• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
@orsulka ahoj !!!! ved ja viem...ved mne ten stres trval len 10 minut- nastastie baby ma ukludnili :slight_smile:. Som sa rozhodla ze pojdem na utz. tu v Italy- ak by tam nic nevidel tak aspon si cestu usetrim na september...no a mm sa bude musiet nejako zariadit :wink: aby sa mu podarilo najst si nejaky volny den v septembri. Takze som si to vsetko v hlavke vyriesila a teraz sa uz len tesim a horim nedockavostou :wink:
Ty sa ako mas? a babatka? uz vidno brusko?
@shandy tak to by si sa v Italy zblaznila :grinning:....tu totiz ked chces ist ku statnemu gynekologovi tak to nefunguje ako na SK-ale kazdy raz ta daju k niekomu inemu- pomooooc. No a kedze pre mna je toto nepredstavitelne tak chodim ku sukromnemu u ktoreho platim utz 50 euro a prehliadka 50 euro..takze okolo 100 euro za jedno posedenie :frowning2:. Som zvedava kolko ma necha zaplatit teraz ak pojdem iba na utz.....
@janula18 este mi neprisla tiez by som bola najradsej keby dnes ,alebo zajtra.....ale v podstate mi je to jedno...
Pekny den prajem
3. aug 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka sevas babula :slight_smile: u nas vsetko OK, jasne, brusko rarstie :wink: :wink: v pondelok idem na krv, na triple testy a 19,8 mam poradnu....som stale doma na PN, a pracujem z domu...takže pohoda...
sledujem, že veci ma vyriešene aj s tym sonom.....ale tie ceny su fakt neskutočne !!! fuuuuha......tak ale za to ten vysledok stoji, vsak ?? :wink:
3. aug 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no ved preto som chcela ist na sono hned do Brna, aby som aspon tuto stovku nejak usetrila...mozno pojdem iba na prve sono v Italy....Jasne , ze ani my nehladime na peniaze (vlastne si gratulujeme, ze mame to stastie a mozme si tento "luxus" dovolit), ale tiez sa snazime usetrit kde sa da. Ja pracujem prilezitostne , takze jedine mm prinasa pravidelny plat do domacnosti :frowning2:.
To mas super , ze sa ti da pracovat z domu....len sa pekne setri a drzim palce v pondelok. Rozmyslam ake vinka budem pit ....mame celkom slusnu zasobu...mm sa bude tesit....
3. aug 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka a to teda zacinas už teraz ked dojde mrcha??????
3. aug 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka a nie? :grinning:....aleee ved mozno vobec nebudem mat chut. Ja to zase tak neberiem, ale ked mam dobre masko tak si vzdy rada dam poharik cerveneho vinka. Vlastne odkedy som v Italy tak som uz neni zvyknuta pit vino bez jedla.
3. aug 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
@mircalla ved ja som to brala od sameho zaciatku ako skusobny softik. Mne sa hned nezdali tie nizucke davky. Ale radsej zacinat takto opatrne ako si opat polezat v nemocnici s brutalnym OHSS. Paci sa v Reprofite ta opatrnost.
Juj, to mi je luto ze Filipko ma problem s ockom. Maminka mu to ale urcite starostlivo osetri ))))) A co kocik? Uz si otestovala? Spokojna?
@orsulka dakujem ty moja dalsia povzbudzovatelka! Orsulik ty budes uz vediet co mas v brusku? No parada.. Ale to uteka!
Inak aj ja si robim svoju robotku ako konicek a manzel nosi domov tie velke a potrebnejsie peniazky )))))
3. aug 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky, rebeka1 - je mi luto, ze neboli vajucha, taka skoda :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ale to sa stava a casto, dalsia stimulka uz bude uspech, esteze vas to vela nestalo... dobre ze ides hned do dalsieho kola, budem ti velmi drzat palce :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
modrik a akym testom si testovala? este sa mi nestalo ze by bol falosny test.. zato sa stalo ze vymenili vysledky krvi (nie v RF ale v heliku) takze na tvojom mieste by som este skusila testnut raz a ak je to pozitiv tak znova na krvicku...
olycek tebe to utekaaaaa, tie TTcka naskakuju ako dive, mam z teba radost :wink: samozrejme aj z orsulky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len tak dalej babule :dizzy_face:
mircallik ahooooj mamina, jeeej to ma niekto stastie na takeho dobruckeho synceka, ten si ta setri maly zlatusik, je velmi pekny, na zozratie xichtik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja dnes smer mesto, tak sa mozno este ozvem poobede, zatial sa majte, paaaaaaaaaa
3. aug 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby potrebujem surne radu... Na ktory den ste boli na vkladani vajok :slight_smile: tak v priemere cca..
Ja som teraz uplne v strese lebo akurat taky 17-18 DC idem na 3 dni do talianska a uz je to vsetko vybavene.. a teraz neviem ze co mam robit.. A na pukciu vajok sa chodi doobeda alebo sa da dohodnut s nimi?
Dakujeeem
3. aug 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :slight_smile:
@olympia no to mas pravdu. ale zas pri tom kadernikovi skor zistis, ze nieco pokazil ako v tomto pripade u lekara. mozes im akurat tak verit a dufat, ze vsetko prebehlo ako malo :rolling_eyes: :slight_smile:
@violoncielka tak to mna by asi fakt porazilo, som rada, ze zijem na SK :grinning:. teda ale riadne palky tam platis ti poviem....ufff. ja mam u mojho nastastie len rocny poplatok a v nom mam vsetko.
@orsulka, drzim palceky na kontrolu v pondelok, som zvedava, ci budes mat paricek v brusku :dizzy_face:
@mircalla no ved si zasluzis takeho synceka, tak si ho uzivaj. s tym ockom ma teraz tusim kazde druhe babatko problem. co viem, tak baby chodili na vyplachy...drzim palce, nech mu to skoro prejde :slight_smile:
lenicek uzi si mesto :slight_smile:
@modra myslis vkladanie embrijok? ja som bola na 18.DC ale zalezi ako rychlo ti rastu foliky...OPU su myslim ze len doobeda, resp. hned rano, ak nie, tak ma opravte...
3. aug 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka panecku, to su palky! Mna takto stali lekari vo Viedni. Ale presne ako hovoris jeden UTZ tam a potom radsej v Cechach. Tam to mas aj tak zaplatene v balicku IVF. Tak uz ms dorazi a ides do toho, moc ti drzim palceky!!!!! A to vinko, no ty si pripad! Chystas ho na tu ukazkovu sliznicu? No moja, tak vyber nieco kvalitne!!!! )))))

@lenka20 dakujem ja som sa tiez divila, ze si nenaratala punkciu. Ved ona ju urobila.
Smer mesto? A zase sa ide nakupovat ))))
3. aug 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeca_1 a na pivo to neplati s tou sliznicou? :grinning: :grinning: , rebeca mne ten prvy pokus tiez neratali punkciu, len lieciky. v tomto su fakt super :dizzy_face:
3. aug 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy ja som kadernicka. Tak ty by si ku mne nesla alebo by si u mna nebola spokojna kebyze moja kolegyna ochorie? No pekne!!!! ))))))
3. aug 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeca_1 pockaj, pockaj dievca :grinning: . prave kebyze si ty moja kadernicka a ochories, tak si proste posuniem termin, lebo k inej by som nesla :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: , ja som verna :slight_smile:
3. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy no moja o pive rec zatial nebola. V tomto ti neporadim... Lieky a ARO som len cvakla vcera.
Tak fajn, take klientky mam rada....
3. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslite ze by sa s nimi dalo dohodnut? Zeby sa to trebars urobilo skor? Jaj toto som vobec necakala a vobec som na to nemyslela teraz co spravim.. do kelu.. ze by som to o mesiac posunula? Poradte mi baby..
3. aug 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@modra modrz a uz stimulujes? ci este cakas na MS? Mozno by sa dalo posunut nejak MS. OPU sa zial neda naplanovat, lebo nik ti nevie zarucit ako ti budu foliky rast a bolo by blbe keby ti odoberali nedorastene foliky (skor) , no a potom nasleduje ET, ktory moze byt aj za 2 dni. Takze radsej si to preloz na buduci mesiac- iba sa budes zbytocne stresovat
3. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebeca_1 :slight_smile: :slight_smile: , tak ked som spokojna, tak som verna :slight_smile:
@modra najlepsie urobis ked si zavolas do Reprofitu tvojmu dokimu a dohodnes sa priamo s nim, ze ake su moznosti....
3. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy :grinning: to je dobra veta...spokojnost= vernost
3. aug 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka :grinning: :grinning: , no mam dnes nejaky plodny den :grinning: , skoda, ze nemam OPU isto by bola dobra uroda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy :grinning: ty si dobre cislo.....:grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes som dostala MS tak od zajtra by som mala stimulovat ale vaham lebo akurat ten termin by som mala ok 14-18 DC tak ten tyzden mam totalne rozlietany tak teraz neviem... ze co mam spravit este mam teraz aj dovolenku tak si potom nebudem moc zobrat dalsie dni.. jaaaaaaaajjjj :slight_smile: asi to odlozim... musim sa dohodnut s muzom ale ten asi bude suhlasit.. ze v septembri bude vacsi klud..
3. aug 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka, asi hej, len dufam, ze nie nula :grinning: :grinning:
@modra, tak ak mas ten pocit, ze bude vacsi klud v septembri, tak si to kludne posun. aspon si uzijes leto :slight_smile:
3. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy najlepsie cislo je od takych 4 hore...nie? ja som 7. @modra suhlas so shandy aj ja som to radsej nechaa na august. Inac baby akurat mi dorazila MS...idempisat
3. aug 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka super, tak zacinas stimulku :dizzy_face: :dizzy_face: , drzim palceee. 7 je aj moje oblubene cislo, takych 7 vajok potesi :grinning:
3. aug 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla my sme mali taky zlty hnisik v ocku, museli sme ist na ocne, a dali nam antibiotika do ocka, robili jej aj 2krat preprach, ale stale sa mi to nezda na 100%.

pozdravujem vsetky kocany :slight_smile:
3. aug 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ty dnes perlíš! :grinning: :grinning: :grinning:
Orsulka, ty ma s tými tt nejak dobiehaš. :sweat_smile: Tiež ti to pekne uteká! ;)
Mircalka, dobrého a krásneho Filipka máš za odmenu. :slight_smile: A ako sa cítiš, rana ešte bolí asi, že?
modra, podľa môjho názoru sa nestresuj a jeden mesiac vynechaj, bude to malá prestávka. Prípadne napíš do RF a poraď sa.
vionloncelka, dorazila ti posledná MS na dlhý čas, čo? :wink: Držím palce na stimulku! ;)
Lenka, veru, tt pribúdajú a už je to aj na mne vidieť.
Príjemný deň všetkým.
3. aug 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka tak sa ide stimulovat, no zlaticko nase hrozne moc ti drzim palceky!!!!! Nech je tych 7 stasnych!!!!
Thuj, thuj, thuj!!!!!
@modra shandy ti asi najlepsie poradila. Aj ja by som volala do Reprofitu aby mi pomohli oriesok rozlusknut. Drzim palce aby si sa spravne rozhodla.
3. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@takyna chudiatko bibuska, no radsej to poriadne preliecit, nech sa to neopakuje potom...
@olympia uz len cakam, kedy vybuchnem :grinning: :grinning: a uz si po kontrole, ci? :slight_smile:
3. aug 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy v pondelok mam ist len na krv, na AFP testy.....neviem ci ma bude doktor pozerat...poradnu mam až 19.8. :wink: tak asi až potom bude robit sono...
@olympia sak makám za tebou futr o 100 6, ale stále mi utekáš :grinning: :grinning: :grinning:
@modra ja som mala pri stimulke odber na 12 DC a aj s PK ET bol na 17 DC...ale naozaj to má každa inak.... a zas aj keby si to stihla aj s ET do odchodu , nemyslim, že by to bol dobry napad, sestovat rovno po ET.....to by bolo lepsie mat par dni klud :wink: tak ako pisu baby, potom by som to o mesiad posunula....
3. aug 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka jupiiiiiiiiiiiiiii...tak a je to tu.......sup sup do stimulky :grinning: :wink: :wink: a pekne s kludom, rozvahou a pohodiškou :wink: :wink:
3. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok