Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sofia17
21. okt 2016

Baby prosim Vas Koudelka uz vobec neriesi IVF?

renimac
21. okt 2016

@ria294 Ďakujem moja. Musím asi začať štrikovat alebo čo, lebo furt potom myslím na to blbé špinenie a bolesti v bruchu. Myslím na teba silno moc 😚😚😚.

saldiv
21. okt 2016

@renimac super hcg! Kedy ides na srdiečko? Si ma moooooc mooooc potešila 😏 podla
Mna to spinenie je pozitívne znamenie ze sa baby u
Teba zabyvava 😘

renimac
21. okt 2016

@saldiv V pondelok idem na kontrolu, kedže doky ma po tom mimomaternicovom viac sleduje. To ešte srdiečko nebude, ale ďalší týždeň by už mohlo 😉. Joj, len nech sa zabýva, všetko vydržím, len nech je v poriadku ❤. A ďakujem 😚.

saldiv
21. okt 2016

@renimac s čajom a knihou v ruke mu vytváraš naj prostredie! Urcite je u teba teplúčko a pohodlne. 🙂 drzim palce aj ďalej

renimac
21. okt 2016

@saldiv A tebe sa ako darí? 👀

ingrid0105
21. okt 2016

@silvia545
@santeema @gagirl takze vklad sa odklada nemam ovulku. Takze buduci mesiac to dam

shonny83
21. okt 2016

@sofia17 Ahoj myslím,že Mudr.Koudelka robí IVF v Iscare v Martine.

saldiv
21. okt 2016

@renimac zlata 🙂 ja som ok. Pozitívne naladená a cakam na vklad. Uz len par dni 🙂 napätie sa da krájať ;))

renimac
21. okt 2016

@saldiv presne viem, aké pocity máš 🙂. Ja som pri vklade ani slovko nepovedala, keď mi doktor ukazoval na obrazovke embryjko, tak som len cumela a on že "žiadne waaa? Teraz ste mali ujukat :D". Proste dodnes mi to celé nedocvaklo 😀. A kedy máš vklad?

silvia545
21. okt 2016

@ingrid0105 budem na vás myslieť;aby srdiečka krásne bili ☺ aby boli zdravučké;krásnučke a mala tehu bezproblémov ☺🙂
Ja sa veĺmi teším na vnučku;ale to je taká iná radosť ako keď čakáš svoje dieťatko ☺
Počuj zlatko ty asi čakáš na mňa s tým vkladom 😀😀 ve dvou se to táhne lépe 😀☺

saldiv
21. okt 2016

@renimac a akú si mala kvalitu? Joooj ja som neujukala nikdy. :( a myslim ze nebudem ani teraz v stredu. Jedine keby mi tam strčili uz hotové dieťa tak budem 😂

renimac
21. okt 2016

@saldiv podľa doktora najvyššiu, ale do papierov to zabudli poznačit. No ja som nevedela, kde je sever, som tam ležala bez slov ako puk 😀.

nelly3
21. okt 2016

@sofia17
on je uz len myslim obcas v reprofite, ale chodi tam, ja som jeho stara pacientka, takze mna stale riesi, ci aj nove berie to neviem.

ingrid0105
21. okt 2016

@silvia545 dakujem moja aj tvojej dcere drzkam palce . No asi to tak bude ze budwme v ocakavani spolu

silvia545
21. okt 2016

@ingrid0105 počuj moja a nestačí náhodou na ket len keď je sliznica ok ?☺

silvia545
21. okt 2016

@ingrid0105 teším sa 😘😘😘

ria294
21. okt 2016

@renimac super , tak len štrikuj , môžeš mi uštrikovať šál 😜😜😜 keď už bude bruško rásť, tak nebude na to čas 😉 Len sa mi pekne zagulať, lebo ide zima, nech ťa ma čo ohrievať 😆

ingrid0105
21. okt 2016

@silvia545 ja idem bez liekov a vraj sluznica meni strukturu po ovulke na prijatie embryjka

silvia545
21. okt 2016

@ingrid0105 aj som si potom domyslela;že asi ideš bez liekov;teraz pôjdeš tiež alebo už s liekmi ☺

lenka54321happy
21. okt 2016

@santeema
Ahoj
Bohuzial nic z toho nebolo ☹
Kramy dosli o tyzden neskor ☹(

diska
21. okt 2016

@ingrid0105 ahoj,,mne robili KET bez liekov a aj bez ovu,tu nemavam ja nikdy a aj tak sa moze podarit. 😉

vernazza
21. okt 2016

Kočky, ktoré ste boli u Dr.Dzurillovej na vyšetreniach, vyšla niektorej špecifická celularna odpoveď voči trofoblastu ľahkého stupňa? Riešila to potom nejakými liekmi? Lebo je oddnes na dovolenke a napísala len že kontrolný odber po 12.týždňoch. Ja som práve v Lúčkach a pripravujem sa o takých 5-6tyzdnov na IVF (musím stihnúť do decembra kvôli veku). To mi bude už kontrolný odber nanič..:/

santeema
21. okt 2016

@lenka54321happy to ma mrzi, ale vsak podarilo sa jedno, podari sa aj druhe neboj🙂...mozno sa nam znovu anrodia v ten isty den🙂...tebe druhe a mne tretia baba🙂...

santeema
21. okt 2016

@ingrid0105 to je aka sranda s tou babkou🙂..nech to dobre dopadne dcerke. a aj tebe...ja sa mavam celko fain, starsi maly uz chodi do skolky a ku mladsiemu mam v niektore dni operku na par hodin, tak mam konecne trosku vegetik a mozem si robit tri roky odlozene veci🙂. sice stale robim z domu, ale da sa to zmaknut. chceli by sme este tretie babo, co je dost asi trufale a dakto si asi aj tuka na celo, ze co vymyslam. ale mna tie decka tak bavia🙂. dufam, ze ked sa to stasie po 17 rokoch na mna usmialo, tak mu to este chvilu vydrzi. ale chcem to skusat iba do konca roka a chcem ist nativom. ked som mala toho druheho krpca prirodzene, tak dufam, ze moje vajicka su este snad chvilu pouzitelne, ale urcite pojdem na ivf, nenecham to na nahodu, to uz by bolo velke stastie myslim. vsak budem davat info... a uz to dajako s tebou, silvinkou , lenkou happy a gagirl doklepeme do stastneho konca a potom dame stretko s kocikmi🙂). tak drzim palce a tesim sa teda na dve // u vsetkych...

dagmarik
21. okt 2016

@vernazza ahoj, ja mám tebou spominany problem a zistila mi to prave Dr. Dzurilova a tiez som mala ist na kontrolny odber o 12 tyzdnov. V centre sa vsak postavili k tomu tak, ze mi mesiac pred vkladom nasadili prednison, povedali, ze je zbytocne cakat na kontrolny odber o 12 tyzdnov, ked mi nenasadila ziadnu liecbu. Zelam, nech sa podari 🙂

gagirl
21. okt 2016

@ingrid0105skoda..ale verim ze buduci mesiac bude vsetko o.k a pojdete si konecne pre embryjko!? 🙂

silvia545
21. okt 2016

@santeema dúfam;že to doklepeme všetky do šťastného konca tohoto roka☺lebo už nejako sa tu držíme dlhoo ako piate koleso u voza 😀ja neviem či je pánbožko nejako silno obrnený proti našim prosbám 😕ale raz to všetky prelomíme ☺ ja uz 16 rokov čakam na ďaĺšie dieťatko no a taktiež budem skôr babička ako znovu mama 😀😀 a teším sa ;že ideme znovu všetky bojojovať spoločne s tebou;ingrid;gagirl a lenkou;teraz to uź dáme ☺

vernazza
21. okt 2016

@dagmarik a ako to potom dopadlo u teba s vkladom? nejako sa neviem rozpamätať 🙂 a ktorý lekár z centra tak postupoval? mňa ešte koudelka rieši..

gagik
21. okt 2016

Baby, ked idete na ket v nativnom cykle tak sa asi musi odsledovat ovu?treba ist na folikulometri? A potom sa dava utros? A vklad je kedy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre