Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
17. jún 2017

@cheeky82
@gagirl ahojte babenky ☺no aj my cakame chlapceka,veru sa nam to krati uz viem ze za chvilu budem mat o zabavu postarane,no chceli sme to a som rada,ze sme sa dockali,sa velmi bojim porodu no uz ho chcem mat pri sebe☺

babusik85
17. jún 2017

@ina7 utros beriem uz tretiraz.doteraz mi z toho nebolo zle,ale ani som nemala poz.test len teraz.
Tak neviem.

ina7
18. jún 2017

@babusik85 jasne ze si tehotna 🙂 ja som reagovala na to ze si b pisla ze si ospala a malatna alebo tak nejak. Ze to je vedlajsi efekt utrogestanu. Ja na tie tehotenske priznaky neverim, lebo baby co maju, su neni tehotne a tie co stresuju ze isto to nevyslo lebo ziadne priznaky, tak tie su. Ine je mozno ked zena otehotnie prirrodzene, ale tie nase tela su take oblbnute z hormonov ze robia fakt vselico.

blackswan12
18. jún 2017

@ina7 si ma upokojila 😂 mne brni maternica a mam pocit ako na kramy 😂 cize v podstate nejake priznaky su aj unavena z toho utrosu som 😂 ale stale dufam ze budem aj tehotna 😂

ina7
18. jún 2017

😂 vidis, niekoho boli brucho lebo isto dostane uz kramy a niekoho lebo ich fakt dostane. Vies kolkokrat som tu citala, boli ma brucho, kazdy chvilu dostanem, uz som to orevala, zase nic... a nedostala 😉 ale niektora dostane. Proste sledovanim priznakov nic neovplyvnime, len si vsugerovavame taky alebo onaky vysledok, pricom pravda moze byt uplne inde. To som chcela povedat.

blackswan12
20. jún 2017

Baby prosim vas vcera vecer som mala slabucke krvacanie a aj pred chvilou po malej potrebe na toaletaku. Dnes som 6.den po ET a mali sme predlzenu kultivaciu. Teraz neviem ze co to 😞 nemali ste to niektora? Na uhniezenie neviem ci uz neni neskoro,zatial nechcem alarmovat brno ale neviem co to moze byt

mimika1973
20. jún 2017

@blackswan12 ano ja pri vsetkych IVF v Brne! a vzdy to skoncilo tehulkovanim! 🙂 Takze ano, malo by ist o uhniezdnovanie! ;) Co Ti vkladali? HB, XB, B ci EB? a jedno?
Nic, len pokoj, vylozit nozky, nenamahat sa velmi, nic tazke nedvihat!!! a pekne dalej davat Utros! Mozes aj oralne ak sa ti zda, ze ti tecie krvicka slaba, ked prestane, tak zas utros dat tou dolnou cestou... ;) Neboj nic, o take dva tri dni mozes aj testnut uz, ak si trufas 🙂 Ziadna panika, viem, vsak aj ja som sa vzdy zlakla vtedy, ale o tom je cele ivf! drzim palce!!!!!

blackswan12
20. jún 2017

@mimika1973 velmi dakujem, vkladali jednu hatchujucu blastocystu 😊 upokojila si ma

marculik
20. jún 2017

@blackswan12 ahoj ziadne stresy aj ja som tak mala,dokonca som aj na druhy den spinila a teraz za chvilu rodim 😀

gagirl
20. jún 2017

Ahojte.Zostala mi jedna ampulka fostimon 75mj,exp.do konca juna.Darujem!

mimika1973
21. jún 2017

@blackswan12 ahoj, tak taketo super embryjko je urcite len na dobrej ceste! ;) to spinenie je ake a ako dlho trva? ak ruzovkaste ci bezovohnedaste, tak to je urcite to uhniezdenie, verime, verime, ze budes tehulkovat 9 mesiacov! 🙂 drzim palce!!!🙏

mimika1973
21. jún 2017

🤰

blackswan12
21. jún 2017

@mimika1973 no je to take ruzovkaste a mam ho aj dneska, ale nie je to klasicke krvacanie ani nie intenzivne ale pocas celeho dna ked sa utieram po malej potrebe. Zvysili mi utros a lezim,vraj si mam normalne urobit test aj ked to neprejde 😉 dakujem si zlata 😍

zuzka213
22. jún 2017

Ahojte, mam otazku. Predvcerom som mala transfer, tak si nenahovaram ze su to tehotenske chute,,,ale ja by som dnes zozrala aj kona keny ze nie som vege. Na obed som vypila 1,5l damaceho paradajkoveho pretlaku, potom flasu kyslich uhoriek, na to cokoladu a chleba s mastou aj cibulou (ano, viem som vege😅). A vcera mi bolo uplne na vracanie cely den, len sa mi odgrgavalo. A dnes som nafuknuta ako balon, mam brucho ako v siestom mesiaci. Mali ste to tiez z utrogestanu???Medzi NU sa uvadza len nechutenstvo a pocit na zvracanie. Utros beriem zo spodu

chmurkaxy
22. jún 2017

@zuzka213 pozor na to nafúknuté bruško, nemôžeš mať hyperstimulak? Že sa ti hromadí tekutina v bruchu? Paradoxne na to pomáha len viac.a viac piť vodu.

zuzka213
23. jún 2017

@chmurkaxy uz nestimulujem, som 4.den po tranfere a mala som len min.stimulaciu. Bude to skor dietna chyba podla mna. 😀

chmurkaxy
23. jún 2017

@zuzka213 no hej,ale to sa prejavuje po odbere, niekedy až po vklade.
Veď to je super,ak nie,tak držím päste!

miskab
23. jún 2017

Babulky tak krv potvrdena som tehotnaaa 🙂 🙏👶 a na utz ci je akcia srdiecka mam ist este do RF vsak?

babusik85
23. jún 2017

@miskab gratulujem! 🙂 kolko si mala hcg?
mne pisali, ze mam ist ku nim, ale su velmi daleko, tak rozmyslam, ze kam ist.
kedy mas ist?

miskab
23. jún 2017

@babusik85 dakujeeeem 🙂 HCG som mala 819,6 a mam ist 7.7 .... a tebe sa zadarilo si tehulka?

isabellaa
23. jún 2017

@miskab ak to máš dalej a je vsetko bezproblemove nemusis ist do Brna...staci k tvojmu gynekologovi;)
Aj mna zaujima kolko si mala hcg?

isabellaa
23. jún 2017

@miskab
Uz vidím, rovnako sme pisali. Blahoželám👏

miskab
23. jún 2017

@isabellaa HCG som mala 819,6 ,,, som uz volala do Brna pojdem tam nemame to az tak daleko 120 km to je v pohode

babusik85
23. jún 2017

@miskab no krasne cislo! a kolko dni po transfere ti brali krv?
u mna tiez vysiel pozitivny, ak dobre ratam teraz som zacala 6tt.
na utz mam ist len o dva tyzdne, neviem ako vydrzim 🙂

miskab
23. jún 2017

@babusik85 Vcera som bola na krv to bol 13 den , a dnes rano mi volali tu supeeer spravicku 🙂 aj ja uz chcem ist na utz ci je vsetko o.k zas cakat 🙂

sussah
23. jún 2017

@miskab a vkladali ti jedno ano?

miskab
23. jún 2017

@sussah ano iba jedno 🙂

sussah
23. jún 2017

@miskab mas ozaj velmi peknu hodnotu 😉

miskab
23. jún 2017

@babusik85 gratulujeeeeeem aj ja tebe :* 👶 &a kolko si mala HCG a na kolky den?

miskab
23. jún 2017

@sussah to je moj bojovnicek/ cka moooc sa tesim strasne moooc ,,, aj tebe to moooc prajem nech sa zadari a vsetkym babulkam snazilkam to zo ❤ prajem drzte sa a bojujte .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre