Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
16. aug 2017

@fantinka gratulujem, krásny synček

gagirl
16. aug 2017

@marculik dakujem moja..verim ze vsetko bude v poriadku a dobre dopadne..Dam vam vediet potom ked budeme mat po..😘

tlucka
16. aug 2017

@gagirl Majka, budem na vás v piatok veľmi myslieť a držať palce, aby všetko dobre dopadlo 😘✊

bianitka996
16. aug 2017

@gagirl ja ti/vám všetko dobré želám...nech ste zdravucki😍 veľa Božieho požehnania 😇

sussah
16. aug 2017

Baby v ktorom týždni ste začali znižovať dávky utrogestanu a úplne ho vylúčili?

gagirl
16. aug 2017

@tlucka dakujeme pek Lucka velmi pekbr

gagirl
16. aug 2017

@tlucka blbosti mi to pise..dakujeme pekne Lucka..😘

gagirl
16. aug 2017

@bianitka996 dakujeme velmi pekne..😘

santeema
16. aug 2017

@gagirl slecinka...tak uz to tu budeeee🙂...na tuto spravu sa straasne tesim, dlho predlho som na nu cakala🙂..dufam, ze si primerane nervozna a v ocakavani len vsetkeho dobreho ako ja🙂...vybral si pekny datum 18.8....si to lahko zapamatate. budem na vas mysliet cely den, aby vsetko slo hladko a tesim sa, ako napises🙂...

gagirl
16. aug 2017

@santeema jeej moja,dakujem ti moc krat,si zlata,az mi je do placu ake ste tu zlate kocky a ako na nas myslite a drzite nam palceky..velmi si to vazim❤Som uz trocha nervozna,neviem si to uplne predstavit vsetko,ale hlavne aby to dobre prebehlo a drobcek bol zdravy..Budem vas informovat jasne😘

nelly3
16. aug 2017

@gagirl
moja piatok je Vas, vsetky stare korculky budeme mysliet na teba ❤

bianitka996
16. aug 2017

@sussah v 12 tt

izzie27
16. aug 2017

@fantinka krasny chlapcek a prajem vela zdravicka
@gagirl no kocka uz sa ti to krati.Velmi drzim palce aj krpcom zaviazem nech drzia😊 Hlavne nech to dobre dopadne a nech ste zdravi😊

gagirl
16. aug 2017

@nelly3 Dakujeeem😘❤

gagirl
16. aug 2017

@izzie27 no veru krati..juuj..tusim by som este radsej zostala tehotna😨😉Ale verim ze bude vsetko v poriadku a drobcek zdravy..Dakujeme😘❤

santeema
16. aug 2017

@gagirl bude vsetko ok, neboj a aj ja vas tu beriem daktore, ako take virtualne sestry, ktore som nikdy nemala. je to mile, ked sa mas komu pochvalit a pripadne vyzalovat, ked to potrebujes a mam vo vas iba obycajnu pozornost a podporu. prijemne to vediet a uzivat si to🙂. ja dufam, ze aspon daktore dame dakedy stretko, ze a nazivo sa uvidime🙂

luciatt
17. aug 2017

Baby prosim vas ktorý deň býva vklad KET.viem že v prirodzenom cykle 19-21 deň ale ja pojdem cez lieky.či vklad je tak isto?

nelly3
17. aug 2017

@luciatt
tak isto 🙂

luciatt
17. aug 2017

@nelly3 Ďakujem.

malebaby
18. aug 2017

@sussah dakujem za imfo 🙂 objednala som sa teda inde 😉

gagirl
18. aug 2017

Tak korculky mame to za sebou,9.45 sa narodil nas maly zazrak a velky dar Tobiasko,s 3600g a 52cm..Prisiel na svet cisarskym v spinali..Teraz mam uz bolesti ale musim vydrzat,a lezat cca 10-12hod..Dakujeme vsetkym kockam ktore na nas mysleli a drzali palce..😘❤

babusik85
18. aug 2017

@gagirl jeeej super, gratulujem!!! ❤ a vela zdravicka prajem obom!! drzte sa, a uzivaj si drobceka 😍

renimac
18. aug 2017

@gagirl Gratulujem z celého ❤😍😙.

fatma1
18. aug 2017

@gagirl Gratulujem!!! Drzte sa a vsetko dobre zelam ❤

saldiv
18. aug 2017

Zo srdca gratulujem a tobiaskovi želám krásny život. 😘😘😘😘👶🏻

sussah
18. aug 2017

@gagirl teším sa spolu s tebou a gratulujem 😘 Veľa zdravíčka a radosti 😘😘😘

tlucka
18. aug 2017

@gagirl Maji, zo 💗 gratulujem k malému zázraku a prajem Vám nádherný spoločný život 😘

izzie27
18. aug 2017

@gagirl gratulujem k malemu zazraku. Ta bolest sa da vydrzat,ked vies pre koho si ti podstupila a coskoro ho uz budes drzat v naruci. Prajem vela vela zdravicka obom❤❤

gagirl
18. aug 2017

Zo srdca dakujeme za pekne slova a priania kocky..😘❤

misaelka
18. aug 2017

@gagirl moc som cakala na tuto spravu... gratulujem majka... je nadhernyyyy 😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre