• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. októbra 2017 
britus - to si pis ze sa dockate, pre mna si jasna tehulka, tie predMS bolesti su velmi dobre znamenie, taka skoda ze nechces testnut, o par dni uz by si videla krasne // :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
shandy gratulujem k poslednej mrche a nech ti tie vcelicky narobia v brusku kopec krasnych vajok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tomka a ty kedy cakas kamosku mrsku?
16. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o tej mojej ani nechyrujem zatial, som zvedava kedy pride, teoreticky uz som viac nez mesiac po potrate, tak snad by uz aj mohla... je to blbe dufam, ze ma neprekvapi a ze sa ohlasi aspon par hodin vopred, nechce sa mi behat ktovieako dlho s vlozkami ked nemusim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka20 mrcha by mala prist 21.8., ale ako naschval, ked ju cakam, tak pride neskor, ved uvidim :wink:
16. aug 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomka12 tomi super, tak sa tesim, ze budem mat partacku :slight_smile: :slight_smile: , tak sa hlas, ked ti pride MS :slight_smile: . cim budes stimulovat?
@brita ja ti uplne rozumiem, tiez to uz beriem tak akosi sportovo :grinning: , aj cez vikend by som si este chcela aj trosku posportovat, nechcem sa vsetkych aktivit vzdavat, ak by to nahodou nevyslo :slight_smile: . raz to brituska urcite vyjde a budeme verit, ze to bude prave teraz. tfuj, tfuj, tfuj
@lenka20 lenicek dakujem a vy ako? dovolenka este v nedohladne?
16. aug 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy u nas sa to tak melie nejako divne, ze neviem, ci manzelik nebude mat dovolo az v decembri... no, planovacka zo mna nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem rada, ak sa mi podari dostat do programu kontrolu v RF na september... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy no jasne, ze sa ozvem...ja mam clostilbegyt a menopur...ty si sa uz objednala na ultrazvuk?
16. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomka12 tomi mne meskala tiez, mala som dostat v pondelok a milostpani dofrcala az v nedelu :grinning: . ale zas som rada, lebo prisla presne na koniec dovolenky. si neviem predstavit, ze by mi prisla akurat niekde na Rysoch, to by som sa faaakt tesila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@lenka20 tak snad ta upozorni dopredu ta tvoja MS, ja to tiez nemam rada, ked si pride ako sa jej zachce...
16. aug 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obycajne uz viem zhruba kedy pride, nezvykne blbnut, no ale teraz ma narok, tak dufajme ze sa jej neuraci akurat ked budem niekde mimo najlepsie v bielych nohaviciach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, ked sme isli okolo brna, tak sme videli bociana.. tak to bol asi pre niektoru z vas, taky dodatocny :wink: :wink: :wink: :wink:

mykozy ani nespominajte, s tym tiez bojujem dlhe roky.. co vsetko nejem a co vsetko jem.. na zblaznenie :angry: :angry: :angry:
16. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy ako bolo v tatrach? oddychla si si?

@brita zelam ti nech sa tam bambulky pekne usalasia a na svet nech sa hlasia o 9 mesiacov.

inak tych bocianov som tam videla aj ja:slight_smile:) tiez sme sa tomu s manzelom pobavili.a zakricali im nech prinesu urodu.
16. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tie mykozy miluju cukor...takze sa odporuca obmedzit..takisto miluju ked uzivame antibiotika.takze babulky akonahle vam niekto nasadi antibiotika hned si kupte probiotika.osvedcene..odporucane.dalej miluju mokre plavky a prostredie bazenov.
16. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky tak mne dorazila ms presne na den. Dnes som ju mala dostat a aj dorazila.
Tak uvidim co bude zajtra s tou mykozou /zda sa mi, ze sa to velmi pekne hoji/ a ked to bude rano v poriadku, tak vhupsnem do programu.
16. aug 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babeny, aj my sme videli tie bocianiky, ked sme isli z RF. :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prisli mi vysledky z genetiky, vsetko v poriadku.
16. aug 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeca_1 tak super, to je fajn :wink:
16. aug 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky tak ja som v soku. Volala som svojmu gynekologovi a pytala som sa ho na tu mykozu a on mi povedal, ze to nehra rolu pri stimulacii. Vraj si mozem v lekarni vypytat pokojne aj antibiotika.
Nie je to divne? Ja som si myslela, ze mi zakaze stimulovat.
16. aug 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,rebeka gratulujem k dobrej genetike, to je zaklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no s tou stimulkou - kebyze mas tu mykozu pred ET tak by som vahala urcite...ale ak by sa ti to podarilo dostat pod kontrolu teraz v priebehu par dni, tak stimulku by som zacala... s ATB asi nie, moze to ovplyvnit hormonalne veci, mne po ATB zvykne meskat mrcha, nieco predsa v tom tele robia.. a ked uz do toho clovek vraza tolko casu a penazi a energie tak nech su vsetky okolnosti priaznive... kazdopadne opytaj sa priamo v RF, tam ti najlepsie poradia co a ako... ked sa budes objednavat na sono tak popros nech ta prepoja aj na lekara a spytaj sa...osobne som ale zazila aj total chore baby s chripkou na punkcii, az som ja z toho mala zly pocit, ze sa nieco stane cez narkozu... ale nie v RF, to v heliku...
tie bociany, to su asi maskoti RF :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. aug 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeca_1 super, že sú výsledky ok.
leník, takynka, callex, shandy - ďakujem, áno, bude to baba. :dizzy_face: A je taká peknááá! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. aug 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka20 jejda to ja by som ziadnom pripade nesla ani na OPU ani na ET, dokonca ani na UTZ s mykozou. Preto som sa poradila s gynekologom, co on nato hovori. Bola som si kupit cipok canesten kombi. Drahe to je ako slak ale zabral hned. Mykoza sa straca, jupi!!!! Leni je to antimykotikum. Tak hadam som s tym nic nepokazila. Ale vlastne hej, to by som nebola ja. Supla som si to do vagosky a az potom som si precitala v letaku, ze to nie je vhodne pocas ms a ja som dnes prvy DC. Ale zabral ))))) A to je najdolezitejsie....
16. aug 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olympia ja neviem ako som docitala ale ja som si az teraz vsimla, ze budes mat dievcatko. To je parada. Aj ja chceeeeem!!!!! Blahozelam!
16. aug 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak dnes na 12 DC som mala OPU a máme 10 vajok. Neviem akej kvality tak som zvedavá na zajtra ako sa oplodnia, máme ICSI
Len neviem či si dať PK alebo nie. Čo myslíte
16. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula18 waw, parada!!!! Gratulujem k skvelej urodicke!
Uvidis co zajtra a podla toho sa rozhodnes. Ale vyzera to na PK.
16. aug 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeca_1 canesten je dobra volba..mne vzdy zabral.som sa cudovala ze si si ho davala pocas menzesu :grinning: ale teraz uz nedavaj..pockaj kym prestanes krvacat.a mala by si stihnut do ET byt ok.
@janula18 vyborna uroda.tak akurat by som povedla.ISCI si davate na vsetky?ak sa oplodnia vsetky tak to bude lepsie PK..aby sa priroda postarala o prirodzenu selekciu slabsich clankov.
16. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja som prisla z roboty o 15,30 zaspala..zobudila sa o 19.00...a co teraz? pekne som si pretiahla poobednajsi slofik.nevedela som co si zacat tak som si lahla. :sunglasses:
dufam ze sa mi podari zaspat..rano o 4.40 mam budik.brrr
mrcha meska uz jeden den.
16. aug 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula18 Suhlasim s callex. Ak budu vsetky oplodnene, urcite by som isla do PK, nech ti vlozia to najkvalitnejsie embryjko, resp. embryjka, co to potiahnu do 5. dna. Drzim palce. :wink:
16. aug 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka20 Lenicek, ty potvorka, nepokusaj sa s tymi testikmi. :grinning: :grinning: :grinning: Ja som dost labilna. :grinning: :grinning:
Praveze sa snazim vydrzat a netestovat, som zvedava, ci to vydrzim. Zatial to ide. :dizzy_face:
16. aug 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex vidis aka silna je tuzba po babatku? Tableta do vagosky aj cez menzes.... Ale od zajtra som vzorna pacientka ))))))
16. aug 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olympia skvele, nech sa babulke dari :dizzy_face: a jasne, ze je krasna, ako inak :wink:

baby, to s tymi cipkami pocas kramov je podla mna jedno.. akurat je problem, ze sa to neudrzi na mieste a s krvou sa to vyplavi .. ja si aj tak myslim, ze my to tu vsetko prezivame.. cigani sa kupu raz za tyzden, maju zltacky a neviem co a plodia a rodia zive a zdrave deti a neverim tomu, proste neverim, ze maju mykozu :angry: :angry:

ja som dnes zacala cvicit.. spinning.. ledva som sa doplazila do prace :grinning: :grinning:

@brita tfuj.. drzim vsetky prsty, aj ktore nemam :wink:
17. aug 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcence :dizzy_face:
@rebeca_1 gratulujem k mrche, ze prisla vcas a este viac k vysledkom z genetiky, super spravicka :dizzy_face: :dizzy_face:
rebeca ten canesten je dobra volba, aspon mne vzdy zabral a je taka kombinacia vaginalnej tablety 500 a kremu. inak je tam aj pisane, ze cez menzes sa to nelieci :sweat_smile:. cim budes teraz stimulovat?
@janula18 krasny vysledok 10 vajok, nech sa krasne oplodnia a delia. ja som tiez za PK :wink:
@ninockaskv to ja mam svalovicu po tych turach ako svina a o pluzgieroch ani nehovorim :grinning: , ale bolo super :slight_smile:
17. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomka12 tomi a kolko mas menopuru? na uzv som sa objednala, idem v sobotu, sluzbu ma Pospisilova. som rada, lebo aspon si usetrim dovolenku a nemusim sa pytat z prace :dizzy_face:
@callex oddychla som si v Tatrach ale asi viac som sa tam fyzicky znicila, by som potrebovala dovolenku na zotavenie z dovolenky. ale vyslo nam super pocko a bol to balzam na dusu tie hory :sweat_smile: :sweat_smile: . hned by som sla zas...
17. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok