Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

renimac
17. okt 2016

@gagirl prvá foto 7/8/9/11 dpt, druhá foto 11/12/13 dpt, úplne rovnaké. Viera je jediné, čo mi ostáva. Modlim sa dnes s revom od rána.

chmurkaxy
17. okt 2016

@renimac neboj sa a ver na zázraky!

gagirl
17. okt 2016

@renimac podla mna su ciarky pekne..ani mne ocividne nesilneli potom uz..Ja tomu fakt verim ze bude uplne vsetko v poriadku napriek tvojim pocitom..Vydrz to nejak..a hlavne ver ze bude vsetko v poriadku..Podla priznakov nezistis nic..Takze hlavku hore bude to dobre 🙂

marculik
17. okt 2016

@renimac ahoj taketo priznaky ako opisujes zvyknu mat baby pri normalnom tehotenstve ci bolest pod bruskom ci krize a vajecniky ja ked som mala prirodzene mimo.tehu tak som nemala take priznaky ako pod bruskom ci krize no mna strasne zvyklo ale dost pichnut az takysilny krc som mala ze som si musela cupnut ,tak dufam ze ket sa podaril v tvojom pripade a embryjo je tam kde ma byt 🙂

bebe133
17. okt 2016

@chmurkaxy to napisal asi kazdej. Neboj schvalia ti to aj napriek jeho nesuhlasu

izzie27
17. okt 2016

@renimac verim ze to dobre dopadne. Neboj sa. Ked som ja teraz testovala,tiez som mala stale slabe ciarky na pepine. Ked som skusila inu znacku boli vyraznejsie. Takze hlavku hore a ver,ze si tehula😉

renimac
17. okt 2016

@marculik @izzie27 Ďakujem baby, ja som už jedno mimomaternicove mala a priebeh bol rovnaký, preto sa bojím. Rada by som sa mýlila 🙂.

leelloo
17. okt 2016

@renimac podla mna to vyzera velmi dobre, aj testy, aj priznaky 😉

majinka81
17. okt 2016

@renimac Držím ti všetky palce na zajtra a daj vedieť ako si dopadla.Testy sú pekné jemne silnejú podla mna.

renimac
17. okt 2016

@leelloo no dnes sa pridružili silné bolesti vaječníka a v okolí pupka, tak uvidíme aký bude zajtra verdikt ☹. Ale ďakujem 🙂?

majinka81
17. okt 2016

@renimac Ja som mala pár krčov pri normálnom tehu a fakt to stálo za to.Všetko bolo ok.

renimac
17. okt 2016

@majinka81 nebyť toho jedného mimomaternicoveho tento február, tak ani nestresujem. Len je to napadne podobné ☹. Tak sa bojím. Ale nepôjdem späť, kým nebudem veriť tomu, že zajtra bude všetko ok.

ssegra
17. okt 2016

@renimac bude..musi inak ani nepremyslaj..jednoducho bude a hotovo 🙂

maculicek1977
17. okt 2016

@renimac ahoj bože len nestrácaj nádej, ja viem je to strašne ťažké......že človek nevie na čom je....strašne myslím na teba a dúfam, že zajtra nám pošleš krásnu správičku 🙂testíky sa mi vidia v poriadku, čiaročky silnejú....neboj nič už žiadne MM nebude....!!!!!! Upokoj sa choď pekne búvať...

renimac
17. okt 2016

@maculicek1977 😘😘😘

pupa_obtecta
17. okt 2016

@renimac drzim paste! 😇 neboj bude dobre. pekne testiky. hlavne pozitivne myslenie. 😉

pupa_obtecta
17. okt 2016

tak mne to uz dnes nedalo, ked do mna aj kolegyna, ktora tento mesiac ide na ivf rypla, ze ako pokracujem, a ked som tu videla tie testiky... testla som aj ja. som 12. den po iui a test negativny. uz som sa nejak zmierila, ze to nevyslo... este skusim v stredu rano, ako kazal aj doktor. kazdopadne smutko som. 😢🙄

ria294
17. okt 2016

@renimac zlatíčko moje , veĺmi sa budem tešiť s tebou, z celého srdca ti prajem, aby všetko dobre dopadlo 😙😙😙😙 veĺmi si to zaslúžiš práve ty, budem na teba myslieť a posielam ti veĺký kus aj zo svojho šťastia , aby si našla nový zmysel života a neprestala si sa usmievať 😚😚😚😚😚

majinka81
18. okt 2016

@renimac Ahoj ako sa citis?Ides k doktorovi?Drzim palce 😉

cheeky82
18. okt 2016

@renimac nestresuj. bolest okolo pupka a pichanie na lavej strane vajecnika som mala odo dna co som ani nevedela ze som tehotna. bolest okolo pupka rychlo presla, ale bolest na lavo okolo vajecnika mam az do teraz a to som uz v 18tt.

renimac
18. okt 2016

@ria294 Ďakujem zlatíčko 🙂 ❤
@majinka81 @cheeky82 @maculicek1977 a ostatné dievčatá, ktoré mi tu držia palce 🙂. Zatiaľ nie som mudrejsia, mimomaternicove nepotvrdene ani nevyvratene, ešte je skoro, ale doktor si myslí, že to mmt nebude. To špinenie je zrejme z krčka, že ho mám veľmi citlivý, aj pri vyšetrovaní začal trošku krvacat. Poobede mám volať za hcg, vo štvrtok znovu odber, aby sme vedeli ako sa to vyvíja aj podľa toho budeme vedieť čo a kde sa deje. Ďakujem za podporu 💕.

majinka81
18. okt 2016

@renimac Tešíme sa vyzerá to dobreeeee, však doktor vie, neboj.Už sa teš na tehulkovanie 🙂

ssegra
18. okt 2016

@renimac velmi sa s tebou tesim a verim, ze vsetko bude v poriadku a ziadne mmt to nebude 🙂 drzim vam velmi paste 🙂

renimac
18. okt 2016

@majinka81 @ssegra stále mám rešpekt, ale už trošku viac dúfam vo dobrý koniec 🙂. Myslím, že štvrtok bude rozhodujúci.

ssegra
18. okt 2016

@renimac to sa ti ani necudujem, ze mas strach po tom co si si prezila, ved to je prirodzene. potom daj vediet ako si dopadla 🙂

ria294
18. okt 2016

@renimac budem na teba veľmi myslieť a prosiť za teba ❤️❤️❤️❤️❤️

renimac
18. okt 2016

@ria294 si poklad 😚 ty ako pokračujes moja?

ria294
18. okt 2016

@renimac 😉 Noo to je také komplikovane, dávam sa doporiadku je to týžden po punkcii. Počkám, kedy príde menzes a chcem ísť do Brna, len si ešte musím vypýtať výsledky z predošlého car. Udialo sa tam veľa vecí, ktoré ma zaskočili 🙄🙄 Ale inak som na tom dobre 😉😉 ty dávaj na seba pozor a nezabudni sa usmievať 😘😘😘

majinka81
18. okt 2016

@renimac Napíš HCG aké bude poobede, normálne som napätááááá, ale dobre to bude, kedy máš termín? 😀 😲 🙂

renimac
18. okt 2016

@ria294 A nemôže sa stať, že by MS už nedosiel? Ak budeš mať chuť, napíš mi do IP čo sa udialo v CAR. Ďakujem, posnažím sa 🙂.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre