Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lola911
30. okt 2017

@lia1234 to ze mas nafuknute brucho nemusi byt hned cysta,,, moze to byt sposobene hormonmy,,, gonal obsahuje latku follitropin alfa co je vlastne synteticky folikul stimulacny hormon,,, mozu sa ti zvacsit vajecniky pretoze budu produkovat viac vajicok ako za normalnych okolnosti,,, ak by sa ti aj cysta vytvorila tak sa nestrachuj,,, cysty vytvorene pocas stymulacie ti doktor odsaje pocas odberu,,, mne tiez odsavali kopec cyst pri odbere,, ja som ich mala pri kazdom ivf

lia1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimiqa
30. okt 2017

@lia1234 ano moze byt ze cysty vzniknu..bude dobreee uvidis...a druhu kontrolu mas kedy?? Mna boli spodok trochu..mam 26 vajicok...

mimiqa
30. okt 2017

@lola911 jeej moja...citala som ako dlho si riesila babo....moja drzim palec ako zasluzis si krasne babo 😘

ria294
30. okt 2017

@lola911 Majka ako sa mi mate s malou žubrienkou v brušku 😘 verim, že si užívaš tehotenstvo aj s tými nevoľnosťami 😉 dúfam, že ak budeš mať obrázok malej bojovníčky alebo bojovníka 😘, tak mi ju pošleš , aby som sa mohla aj ja inšpirovať 😜 prajem Vám veľa zdravíčka a krásne prežité dni do úspešného konca ❣️❣️❣️

lia1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimiqa
30. okt 2017

@lia1234 prvu kobtrolu moja lekarka druhu uz Brno

kape05
31. okt 2017

Ahojte, chcem sa spýtať, ci má niekto skúsenosti s ivf a vazektomiou, či to preplaca poistovna. Vďaka za info.

santine
31. okt 2017

Ahojte zienky, mate prosim niekto skusenosti s IUI v RF v Brne? Ako Ste dopadli? Nas to asi tiez caka, ak bude spermiogram ok. A na spermiograme ste boli tiez v Brne, ci inde? My sme v tomto celkom na zaciatku, po prvej navsteve Reprofitu. Dakujem za kazdu odpoved.

elenkaba
31. okt 2017

@misela103 my sme chodili do reprofitu v r2015 a vtedy som porovnavala uspesnost ivf v reprogenesis a reprofite a reprofit bol uspesnejsi co sa tyka vkladov. Na stranke reprofitu som si pozerala ich tim emvryologov, a po rozkliknuti na vzdelanie, dlzku praxe, certifikat senior embryologa a pod a po rozhovore s dr.otevrelom mi vyslo, ze reprofit je lepsi

mimiqa
31. okt 2017

@santine ahoj..spermiogram sme boli v ba odkual sme..to mozes ist hoc kam do centra nemusi to byt vyslovene v Brne....drzim palce😘

lakukaa
31. okt 2017

@santine ahoj.spermiogram v Brne maju vraj lepsie labaky.mame skusenost.

lenka2905
31. okt 2017

@lakukaa môžem sa spýtať na vašu skúsenosť?...mali ste lepší alebo horší spg ?...aj nás to čaká v Brne 🙂 dakujem

santine
31. okt 2017

@mimiqa, @lakukaa dakujem za info 🙂 uvidime ako to vyjde, dufam, ze ok a s IUI bude sanca...

lakukaa
1. nov 2017

@lenka2905 ahoj u nas bol ok len v mnozstve bolo malo.doktorka povedala ze na IVF staci.doporucila vitamin.teraz momentalne cakame na moju stitnu zlazu kym bude ok uzivame vitamin a potom to skusime eate raz 😉

mimiqa
1. nov 2017

@santine rado sa stalo...bude dobre....ja zajtra na vyber....uvidim kedy bude vklad

mimiqa
1. nov 2017

@lucia262 ahojjj...ako dopadol vklad???

lucia262
1. nov 2017

@mimiqa ahoj, uvidime o par dni, dali sme vlozit 1 embryo

mimiqa
1. nov 2017

😘

lakukaa
1. nov 2017

sussah
kubik12

@argenti ahoj pichate si fraxiparin koly trombofilii? Ako dlho sa to picha pred Ivf.caka ma Ivf a mam trombofiliu.dakujem za odpoved

santine
1. nov 2017

@mimiqa drzim palceky 🙂

mimiqa
1. nov 2017

@santine uz je to tu..vobec som to nevnimala aaaaa cas prisiel....dakujem....😉

argenti
1. nov 2017

@lakukaa Ahoj, hematológ mi povedal, že mám hraničné hodnoty a odporúčal mi pichať fraxiparín. Mne povedal, že mesiac pred IVF resp. pred vkladom. V prídpade, že budem tehotná, budem k nemu chodiť na kontrolu, ale aj tak ho budem musieť pichať až do konca šestonedelia.

lakukaa
1. nov 2017

@argenti ano ano to som pocula ze cele tehotenstvi len som nevedela ako dlho pred vkladom lebo monentalne cakam na suhlas od poistivne tak zatial mozem riesit aj toto.spytam sa lekarky ako dalej.vsetko dlho trva.mesiac sem mesiac tam a zrazu rok je fuc.niekedy uz som ko ☹ dakujem za info

mimiqa
2. nov 2017

@lucia262 aaahoj..uz som po vybere..chcem sa opytat pri vklade sa daco plati?? Tiez idem na vklad utorok....mala som 20 vajicok z 26 folikulov....vkladat tiez davam jedno

bebe133
2. nov 2017

Ahojte. Je tu niekto kto nemal po odbere vajicok et ale az ket? Preplati to poistovna? Ja som et nemala kvoli planovanemu pgt a teraz neviem ci poistovna preplati vklad.

babusik85
2. nov 2017

@bebe133 ano, ak z nejakeho dovodu si nemohla mat ET, tak preplati KET.

@mimiqa cele IVF zaplatis po vklade.

argenti
2. nov 2017

@lakukaa Aj ja som si vybavovala papiere na preplatenie. Celé to trvalo ale 1,5meisaca a nakoniec som dostala ms tesne predtým ako prišli podpísané papiere čiže som čakala ďalší mesiac na ms. Vybav si zatiaľ hematologa, aby si mala injekcie doma a taktiež budeš vedieť kedy máš začať pichať. Niektoré začínajú fraxík pichať spolu so stimulačnými liekmi. Mne môj povedal, že mám začať mesiac pred vkladom.

lakukaa
2. nov 2017

argenti Aha tak skusim napisat doktorke ako bude postupovat ci to bude pichat naraz alebo uz to mam riesit cez hematologa skorej.dakujem za info.drzim palce nech sa podari.😉

mimiqa
2. nov 2017

@babusik85 nooo to viem ...ale ze aj pri vklade sa daco zaplati...radsej sa pytam...mozno mam milnu informaciu...to ti poslali fakturu alebo na klinike??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre