Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lola911
18. nov 2017

@mimiqa vyzera byt silnejší 😉

mimiqa
18. nov 2017

@lola911 jeee teraz tiez ked kuknem...mna piksne z tych testov....sa necudujem ked som nadopovana z tych hormonov.....verim ze to bude dobreeee...vcera ma vystresoval test ked iba duch a dnes na nom normalna ciarka..😨 ach musim inu znacku skusit asi

lola911
18. nov 2017

@mimiqa ak skúsiš inú značku tak uvidíš že jedna značka bude čiarka slabšia a druhá silnejšia ale doktorka mi povedala že keď vyskúšaš tú najlacnejšiu a sú na nej dve čiarky tak si tehotná 😉 s lacnými je to tak že môžeš byť tehotná a neukážu nič ale ak sú dve čiarky tak je to tam 🤰 preto mi nebrali krv keď som si našla dve čiarky, povedali mi že tie testy stačia že netreba potvrdiť z krvi 😉 tiež som robila tie najlacnejšie volalo sa to accu test a stali 2,50 v balíku boli 3ks 😉

mimiqa
18. nov 2017

@lola911 ved drahy mi ma nejake doniest....som zvedava ake 😉

argenti
19. nov 2017

@mimiqa Drž sa moja zlatá, sme v tom s Tebou. Verím,že to dobre dopadne. Ja sa po tomto všetko asi ani neodvážim testovať skôr ako 14.deň. Veď to sú potom ešte väčšie nervy ako čakanie keď nič nevieš. ❤❤❤

mimiqa
19. nov 2017

@argenti ja som v podstate sa nechcela testovat ani testy som nemala doma...ale ked som zavala spinit tak preistotu...nechapem iba doobeda spinim ...ale vstredu stvrtok som krvacala a test ma vylakal bo len duch a rano krasna ciarka..ver testom....zajtra krv...drzte palce....13 ty den neva....mam nadiktovat hcg samo ak bude pozitivne....musi byt..veriim tomu🤗

argenti
19. nov 2017

@mimiqa Aha tak to som nejako prehliadla, ja som si myslela, že si nevedela vydržať.
Nestrácaj nádej, mysli pozitívne aj ked viem, že je to ťažké treba veriť, že všetko dobre dopadne.

mimiqa
19. nov 2017

@argenti verim..vobec nemyslim na zle...proste som tehu a botka....zajtra sa dozviem.konecne 😉

mimika1973
20. nov 2017

@mimiqa mohlo to byt kludne uhiezdovanie do maternice, kazda sme ina, maternica moze byt precitlivena tiez, a k tomu ta kopa hormonov pri IVF co clovek berie, takze jasnacka, verime!!!! A hlavne oddych prve tyzdne nech sa dobre male zavrta! ;)

mimiqa
20. nov 2017

@mimika1973 dakujem..bola som na odbere..cakam vysledok.....ach....uz som len piatok sobota nefela spinila a nechalem ze len doobeda...a vecer uzzz vobec ani kvapka...

michellevendero
20. nov 2017

Ahojte dievčatá. Keď mám VŠZP a manžel Dôveru, ako je to z IVF v CZ ? Chcela by som prvé IVF skúsiť NATIV koľko € to vychádza a ako dlho sa stimuluje ? Ďakujem a prajem pekný deň 😉

babusik85
20. nov 2017

@michellevendero ahoj, to je jedno ze manzel ma aku poistovnu.
ceny mozes pozriet na ich stranke, tam je cennik. zavisi aj od toho, ake lieky budes mat a kolko bude embryjok.

michellevendero
20. nov 2017

@babusik85 vôbec sa do IVF nevyznám 🙈 AMH mám 1,36 preto mi radia ísť na IVF.

lia1234
20. nov 2017

Baby, ms by som mala dostat tuto stredu ale testovat mam az v sobotu. Uz teraz citim v podbrusku taku bolest ako pred ms. Co robit? Spravit si pre istotu test uz teraz, alebo az po tom co zacnem spinit?

mimiqa
20. nov 2017

@lia1234 to pichanie je zaroven fajn..ja som testla po 7mych dnoch no len koli spineniu...urob ako chces ty....

cervenakarkulkabezvlka
20. nov 2017

Dnes ráno email ..pani s..... Je čas spraviť si tehotenský test...tak som ho spravila ...a výsledok je ...
Už som im poslala aj vyplnený on-line dotazník...tak som zvedavá kedy napíšu že treba prísť na sono ku ním ❤️

mimiqa
20. nov 2017

@cervenakarkulkabezvlka 🤗😚suppeerr..taakkk??? Peknneee tehuuuuu......ako sa citis??

babusik85
20. nov 2017

@michellevendero nativ som ja nemala, takze neviem pomoct, ale je to cca. 600-700eur. ja by som do toho neisla, tak uz skor SOFT, tam je aspon 3-4 vajicok, ale pri nativ risknut jedno vajicko, ci sa oplodni, ci sa bude vyvijat atd....

babusik85
20. nov 2017

@mimiqa a Ty ako?
@cervenakarkulkabezvlka gratulujem 🙂 na sono nemusis ist ku nim, staci aj k gyndosovi

mimiqa
20. nov 2017

@babusik85 ahoj bola som rano.cakam vysledok..ma mi volat sestricka okolo obeda....ach vecnost toto

mimiqa
20. nov 2017

Tak volala sestricka hcg len 1.31 ☹....nevyslo to....skusim dalsi vklad....som zvedava kde bol zadrhel 🙁

santine
20. nov 2017

@michellevendero ahoj M aj ine zienky 🙂 ja som tu este kratko a vsimla som zi, ze Ta s tymto AMH 1,36 poslali na IVF... Lebo ja som mala presne pred rokom AMH 1,97 (ale uz mam po 40). Dr. v Reprofite pochvalil, ze je to slusna hodnota a poslal ma este na hormonalny profil, muza na spg a ked budeme mat dobre vysledky, este mozno skusime IUI. Boli sme na prvej konzultacii.
Dnes som mala ist na odber krvi ku svojej zenskej lekarke a ms nikde, meska 1-2 dni.... cudne cudne velmi. Ani prsia ma nebolia, ani hlava, ani krce... a je mi tak normalne, len mi menej chuti jest. Mozno anovulacny cyklus. Merala som basal temp tento mesiac len tak zo srandy, bolo to rozoskakane ale teraz je to stale okolo 37.

babusik85
20. nov 2017

@mimiqa mrzi ma to...
ja som bola tiez tak, pri Et som mala ciarku, ale spinenie, bolesti a HCG 4,9. Bolo to biochemicke. ale KET vysiel ❤ drzim palce, aby to vyslo nabuduce

mimiqa
20. nov 2017

@babusik85 aaa kolko sa plati za ket?? To je vlastne uz len vklad ci aj vtedy dajake lieky??

babusik85
20. nov 2017

@mimiqa ja som isla bez liekov, lebo som mala dobru sliznicu. vlastne len pregnyl som mala a potom utros.
ale nebrala som predtym estrimax. neviem aku zvyknes mat sliznicu...
tusim stoji 290eur.

mimiqa
20. nov 2017

@babusik85 mala som 9mm ...druby vklad stoji len tolko???

michellevendero
20. nov 2017

@santine ja som mala v auguste 33 r. a muž v júni mal 41 nooo nemám zatiaľ ani jedno mimčo. Každé tehu, skončí spontánnym potratom.

babusik85
20. nov 2017

@michellevendero bola si na hematologii? stitnu mas OK?
tak u Vas nie je problem otehu, ale udrzat tehu...

babusik85
20. nov 2017

@mimiqa ano, to je len vlastne 15 minút..

mimiqa
20. nov 2017

@babusik85 super...revizny z poistovne mi uz poslal emailom papiere..zlaty je..napisem co potrebujem a hned reaguje....nevzdam sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre