Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

montblanc
21. máj 2017

@srdiecko35 no utorok je uz dost neskoro podla mna. Pregnyl sa picha na uvolnenie resp.dozretie vajicka. A ano je tam riziko ze prasknu skor. Vzdy kazu pichat 35 hodin pred odberom ☺

srdiecko35
21. máj 2017

@montblanc mam si ho pichnut zajtra večer? no neviem...trochu sa toho bojim...😔

montblanc
21. máj 2017

@srdiecko35 to musis ako ti nakazali. Inak ti vynadaju. Ver ze neprasknu.

rada2002
21. máj 2017

Ja som pichla v stredu, v piatok som mala odber a aj tak praskli takze sa nic nekonalo a so sklonenou hlavou som isla domov. Bol to 17 dc ale ja mam 30 dni medzi cyklami.

rada2002
21. máj 2017

@gagirl zasa to nevyslo. Folik praskol skor. Takze by som mala ist na buduci mesiac ale doktorka chce s max davkami hormonov. Nakolko som samoplatca zasa zhanat injekcie co najlacnejsie a neviem ci budem mat este tolko penazi na to. Mrazacika nemame a ani sme nikdy nemali. Tak neviem.

montblanc
21. máj 2017

Babyyyyyyyyy  je to taaaaaam. Ja neverim. Cela sa trasiem  horny je 10.tkovy test a ten hrubsi 25.tkovy. uaaaaaaaa baby. Vitaminky po neuspesnej punkcii asi zabrali. Dufam ze budu silniet ☺


sussah
21. máj 2017

@montblanc jeziiis supeeer správa 😘 Len nech to silnie moja 😉🍀😀 Si mala soft áno?

montblanc
21. máj 2017

@sussah dufam ze bude silniet. Ja som mala soft, ale pri punkcii odobrali 13 folikulov a vsetky boli prazdne. Takze ku vkladu ani nedoslo. Mali sme mat mesiac pauzu a potom ivf nativ. Ale ja som po tej punkcii zacala brat veeela vitaminov na kvalitu vajicok a mrcha mi meskala 10 dni a miesto nej mi prisla dalsia ovulka. Doktor potvrdil. Videl zlte teliesko. Tak sme sa snazili a asi sa zadarilo ☺

sussah
21. máj 2017

@montblanc jeeej no vidíš,tak to už si tretia ktorej sa takto zadarilo,že boli prazdne folikuly a potom zrazu z vitamínov prirodzene. 😉 Teším sa s tebou.😍

miskab
21. máj 2017

@montblanc gratulujeeeeem 🙏👶 prosim ta ake vitaminy si brala na kvalitu vajicok?

montblanc
21. máj 2017

@sussah dakujem 😍 stale tomu nemozem uverit. Esteze existuju vitaminy 👏

montblanc
21. máj 2017

@miskab dakujeeem ☺ hlavne asi pomohol nosifol 2 sacky denne. A potom vceliu matersku kasicku, zinok, selen, vitamin D a E, kyselinu listovu s B6 a B12, zelezo, magnezium, antioxidanty (piniovy extrakt a astaxanthin na striedacku obden) a omega 3-6-9 ☺ dost ale pomohlo

miskab
21. máj 2017

@montblanc dakujeeeem 🙂 a supeeeer mooooc gratulujeeeem 🙂

montblanc
21. máj 2017

@miskab ved ti mozem nieco posunut za lacnejsie lebo uz nebudem dalej asi vsetko brat. Hlavne antioxidanty su drahe dost ☺

miskab
21. máj 2017

@montblanc pisem IP 🙂

montblanc
21. máj 2017

@miskab okis 😉

cherrinka11
21. máj 2017

@montblanc jeeej to je kraaaasa teším sa s tebou nech čiarky krásne silnia 😍 to by bolo úžasné..teda je 😀

montblanc
21. máj 2017

@cherrinka11 dakujem moja 😉 dufam ze budu silniet. Vitaminky pomohli. Tak som rada ze nemusim na ten nativ ze sa zadarilo prirodzene.

cherrinka11
21. máj 2017

@montblanc tak to ti verím,veď si preto urobila už naozaj všetko..IUI..dokonca si sa odhodlala na ivf,a na to treba naozaj odvahu pokiaľ už jedmo máš prirodzene o to je to ťažšie, lebo človek stále nechce pripustiť,že by to druhý krát nevyšlo..A vyšlo 😀😀😀💗😘..ja tiez stále dúfam,že to do ivf spichneme aj my 😀asi pridám vitamíny 😀
Len aby bolo všetko v poriadku..😇

malebaby
21. máj 2017

@rada2002 na ktory den cyklu si bola na ultrazvuk a aky bol folikul velky? Ze aky velky mohol byt asi folikul ked si pichla pregnyl?

montblanc
21. máj 2017

@cherrinka11 veru dopln tie co nemas. Som pisala ake som brala tak kuk 😉 verim ze vela senam by to pomohlo a investicia ccaal 100 eur.

rada2002
21. máj 2017

@malebaby bol to 15 dc velkost 17 mm pichla pregnyl a 17 dc mal byt odber a uz bolo neskoro.

ria191
21. máj 2017

@mimika1973 ale co mi ušlo micka velika gratulka k lucaskovi nesmierne sa teším a prajem hlavne vela zdravicka to je najdôležitejšie užívajte si to spolu

miskab
22. máj 2017

Ahojte babulky idem na Soft myslite ze mi bude stacit 15 menopurov a 4 orgalutrany?

montblanc
22. máj 2017

@miskab urcite ano. Ja som pri soft pouzila 11 menopurov myslim a 4 orgalutrany. A to bol odber na 16DC.

miskab
22. máj 2017

@montblanc tak 15 menopurov mi teda bude a 4 orgalutrany mam. a mala si jednu ampulku denne?

montblanc
22. máj 2017

@miskab hej jednu a 3x1 clostilbegyt

miskab
22. máj 2017

@montblanc no aj ja tak mam .....

montblanc
22. máj 2017

@miskab tak davaju skoro vsetkym pri softe

osky
23. máj 2017

@montblanc

toto je ako z filmu,ty brdo.
velka gratulacia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a nech sa to zu nepusti!!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre