• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. novembra 2017 
@gagirl moc gratulujem, nech ste zdraví a šťastní...:kissing_heart::heart_eyes:
18. aug o 20:02  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl krásny chlapček :heart_eyes: Na toto malinké sa ozaj oplatí čakať :heart_eyes:
18. aug o 21:36  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gagirl gratulujem strasne moc, dockali ste sa:slight_smile:
18. aug o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gagirl krasny Je:slight_smile:...boze tak sa tesim, ze mas toho maleho, velmi som ti to priala, drzala ti palce, ja som vedela, ze tam hore ta maju radi a nejakeho krpca ti poslu:slight_smile:...blahozelam z celeho srdiecka, som velmi rada, ze uz to mas za sebou a vsetko je ok:slight_smile:..neboj bolesti budu zo dna na den mensie, v pohode sa to da vydrzat...
nech ste zdravucki a spokojni a uz si to iba uzivajte:slight_smile:...a teraz ti este budem zelat druheho, mozno sa mi to prianie znovu vyplni:wink: (aj ked po tej sekcii by si ma za to v tomto momente asi prizabila, ze:slight_smile:)
18. aug o 23:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl jeeejda mojka, veeeelka gratulka ku krasnemu vytuzenemu Tobiaskovi, tak uz si konecne MAMINA!!!! Vela zdravicka a stasticka Vam obom, nech Vam chlapciatko robi len samu radost :kissing_heart::heart::clap::baby::slight_smile:v zivote! Krasne miery, bude to velky chlap, ako aj ten nas, tiez sme mali 52cm a skoro 4 kg, hi hi.... Drzkajte sa a uzi si to naplno odteraz! Cmuky velmi sa s vami tesim!!! :heart_eyes:
19. aug o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gagirl a hlavne skore zotavenie tebe po porode, stalo to za to, ze? :wink:
19. aug o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl Majka, blahozelam! Krasny chlapcek! Nech je zdravucky a stastny a nech Vam krasne rastie! Rychle zotavenie po porode! :kissing_closed_eyes:
19. aug o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl Ahoj, moja. Akonahle som mohla, hned som utekala mrknut, ci je uz drobec na svete :slight_smile: Je nadherny. :heart: Tisnu sa mi slzy do oci od stastia :heart: Zelam vam obidvom vela zdravia :heart:
21. aug o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl gratulujem k syncekovi a zelam vela zdravicka moja:heart:
22. aug o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ma niekto skusenost ze vyber ocytov vysiel na nedelu v brne? Posuva sa to v takom pripade na sobotu ci pondelok? Nevie niekto? Alebo robia aj v nedelu?
22. aug o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebe133 áno v Reprofite robia aj víkendy aj sviatky...ja som bola na vklad cez sviatok.
22. aug o 09:27  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebe133 a práve preto som si vybrala toto centrum lebo v inom mi posúvali opu aj vklady a podľa mňa to nieje správne
22. aug o 09:40  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah tiez som rada ze robia aj v nedelu. a dakujem za odpoved :wink:
22. aug o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas nemate aktualny cennik aby som vedela kolko stoji teraz IVF. Dakujem.
22. aug o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, prosim Vas, na ktory priblizne den robia Opu pri klasickom rezime stimulacie? Manzel potrebuje naplanovat dovolenku 2 mesiace vopred. Dakujem.
22. aug o 13:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska na ich stránke stiahneš :slight_smile:
22. aug o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luz5 tak to zavisi od toho ako reagujes na stimulku,ci treba podlzit alebo nie. Cca. 12-14dc... Komu ako...
22. aug o 18:30  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mate niektora skusenosti z Gammanormom? Predpisala mi ho imunologicka a ze sa plne hradi. 1 injekcia 78 euro. Na internete je pisane ze je plne hradena poistovnou? Viete nieco o tom a ako vam pomohol? Diky vopred
22. aug o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rada2002 áno donedávna to bolo hradené poisťovňou ale je problém s dodávateľom a tak dávajú náhradu Gammanorm za tých 78eur pokým opäť nebude na trhu ten ktorý bol hradený poisťovňou...ale predpokladá sa že až koncom roka bude ten zadarmo v lekárni...brala som ho pred ET z imunologie a embryjko sa uchytilo :wink:
22. aug o 21:43  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah a preco si ho brala? Co ti vyslo z imunologie?
23. aug o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malebaby vraj len preventívne...mala som nejaké hraničné hodnoty a povedala že aby bolo všetko na 100% tak odporúča intralipidy, Gammanorm (imunoglobulin) a Medrol 4mg najnižšiu dávku.
23. aug o 10:38  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah aha chapem, tak povrdala aj mne. Ale tieto hranicne alebo zvysene hodnoty nemaju vplyv na kvalitu vajicka a naslesne vyvoj embrya vsak? Ty si pred tym nemala problem v tom ze ste mali malo kvalitne emvrya alebo sponalene vo vyvoji?
23. aug o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malebaby to neviem povedať s istotou...jednoducho som nikdy neotehotnela...že či sa embryjko prestalo vo mne vyvíjať to neviem ...ale.tieto veci z imunologie čo som brala a hlavne intralipidy pomáhali s uhniezdenim embrya...zabraňovalo to natural killer cells ničiť embryjka ako cudzie teleso... jednoducho povedané..je o tom popísané veľa na internete.
23. aug o 12:05  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kedy myslite, ze bude ovu? V juli mi prerusili stimulaciu, ze nereagujem, ze po kramoch sa mam ozvat. Ale myslim, ze najskor bude ovu a potom kramy.Uz ciarka silnie. Oni mi tvrdili, ze urcite kramy tak skoro nebudu, ze ten cyklus bude bez ovu.
23. aug o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hyacintka vyzera to ze ovu bude :slight_smile:
23. aug o 13:14  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah rozumiem. Cize ty si mala na predchadzajuce neuspesne vklady vzdy blastocystu na 5.den?
23. aug o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malebaby no či to boli všetky blastocysty tak to nie som si istá. Ale áno všetky embryjka a bolo po PK. Staré centrum to neuviedlo v papieroch. Viem že len prvá bola blastocysta a ostatné myslím že neboli..A v Brne mi vysli tri blastocysty a a dve sme dali zamraziť.
23. aug o 13:33  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sussah a teraz ti riesili v Brne aj prolaktin vsak? Aku si mala hodnotu ze si brala aj lieky?
23. aug o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malebaby áno Brno povedalo že mám znížiť prolaktin pred tým ako pôjdem na ivf, tak na endokrinologii na sk mi dali lieky na zníženie ...mala som hodnoty okolo 40 a do 29 by malo byť pred tehotenstvom...Počas tehu sa to už zvyšuje..
23. aug o 14:17  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah aj ja mam hranicne hodnoty a doteraz ivf nevyslo. Mam 41 a liecba trva 2 mesiace. Aj ty si to tak brala ? Dokonca som dnes zohnala igampliu a imunol.mi povedala ze to musim plne hradit. Tak som si to zistovala a dokonca to moze predpisat hocijaky lekar a je to plne hradene ppistovnou. A v Nitre mi tvrdi ze to musim plne hradit. Tak zajtra idem obvodnemu a uvidim. Drzte mi palce aby som to nemusela platit lebo tych penazi som uz do toho vela.
23. aug o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok