Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
13. okt 2017

@lola911 a moj prvorodeny je 27 juna 😍

mimika1973
13. okt 2017

@rada2002 a kde si bola v Brne? v RF ci Reprogenesis? U Stelcla? Skus aj tam a zisti ao to tam chodi s uspesnostou darovanych vajok 😉

roming
13. okt 2017

@mimiqa dakujem, urcite tam teda zavolam 🙂 mne o liekoch nic nehovorili, iba o injekciach ktore treba zacat pichat od druheho dna cyklu...a teda nic este nemam, ze to mi daju po schvaleni ziadosti ..

gagirl
14. okt 2017

@saldiv ahoj..velmi sa tesim ze aj vam to konecne vyslo a si tehulka..srdecne blahozelam a prajem bezproblemove tehu az do konca 🙂Ja nie som proti darcovstvu,aby to tak nevyznelo v sprave co som pisala rada2002,sama som uz bola rozhodnuta ak to este raz nevyjde s nasimi spermiami ist do darcovskych..U nas bol problem vraj v spermiach..Ale aj ja som mala uz 40rokov minuly rok,takze ktovie..Kazdopadne ci je to z darcovskych alebo vlastnych to dietatko rodicia miluju rovnako podla mna,ved je tak velmi vytuzene..Prajem vam vsetko dobre,uzivaj si tehulkovanie este..😘😍❤

gagirl
14. okt 2017

@lola911 blahozelam k // a prajem vsetko dobre,bezproblemove tehu👏👍❤

kubik12
14. okt 2017

@gagirl ahoj môžeš mi prosím ťa poradiť? 😔 som pred Ketom, a 14dc som mala výšku sliznice 16mm...Teraz neviem či odložiť vklad... ☹ alebo to nebude problém 😅

diska
14. okt 2017

@gagirl ahoj moja,ty si uz maminka,boze tak ten cas leti,nic nestiham,mrkal som ti do profilu,mas kraasne babulko,,gratulujem s celeho srdiecka,zvladla si to,si uzasna.

diska
14. okt 2017

@kubik12 asi je lepsie odlozit vvklad ,co ti povedal lekar?

kubik12
14. okt 2017

@diska Že nádherná sliznica 😂 a že do boja...

gagirl
14. okt 2017

@kubik12 ahoj..neviem presne do kolko mm je vhodna sliznica na vklad ale zda sa mi trocha vysoka..ale ked lekar vravel ze v pohode tak asi to tak je..oni vedia lepsie..teda mali by..Ja som mala skor nizsiu stale..moc som ti neporadila,skus si este nieco poprecitat co pisu ine kocky co mali vyssiu sliznicu pred vkladom..Drzim vam palce! 🙂❤

gagirl
14. okt 2017

@diska ahooj moja..Dakujeme velmi pekne😘Ano uz sa vytesujeme z drobceka,je to obcas narocne,ale krasne😍
Vy ako sa mate s drobcekom?ako sa vam dari?Planujete aj druhe baby este?😉Posielame vam pusu😘

rada2002
14. okt 2017

@mimika1973 v Reprofit Brno u Pospisilovej.

dena22
16. okt 2017

ahojte zienky, vedeli by mi tu skusene Reprotifitacky odporucit lekara, ktory je fakt dobry na transfery? mame za sebou 6 vkladov, a posledne tri bola cista katastrofa...radsej ani nebudem rozpisovat, potrebovala by som poradit fakt skuseneho cloveka, ktoreho nic neprekvapi 🙂dakujem vopred za odpoved. Pripadne aj z ineho Caru v Cechach, ak mate dobru skusenost.

mimika1973
16. okt 2017

@dena22
ja som mala pri prvom Stelcla (ale uz je inde) a pri druhom Otevrela, obaja super boli! 🙂

diska
16. okt 2017

@gagirl uzivaj si tooo,narocne to estelen bude 😉.Prcek rastie ,robi radost ale aj da riadne zabrat,dalise babo neplanujeme aj ked clovek nikdy nevie,opatrujte sa.

diska
16. okt 2017

@kubik12 mne koli vyokej sliznici odkladali vklad,radsej mrazili embryjka.

babusik85
16. okt 2017

@dena22 v RF bola katastrofa? ja som mala 2x Bagocsiho, prvyraz ani som necitila, ze daco robi, ale druhykrat uz troska bolo neprijemne, ale nieco som tam mala s krckom, tak kvoli tomi asi.

rienok
16. okt 2017

@dena22 co znamena cista katastrofa?

sussah
16. okt 2017

@dena22 Ja som mala dr. Vranu a nemozem sa stazovat.

dena22
17. okt 2017

@babusik85 nie nie, nie v RF, preto sa pytam na lekarov z inej kliniky, nez som bola ja.. a radsej nebudem konkretna, lebo clovek ma predstavivost...aby sa kocky zbytocne nestresovali, to je moj pribeh.

kubik12
17. okt 2017

@diska ahoj a aku si mala?

jankamilo
17. okt 2017

Ahojte. Som pred KET/piatok/ beriem od pondelka Progesterone LadeePharma 200mg 2x1 vaginalne. Od dnes dost citim podbrusko, vajecniky, je to normalne? Take nieco ako ked som bola tehotna na zaciatku. Dakujem

ingrid0105
18. okt 2017

Babule chceme skusit posledne ivf. Co mi odporucate Reprofit alebo Reprogenesis. Vsetky vysledky ok a nedari sa. Naposledy Hb1 a ani tuk. Otevrel odporuca pgd neviem ako dalej.

diska
18. okt 2017

@ingrid0105 ahoj,ja som za RF a ked mas uz tolko za sebou tak asi sa daj na to pgd .
Drzim palce.

diska
18. okt 2017

@kubik12 16 alebo 18 mm,myslela som si ze si to budem navzdy pamatat ale zabudla som.

santeema
18. okt 2017

@ingrid0105 budem drzat palce🙂...ja uz tiez chodim takmer rok a este som sa nedopracovala ani k vajicku. to tretie dieta ma ku nam obom dajaku dlhu cestu tusim🙂

ingrid0105
18. okt 2017

@santeema a ty skusas nativ?

kubik12
18. okt 2017

@diska a vysko ti to? Ja som mala teraz pri vklade 11mm 🙂

santeema
18. okt 2017

@ingrid0105 ano a min.mesiac soft iba s liekmi. velakrat mi praskol folik pred odboerm, napriek injekcii, alebo ak nie tak bol prazdny. ale snad to dam dajako a dajake vajko zo mna vydoluju🙂...chcem do konca roka skusat. ved aj na tych dvoch som dlho cakala, tak to beriem aj sportovo, ael uz mi to trosku lezie na nervy, lebo do centra chodim ako na klavir. kazdy mesiac aj 3 krat od novembra min.roka.

duda223
18. okt 2017

@ingrid0105 čo to je pdg?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre