraví "ďalšia so zápalom krčka maternice", no koniec môj, dostala som ďalšie čípky na vkladanie a masť, ale len na prírodnej báze, antibiotiká mi nechcel dať, mám prísť o dva týždne, keby dačo skôr... na nete som našla o zápale v tehotenstve dosť veľa napísané, tak som strašne vystrašená a bojím sa, to snáď nie je ani pravda :frowning2: :frowning2:
13. okt o 18:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (21. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagirl tak to je stale lepsie ako ta genetika za 1200€ :joy: dakujem za info, uvidime co nam povedia na konzultacii ale aspon som zas o nieco mudrejsia vdaka vam baby :kissing_heart:
13. okt o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ria294 :heart::heart::heart: verme tomu. To mi daj potom vedieť za seba :wink:.
13. okt o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@petkaapalo ahoj,netrap sa formularom,zavolaj na recepcii a dohodni si termin konzultacie.
13. okt o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lily311 a to tvoj doktor bol slepý ked ta vysetroval? To fakt nemôže byt pravda. !!!!! Super ze si šla so sestrou. Neboj, kedže je jasne kde je problem, tak ti liečba zaberie. Mas aj kontrolu? Mna pár dni svrbí a pár dni je pokoj, ale v pondelok mi Dr kukal krčok a bol Ok.
14. okt o 07:10  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (25. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok