Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ssegra
21. okt 2016

@gagik 12Dc som mala utz ten isty den som si pichla pregnyl to bol pondelok, v stredu som zacala brat utros 0-0-2 a ket bol dalsi pondelok

gagik
21. okt 2016

@ssegra a na ten 12.nasty den si mala ovu? Ci videl len folik a odhadol kedy bude ovu?

ssegra
21. okt 2016

@gagik videl folik a bol velky 19mm..a podla mna odhadol

dagmarik
22. okt 2016

@vernazza u mňa to bol prvý úspešný vklad z piatich absolvovaných, žiaľ, skončilo to prvým sonom 😔. Mne boli pridané ešte intralipidy a fraxiparin. Stimuláciu a liečbu určil dr. Vrána.

erijan
22. okt 2016

Ahojte, ktore ste z Vychodu, kam chodite na ultrazvuk pocas stimulacie aby ste nemuseli ist kvoli tomu do Brna? Je moznost niekam ist okrem svojho obvodneho gynekologa?

benny11
23. okt 2016

@erijan MUDr. Anna Rožňava

erijan
23. okt 2016

@benny11 dakujem pekne

benny11
23. okt 2016

@erijan je milý a príjemný, niekedy pracoval v Zlíne, tak je odborník na neplodnosť, stačí zavolať a objednať sa 😉

erijan
23. okt 2016

@benny11 dakujem 😉 nasla som dva kontakty na neho, nemozes mi poslat ak mas do IP prosim?

benny11
23. okt 2016

@erijan poslala som.... 😉

maculicek1977
24. okt 2016

@renimac ahojko, tak už som nedočkavá....🙂 čo povedal DR? Pevne verím, že je všetko v poriadku a sa tešíš potichučky...

renimac
24. okt 2016

@maculicek1977 Ahoj, zatiaľ všetko v poriadku 🙂. O dva týždne mám kontrolu ❤. Už sa začínam konečne tešiť, i keď dlhá cesta pred nami.

gagirl
24. okt 2016

@vernazza ahoj..ako v kupeloch?oddychujes?

kaciatko1104
24. okt 2016

Ahojte dievčatá chcem sa spýtať ako ste spokojne s kliniku. Ja som chodila rok do iscare ba mam za sebou 2x Ivf 1x et a 1x ket neúspešne tak vkladám nádej do RF. Prosím o vaše skúsenosti a možno aj o radu akého dr si vybrať

majba
25. okt 2016

@kaciatko1104 ja mám pospisilovu a som spokojná. 🙂

renimac
25. okt 2016

@kaciatko1104 ahoj, ja som mala MUDr. Vrana a som spokojna. Mne islo hlavne o pristup a v RF som ho nasla.

bianitka996
25. okt 2016

@kaciatko1104 Ja som mala Dr.Vranu a všetko ok

marculik
25. okt 2016

@kaciatko1104 ahoj aj ja som chodila do iscare v ba po 3 Ivf neuspesnych som presla do brna a som spokojna ,chodim k Pospisilovej 🙂

renimac
25. okt 2016

@bianitka996 mám pocit, že Vrána by sa mal premenovať na Bociana 😀.

saraaah87
25. okt 2016

ahojte prosím vás predpísali my cleraxin a ja ho neviem zohnat neviete poradit dakujem 🙂

bebe133
25. okt 2016

Tiez chodim k Vranovi ale zatial sa nepodarilo ☹. Ale som s nim maximalne spokojna. Je velmi mily a dufam ze coskoro bude uspech aj u mna. Asi to chce cas 🙂. Drzte sa babulky 😉

ssegra
25. okt 2016

@kaciatko1104 ja som chodila k otevrelovi a bola som spokojna, nam to vyslo na prvy sup v RF

majinka81
25. okt 2016

@renimac Ahoj tak ako všetko ok?HCG?čakám pozitívne správy, kedy máš ten termín? 😀

renimac
25. okt 2016

@majinka81 🙂 🙂 hcg neviem, ale máme už peknú bublinku a o 2 týždne kontrola ❤. Len nech pekne buchoce 😉. A ty ako?

zvedava29
25. okt 2016

@renimac ahoj, sledujem tvoj príbeh už dlhšie, strašne silno Ti držím palce, nech to dotiahnete do úspešného konca. Čítam tvoje príspevky, čo nové a tak. Takže nás stále informuj, lebo určite nie len mňa zaujíma, ako sa máš a teraz už aj to malinké v buršku 🙂 🙂 🙂

renimac
25. okt 2016

@zvedava29 jejda, ďakujem 😚určite Vás budem informovať, doteraz som sa bála, ale od včera sa už konečne teším. Aj tej zápche 😀. Ešte raz ďakujem a tiež silno držím všetky ✊✊🍀🍀.

zvedava29
25. okt 2016

@renimac oddteraz mysli už len pozitívne 🙂

renimac
25. okt 2016

@zvedava29 platí 😉 A ty si v akej fáze? Ak to môžem takto nazvať.

zvedava29
25. okt 2016

@renimac tak ja som vo fáze, že rok sa nám nedarí, som po prefuku, oba priechodné, všetky vyšetrenia ok, takže uvidíme, zatiaľ čakáme, a uvažujeme aj nad IUI, zatiaľ len teoreticky

renimac
25. okt 2016

@zvedava29 no ja som sa dala na toto až po 3 rokoch vlastne, keď už mi z toho riadne sibalo. Boli ste aj na reprodukčnej imunológii?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre