Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria294
26. mar 2017

@cherrinka11 tak daj potom vedieť 😉

cherrinka11
26. mar 2017

@ria294 jasne,ze dam..😉,ty planujes tiez v aprili nie?

ria294
26. mar 2017

@cherrinka11 asi ano, uvidim ako sa budem cítiť 😉 Lieky už mam všetky doma pripravené, teraz som 6DC, tak možno ten ďalší cyklus sa do toho vrhnem , keď tento sa mi do toho nejak nechcelo 😜

cherrinka11
26. mar 2017

@ria294 ja by som zasa isla uz aj hned teraz 😀
Budeme sa informovat oki 😉

luciatt
27. mar 2017

Baby prosim vas ako ste postupovali aby vam poisťovňa preplatila IVF?Posielali ste to poštou na poisťovnu a čo všetko?Prosim poradte.

freeze24
29. mar 2017

Baby prosim vas ked ste si brali z RF injekcie platili ste nieco? Alebo az po absolvovani ivf? Neviem ci si brat so sebou nejaku vyssiu hotovost.

chmurkaxy
29. mar 2017

@freeze24 nie, až vo faktúre pri vklade sa to vyuctovava. A dá sa platiť aj eurami alebo kartou.

babusik85
29. mar 2017

@chmurkaxy a kartou nie je velky poplatok?

freeze24
29. mar 2017

@chmurkaxy nepamatam si aky mam denny limit na karte 😀

diska
30. mar 2017

ahojte baby,,co nas poznate...UZ naozaj chodiime,,,konecne..sme prestastny,ze to nas prcek zvladol.🙏

santeema
30. mar 2017

@diska sa to dobre cita🙂...vidis vsetko bude postupne dobre...tak mozme dat dakedy prechadzku s krpcami🙂...ahoj

gagirl
30. mar 2017

❤😘

gagirl
30. mar 2017

@diska to bolo pre vas 🙂

ingrid0105
30. mar 2017

@gagirl ako sa mas moja? Vsetko v poriadku?

ingrid0105
30. mar 2017

@santeema uz si skusila dalsi nativ?

gagirl
30. mar 2017

@ingrid0105 ahoj..dakujem moja,dobre celkom,ziadne vacsie problemy vdaka Bohu,trocha rychlejsi pulz akurat,tak ma dr.posiela na interne..Dnes som zacala 20tt..Na morfo idem 21+6 do Ba..Sa mi zda ze som uz zacitila jemne pohyby..ale nie som si ista😉Ty ako sa mas?co planujete a kedy?Verim ze do.konca roka budes tehu aj ty😘

freeze24
30. mar 2017

Dievcata prosim vas kolky den cyklu ste zacinali pichat pri stimulke a kolky den ste mali prve sono??? Dakujem za kazdu odpoved😘

santeema
30. mar 2017

@ingrid0105 ahoj🙂...prave som dnes dostala menzes, ale vecer, tak sa to rata, ze az zajtra je prvy den a chcem ist v aprili, len mame maly problem, priatel je do buducej nedele v zahranici. neda sa mu to zmenit, tak dufam, ze nebude neskoro na odber vajicok . dosiel mi skor menzes o nejake 3 dni a dost to zmenilo moje plany🙂. urcite dam info a sama som na to zvedava ake bude🙂. ako sa mavas ty? kedy planujete ist po babo🙂

santeema
30. mar 2017

@lenka54321happy ahoj...ako tehulkujes ty? dufam, ze ide vsetko v pohode

ingrid0105
31. mar 2017

@gagirl tak to je super ze je vsetko v poriadku. Uz mas polovicu za sebou co je skvele. Zasluzis si to❤ iked moj vek mi to nedovoluje dali sme si pauzu a asi po dcerinom porode dvojiciek sa dam na posledny pokud. Ked Pan Boh da budem este raz mamou ked nie tak budem babickou telom aj dusou🙂

ingrid0105
31. mar 2017

@santeema ahoj moja ako som pisala Majke pockam uz do porodu mojich vnucikov. Je uzasne citit ako kopkaju loptosi uz som zabudla na ten pocit. Urcite mi daj vediet budem drzat prevelmi palceky❤

santeema
31. mar 2017

@ingrid0105 daik za prianie...rob tak ako citis a vtedy to bude to spravne🙂...tak caka chalanov dcerka, budu taki kamosi, len to budete mat vsetci asi akcnejsie chvilu...drzim jej palce a tebe neskor tiez🙂 ...inak by bola velka sranda, keby sa tebe podaria dvojcata tiez🙂

miskab
31. mar 2017

Ahojte babenky som tu nova, dnes som sa objednala na prvu konzultaciu, dali ma k MUDr. Bečvářová mate s nou skusenosti? a oni mi urcia ci pojdem na IVF alebo Soft? ja by som radsej chcela ist na Soft

gagirl
31. mar 2017

@ingrid0105 dakujem moja😘A kedy ma dcera termin?ako to zvlada?budu 2chlapci?Velmi ti prajem aby vam to vyslo,verim ze to tak bude❤

ingrid0105
31. mar 2017

@gagirl termin ma 13.6. Ale bude to mozno skor. Chvalabohu nema ziadne problemy. Som rada ze takto bezproblemovo tehulkuje. Vobec netusi ake ma v zivote stastie ze takto sa mozeme vytesovat. Je stastna a to je dolezite. Caka jednovajecnych chlapcekov. Ja mam dve dcery tak to bude nove aj pre mna. Hlavne nech su zdravi❤ ja tomu stale verim ze budem tehulkovat. 😍 dakujem

gagirl
31. mar 2017

@ingrid0105 noo tak uz nema vela pred sebou..Super ze to tak dobre zvlada..Poznam co je to mat dvojicky ,chlapcekov,sestra moja aj manzelova sestra maju tiez chlapcov,ale dvojvajecnych..ale podobaju sa dost..Tak budete to mat zaujimave,nebudete vediet ktory je ktory..to musi byt sranda😉 U vas v rodine su dvojky?Prajem im vsetkym vela zdravia,a tebe vela radosti..A verim ze tento rok budes este tehulkovat aj ty😘

montblanc
31. mar 2017

@miskab ahoj vitaj. Tu Dr.nepoznam, bola som tam vzdy len u doktorov. Ano, oni ti na zaklade tvojich vysledkov z vysetreni a problemov ake mas urcia co bude najlepsie. Ale ak budes trvat na softe tak ti ho urobia. Ale nechaj si radsej poradit. Ja som tam bola 2 ttzdne dozadu na IUI a v pondelok robim test. Ak nevyjde tak tiez chcem ist na soft. My nemame ziadne problemy, tak hadam bude suhlasit ☺ a ty mas ake problemy? Vysetrenia mas porobene nejake?

miskab
31. mar 2017

@montblanc u nas je problem spermiogram, ja som v poriadku, vysetrenia mam genetiku a v centre co mi robili ci netvorim protilatky voci spermiam.....

montblanc
31. mar 2017

@miskab tak to by mohli dat soft s metodou ICSI vpichnutie spermie do vajka. este si dorob vysledky hormonalneho profilu z 2-4 DC. To som im musela dodatocne poslat, to potrebuju. Aj stitnu zlazu vysledky chcu. Ak nemas dorob. Budes mat aspon vsetko uz zosebou ked tam prides 🙂 a spermiogram nie moc stary treba

miskab
31. mar 2017

@montblanc hormonalny profil mam z oktobra , ci musim mat teraz novy? aj stitnu zlazu si mam urobit? to vyzaduju?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre