Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
16. jan 2017

@babusik85 v Heliose

babusik85
16. jan 2017

@cheeky82 aha.
ja fakt neviem ze kam mame ist. na kazdu kliniku citam pozitivne aj negativne.
zato sme sa rozhodli pre RF, len prisla ta zamena, tak nevieme ako dalej.
ale akoze po konzultacii sme mali lepsi pocit ako v Heliose.

cheeky82
16. jan 2017

@babusik85 treba ist tam z čoho mas lepší pocit aby si si to neskôr nevyčítala.

kitta
16. jan 2017

@babusik85 ja si myslim, ze teraz tam bude este lepsi pristup( ale stale tvrdim, ze pristup tam bol top, z toho , co sme vyskusali), kedze sa musia snazit aby sa na to zabudlo. A vacsia kontrola.

kubulka280
16. jan 2017

@babusik85 asi cca 2 týždne, ani mne to nechcel potvrdiť v Martine že aj na Slovensku máme takého sanatoria

marculik
17. jan 2017

@cheeky82 ahoj moja chcem sa spytat ci by si mi vedela poradit ,som uz mala modre trosku brusko stoho pichania a dokonca na jednej strane som mala taku ako krcku ci hrbolcek stoho clexane a bolo to trosku na dotyk citlive tak sme pichali do ruky no na lavej ruke to mam tiez a tak ma to boli,ci stipe akoby na dotyk nevies co by mi pomohlo aby sa to trosku vstebalo? pichame to zle ked niekedy sa mi spravi taka akoby hrca?

cheeky82
17. jan 2017

@marculik Ajoj. Pichate to rýchlo, preto sa ti robí hrcka. Chvilu po pichnuti počkaj a potom si to jemne masíruj, ani modrina sa ti nespraví 😉

marculik
17. jan 2017

@cheeky82 aha dik pichame to asi rychlo lebo ja som tomu mojmu vravela ,ze v nemocnici mi to rychlo pichali a ked mi to pomaly picha mam pocit ze viac to stipe ale dik za radu skusim pomalsie pichat 😢

cheeky82
17. jan 2017

@marculik no práveže mna to menej boli ked mi to muž pichá pomaly. Musíme vydržať 😉

ingrid0105
17. jan 2017

Baby niektora nemate Merional nazvys?

gennara
17. jan 2017

@babusik85 Ahoj. Ja teda nechcem velmi bojovat za Reprofit, ale myslim si, ze sa v pripade zameny zachovali velmi seriozne. Lebo sami na nu prisli a sami sa k nej verejne priznali. Neverim, ze sa nieco podobne nestalo na Slovensku. Ved vieme o nasom zdravotnictve svoje. Akurat u nas sa vie vsetko krasne ututlavat. Vzdy je v mojich ociach serioznejsi ten, co si chybu vie priznat. A teraz si budu davat o to vacsi pozor.

babusik85
17. jan 2017

@gennara pisala som s koordinatorkou, tak podla zakona museli nahlasit zamenu.
ale je pravda, ze mozno by mohli aj zatajit, kto vie.
pisala, ze robia este vacsie opatrenia, a kontroluju este viac odvtedy.
ja si tiez myslim, ze to mohlo stat hocikde, a mozno aj stalo, neraz....
vy chodite tiez do Reprofitu?

gennara
17. jan 2017

@babusik85 Chodili sme. Nastastie uz nemusime, mame doma krasnych chlapcekov, coskoro budu mat rok. Neviem, ci by sa nam to podarilo niekde na Slovensku, po predchadzajucich zlych skusenostiach u nas... Drzim palce, nech dojdete do stastneho konca, nech si uz vyberiete ktorekolvek centrum 🙂

babusik85
17. jan 2017

@gennara jej, gratulujem! 🙂 a Vam pomohli v Reprofite?
a dakujem, ked nam schvalia ziadost, tak pojdeme do Reprofitu. 👶

izabela7
18. jan 2017

sledujte prave teraz na ct1 doktorKA o neplodnosti

nelly3
18. jan 2017

@izabela7
ja sledujem, je tam aj Machac aj Koudelka🙂

mili78
18. jan 2017

Sledujeme 🙂 Koudelkaaaaa 😍😘

sussah
18. jan 2017

@izabela7 ďakujeme za dobrý tip. Akurát sa tam chystám a bolo milé ich vidieť 😃

marverka
18. jan 2017

@yasminne bola som na OPU bez nárkozy v RF 2x, a je to uplne v poho, stale som cakala že to bude zle a bolo po.

ludinka
18. jan 2017

Aj ja som pozerala😀po dvoch rokoch vidim koudelku nazivo😀vdaka nemu mi v spalni spinka syn,super pocit

babusik85
18. jan 2017

@izabela7 a spominali aj nieco o Reprofite?
@marverka opu robia bez narkozy?alebo len ked ich poziadas?

marverka
18. jan 2017

@babusik85 ked mas malo oocytov, mala som v v native 1x jeden a 1xdva oocyty ešte povedali že ok , keď som mala tri koudelka povedal, že narkoza, nepresviedcala som ho, ale myslim si, že ked som mala predtým dva bezproblemove asi by pristal.

berginkan
19. jan 2017

ahojte, recepty co mi vystavia v CR si mozem vybrat aj v nasej lekarni? dakujem

steffi1
19. jan 2017

@berginkan ahoj, ano mozes 😉 s tym ze to nejde ale cez poistovnu, platis to cele.

berginkan
19. jan 2017

@steffi1 ano to si zaplatim. dakujem 🙂

steffi1
19. jan 2017

@berginkan nieje zaco 😉

sussah
19. jan 2017

@steffi1 A ked mas z poistovni schvalene ivf v Cechach tak potom tie blocky za lieky vybrate na SK posles na preplatenie do poistovne?

steffi1
19. jan 2017

@sussah ahoj, iba co viem sprostredkovane, ze ak to chces potom refundovat, musi byt vsetko z Ciech vybrane ale toto som ja neriesila, tak neviem ☹
@berginkan som Tvoju otazku pochopila tak ze nevies ci Ti daju lieky na cesky recept na Slovensku, to daju, ako sme si pisali, ale ak mas schvalenu ziadost z poistovne, tam by uz mohol byt problem s refundaciou....

berginkan
19. jan 2017

@steffi1 pockaj nechapem. nie ja som samoplatca 😉 cize ja sa len pytam, ci ked budem mat cesky recept vydaju mi ho na SR

cheeky82
19. jan 2017

@berginkan prepáč ze sa miesam. Vydajú ti ho aj tu, ale podľa mna mas jednoduchšie a myslím aj lacnejšie ak ti lieky daju priamo v RF a zaúčtuju do faktúry

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre