• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. novembra 2017 
18. okt o 20:00  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 uz som sa dopatrala čo ta skratka znamená. :slight_smile: Chceli sme dať vyšetriť 3 embrya pri softe ale žiadne nebolo na pgd vhodné. Teraz chceme skúsiť klasické ivf. Ak som to pochopila v cenníku správne tak pri klasickom ivf to vyšetrenie pgd hradí poisťovňa?
18. okt o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah nemozem to ani pozerat... na papiere cakame nekonecne dlho a zbytocne...
18. okt o 22:19  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duda223 to je geneticke vysetrenie embryi
19. okt o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duda223
Nie nehradi to si treba doplatit bohuzial
19. okt o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska nevieš náhodou či sa fraxiparin podáva aj s tou vzduchovou bublinou?? Mam si ju dnes pichnúť :fearful: a neviem... Ďakujem ti :kissing_heart:
19. okt o 10:48  •  čaká bábätko, termín má v júli 2018 (8. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubik12 predtym som ju pichala s tou bublinou. Teraz si ju stale odstranim.
19. okt o 10:59  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah Ďakujem a prečo ju teraz odstranujes?
19. okt o 11:05  •  čaká bábätko, termín má v júli 2018 (8. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubik12 ja som sa o tom s nikym neradila, ale nechcela som si pichat s tou bublinou pre istotu. Ale ked niekto poradi, ze co je spravne tak budem rada
19. okt o 12:29  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah aj ja mam z toho zvláštny pocit :grinning: no to aj ja by som bola rada :grinning: ak by niekto poradil...
19. okt o 12:39  •  čaká bábätko, termín má v júli 2018 (8. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubik12 ked vypustis vzduchovu bublinu tak tym nic nepokazis si myslim..lepsie ako ju davat do tela...len poriadne poklep aby tekutina spadla dole
19. okt o 12:48  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah Ďakujem ti pekne moja :heart: tiež to takto urobím :wink:
19. okt o 12:50  •  čaká bábätko, termín má v júli 2018 (8. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubik12 @sussah Ja pichám tiež fraxík ale s tou bublinou. Podľa mňa má zabezpečiť, aby sa do tela dostala komplet tekutina a tá vzduchová bublina zostane v ihle. Keď vytlačite ten vzduch(bublinu), tak trochu látky zostane v ihle. Aspoň ja si to tak vysvetlujem.
19. okt o 13:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@argenti tak to si potom picham mensiu davku :fearful:
19. okt o 13:49  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tak viem ze tu bublinu treba vytlacit. My sme stale vytlacili.
Nie je dobre do tela davat vzduch.
19. okt o 13:52  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babusik85 no ved toto, nemala som z tho dobry pocit ked som najprv pichala s bublinou
19. okt o 15:11  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Z fraxiku ci clexanu netreba, normslne pichnut bez vytlacania, v nemocnici ani taz nebytlacali, rozbalili a pichli, no ja si aj tak vytlacam z clexanu :D
19. okt o 15:12  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj dievcata.Potrebujem radu.Dnes som obdrzala papiere z Brna a neviem ako dalej stym doktorom Petrenkom.Treba tam ist osobne alebo sa to posiela knim na ambulanciu.da sa tam objenat? Dakujem za info.
19. okt o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lakukaa len mu posli postou. Zbytocne tam pojdes osobne,nevybavi Ta.ale najprv treba aby tvoj gynekolog podpisal papiere
19. okt o 15:35  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babusik85 dakujem za radu prajem vsetko dobre :slight_smile:
19. okt o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lakukaa neni zac :slight_smile:
Dakujem,aj podobne!
Ak budes mat nejaku otazku,kludne napis
19. okt o 19:24  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babusik85 ahoj vsimla som si tvoj prispevok ohladne podpisania ziadosti. Preco musi najprv podpisat papiere moj gyn? Ja som ich poslala petrenkovi hned ako dosli, nech mam to nazdlhavesie za sebou. Cakam uz cez mesiac a nic. Teraz po tvojom prispevku som ostala zarazena...ci mi to neposlali lebo to nemam podpisane od mojej gyn?
19. okt o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula12345 lebo to pozaduju. V Rf Ti poznacili kde-co treba podpisat,nie?
Niekto Ta musi poslat do Ciech,musis mat odporucenie od gyn.
Petrenko Ti isto posle naspat,ale mozno s tym,ze musis doplnit podpis od gyn.
Ja tiez som cakala mesiac.
19. okt o 20:08  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussah Ja mám fraxiparín skladovaný ihlou dolu a tá vzduchová bublina je pri pieste, takže najprv vytláčam fraxík a potom ide vzduch do ihly. Ale asi je to jedno či máš o 1-2 kvapky v sebe menej alebo viac. A kedy si začala pichať a do kedy Ti kázali? Až do konca šestonedelia?
19. okt o 20:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti začala som pichať pred ET a picham stále...8 nov mám kontrolu na hematologii že či treba ďalej do konca tehu. Dali mi ho preventívne a na poslednom odbere na hematologii mi povedala že mám hraničné výsledky že mi ho radšej ponechá a mám prísť na kontrolu.
19. okt o 20:54  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula12345 ja som nemusela mat potvrdene papiere od gynekologa,nebola taka požiadavka.Stacilo centrum a Petrenko a šup do poistovne :thumbsup_tone4:
19. okt o 23:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cistomilka mme uz dokonca povedali vo vszp ze nepotrebujem petrenka- staci aj iba moja gyn. Lenzr ja mam uz cez mesiac papiere - ziadost z brna u petrenka praveze. A posta stale nechodi.
Uz realne zvazujem ze este tretie ivf dam na sk a nie v brne. Ved v juni som bola u mudr. Vranu a odvtedy iba cakaaam a cakam. Na sk by som mala uz aj 3 vklady... :(
19. okt o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula12345 ahoj...mne revizny z Unionu dokonca sam volal ze naco Petrenko ja rozhodujem..tak nahodila mily hlas aaa este v ten den mi poslal schvalenu ziadost....xixi....drzim palec:kissing_heart:
20. okt o 07:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula12345 ked tak skus zavolat Petrenkovi a vyzistit od sestricky nech sa na to pozrie v akom stave je žiadost ;) ked ju milo poprosis tak by ti mohla pomoct.Držim :fist_tone4:Brno je :thumbsup_tone4:
20. okt o 08:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sussah Tak ja som na tom rovnako. Tiež mám hraničné hodnoty a dali mi ho preventívne, vraj mi to môže len pomôcť. Mne nakázal hematolog začať pichať mesiac pred ET.
20. okt o 11:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok