Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zufalka
5. aug 2010

@mirka7582 skvelééééé 🙂 🙂 🙂 ja som 12 den 🙂 🙂 🙂 že by sme mali rovnako"aprílčatá"????? 🙂 🙂 🙂

mirka7582
5. aug 2010

@zufalka ktovie v pondelok idem na krv placem ako malie dietatkko konecne po 8rokoch 😀

violoncielka
5. aug 2010

@mirka7582 ake dobre fantasticke spravicky dnes citam...nadhera. baby drzte sa!

lenny71
5. aug 2010

ahojte baby
ja ani neviem čo to dnes je ale ja som tiež včera večer a aj dnes ráno testla
A mám ju tam 😀 ...mám dve //
strašne sa mi trasú ruky lebo som mala hrozný strach ale sú tam 🙂

lenny71
5. aug 2010

včera som to skúsila až o 22:00 a bol tam taký ledva viditelný duch a dnes ráno som vstala okolo 6:00 ocikala som test a ni som sa nepozerala a išla som ešte spať...no a teraz som vstala a je tam síce slabšia ale dobre viditelná aj druhá čiarka 🙂...hned som volala mojej dokyne či možem prísť zajtra na krv tak ráno idem na 8:00 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
.

violoncielka
5. aug 2010

@lenny71 normalne dnes je den D. este sa niekto prida? Normalne som babenky dojata 🙂

lenny71
5. aug 2010

violi zatial salen tak po tichu teším ...uvidím zajtra po odbere 🙂
mirka...zufalka...gratulujem 😀

lenka20
5. aug 2010

mirka no teda - gratulujem aj tebe 😉 ze by konecne tehuvlna? 😉 😵 😵 😵 😵

lenka20
5. aug 2010

jeeeeeej lenny!!!!!!!!! gratulacia k // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 takze je to oficialna tehuvlna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
5. aug 2010

ozaj baby ja zase od vcera cvicim mojzisku, cele telo ma boli, ale budem pekne cvicit az do KETu 😉

lenny71
5. aug 2010

leni ďakujem ale zatial sa teším len tak po tichučky...stále na ne pozerám a neviem sa vinadívať 😀

mirka7582
5. aug 2010

@lenny71 leni aj ja a zas mi je do placuuu 😀 aj ja tak potichucky 😀 DAKUJEM ZIENKY

lenka20
5. aug 2010

baby to su tehu hormony ze sa vam chce plakat 😀 😀 😀

zufalka
5. aug 2010

@lenny71 bože to je super!!!!! velmi sa teším za všetky čo sme objavili tie zázračné // 😀 😀 😀 😀 😀 Tak toto je super den!!!!
@mirka7582 aj ja idem v pondelok na krvičku.....

lenka20
5. aug 2010

baby to aby som si isla aspon kupit nejaky los, ked uz sa tu rozdava stastie priehrstim 😉 😵 😵 😵 😵 😵 konecne dobre spravy!!!!!! verim, ze sa k vam tehulkam pridaju aj vsetky baby co stimuluju, prva Brituska 😉

ninockaskv
5. aug 2010

@zufalka tesim, tisko.. drzim vsetky palce 😵

ninockaskv
5. aug 2010

@mirka7582 @lenny71 bozinku baby.. to ako dnes? take uzasne spravy... v tom RF vam pridavaju nejake extra hormony stastia, ci ako? 😵 😵 😵 😝 😝 😝

ninockaskv
5. aug 2010

@mircalla aj tak si myslim, ze filipko si uzasne zvyka na tento svet tu vonku...9 hodin je zazrak na take male mimi.. a netreba budit babatka kvoli kojeniu v noci ak spia? ci ako je to .. 😝

mircalla
5. aug 2010

no vraj uz nie....aspon tak nam povedali. teda spal len 8, som sa pomylila
no neviem, on je dobry hlados, dost papa a aj place malo, raz za 5 dni ma taky den, ze aj 5 dhodin nechce spat, ale inak je kludny

mircalla
5. aug 2010

takze 3 tehu mame dneska? no to je neuveritelny den!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

na to budenie sa este radsej opytam inak

ninockaskv
5. aug 2010

@mircalla no opytaj, ja si presne nepamatam.. my sme sa na porod a kojenie pripravovali s dulou, ale chodila som aj na antolsku k tej sestricke.. neviem ako sa vola.. a niekedy nam povedali dve rozdielne veci, mne sa teda viac pozdavalo, co nam ta dula povedala.. 😝 inak na nete je urcite zoznam dul.. ak by si mala problemy alebo otazky o kojenia niektore poskytuju aj rady cez telefon.. ine k tebe aj pridu 😀

mircalla
5. aug 2010

lebo inak dnes uz kazdy daco ine
to co nam vravela na predporodnej uz zase novorodenecke sestracky vraveli ze uz tak neni...presne tak
co lekar to tiez asi nazor. ja som hned to prichode z nemocky kontaktovala pediatricku, ma je vsak do piatka dovolenke a ta co ju zastupuje vraj zastupuje dalsich 3 a odmietla prist, ze toho ma vela. ja s malym medzi tie chore deti nejdem bolo tam uplne plne. tak cakam do pondelka na moju pediatricku

ninockaskv
5. aug 2010

a ved ani netreba, ci? vyzera byt spokojny a zdravy .. pondelok je o par dni.. tak ho potom pozrie 😀

veru, kazdy hovori nieco ine.. mne sa vobec nepozdavali tie doktorske rady a postupy.. ta nasa dula bola velmi zlata.. keby nie toho, ze maly zomrel, tak by bol porod uzasny zazitok.. a musim povedat, ze to aj vdaka nej.. 😅 ale pamatam si nieco s kojenim vtedy a ze deticky so zltackou su velmi spave.. len si to presne nepamatam.. niekde mam aj papiere od nej s poznamkami.. ale netusim kde, som ich v nejakej krize hlboko hlboko schovala 😔

a inak aki boli na kramaroch? v pohode to bolo?

janula18
5. aug 2010

@violoncielka MS som dostala tak večer, ale rozbehlo sa to v noci, takžde dnes je 1DC takže začínam zajtra s liekmi.

violoncielka
5. aug 2010

@janula18 inac vo stvrtok to nie je tak neskoro...a mozno uz naozaj nebus musiet ist na druhe sono... Tak pekne stimulkuj.

janula18
5. aug 2010

@violoncielka ale na základe jedného sona ísť na OPU, sa mi to nezdá

shandy
5. aug 2010

ahojte dievcence 🙂
wwwwwwwwwwwaaaaaw to su uzasne spravy dnes, vsetkym tehulkam gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵
lenny super, konecne, tak toto bola dufam tvoja posledna narkoza pri OPU 😀 . babulky vsetko dobre, nech sa drobcekovia dobre zahryzkaju 🙂
ja som bola rano na akupunkture, tak som taka rozlietana.
vsetky vas pozdravujem, pekny den

mircalla
5. aug 2010

@ninockaskv ano uplna pravda s tou zltackou, ale maly je uz krasny ruzovucky, musi ho kuknut lekarka, ale po zltacke uz podla mna par dni ani stopy

lenny71
5. aug 2010

shandy no to dúfam, ale zatial som ešte v takom pomikove kým nebude krv 🙂 .Strašne sa teším a aj bojím aby mi to zajtra potvrdila aj krv. Dnes som vlastne ešte len 9 deň a už asi 3 deň po sebe mám také dosť intenzívne mrchoské krče ale vôbec ani nešpiním a nijak inak sa zle necítim 🙂 . Tak som si včera išla kúpiť testy a večer som vyskúšala prvý a hned ráno druhý 😀 .Stále na tie testy pozerám...že či sa mi tie čiarky nestratia 😀 , ale sú tam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenny71
5. aug 2010

mircal...ono to záleží aj od toho aké kvalitné máš mliečko a ako dlho kojíš...ak máš silné tak to malému zrejme stačí a ak máš slabšie tak sa častejšie budí lebo ho potrebuje viac...a kojiť tak 15 - 20 min by malo stačiť tiež podla toho či ťahá vkuse alebo s prestávkami...ale všeobecne ked malinký priberá na váhe tak je všetko OK 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre