Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimiqa
12. dec 2017

@zuziklc29 najprv by si mala poziadat poistovnu ze ti odklepne liecbu v Brne ked chces preplatenie.. Preplatia len tolko kolko by sa platilo tu na Slovensku. A ano najprv sama platis vsetko

lienka737
12. dec 2017

@zuziklc29 ako samoplatca platíš všetko sama.

zuziklc29
12. dec 2017

@mimiqa
@lienka737 dakujem zo srdca baby. Najprv teda ziadost.cize sa postupuje tak ako keby ste to riesili na sk

mimiqa
12. dec 2017

@zuziklc29 tak veru😉

zuzka3
14. dec 2017

Ahojte baby, vcera mi prisiel potvrdeny papier od Petrenka, ziadost som posielala 28.11., dostal ju 4.12. a vcera mi prisla 🙂 do poistovne treba poslat papier od neho + cestne vyhlasenie a este nieco? Dakujem za rady

mimiqa
15. dec 2017

@zuzka3 ahoj..ja som posielala len ziadost a tusim som dala aj lekarske nalezy ...aby ich revizny sam videl preco ivf

babusik85
15. dec 2017

@zuzka3 prefot aj vsetky vysetrenie ktore si absolvovala

zuzka3
15. dec 2017

@mimiqa
@babusik85
Dakujem 🙂

tobiaskababo
15. dec 2017

Brusnice po ET su v pohode , vsak ? 🙂

mimiqa
15. dec 2017

@tobiaskababo ahoojj...ako sa citis??? Brusnice su zdrave tak hadam su ok teraz...

tobiaskababo
15. dec 2017

@mimiqa ahoj , citim sa super ziadne bolesti ani priznaky( ani nebyvaju tak skoro,viem ) prve tri dni ma bolela maternica alebo akor 'som si ju citila' ale uz je to oki.Ako sa mas ty ? 🙂

mimiqa
15. dec 2017

@tobiaskababo ujde to...no len sa drz...aaa o tyzden tu cakame vysledok 😉

michellevendero
15. dec 2017

@tobiaskababo ahooooooj 😊 vkladala si dve fazuľky, či len jednu ? Silnooooo držím ✊🏻✊🏻

zuziklc29
15. dec 2017

Zienky prosim Vas kto je Petrenka

babusik85
15. dec 2017

@zuziklc29 revizny lekar. Najprv on musi schvali ziadost,ak chces podstupit liecbu v zahranici.
Okrem neho su este dvaja rev. lekari v Sr

mimiqa
15. dec 2017

@zuziklc29 revizny lekar..ktory dava suhlas-stanovisko k ivf

tobiaskababo
15. dec 2017

@michellevendero ja hned dve ale sosovicky ❤

michellevendero
15. dec 2017

@tobiaskababo jupiiiiii dve šošovičky ❤️❤️ dosť často čítam, že je väčšia šanca pri vklade dvoch 😘

tobiaskababo
15. dec 2017

@michellevendero anooo najprv nesuhlasili ale po sone vlozili dve bez slova 👶

michellevendero
15. dec 2017

@tobiaskababo fuuu a to prečo nesúhlasili 👀

tobiaskababo
15. dec 2017

@michellevendero koly rizika a mojmu nizkemu veku mam 27

honey7777
19. dec 2017

Baby som úplny novacik, chcem sa len spýtať - s mužom sa snažíme o babo 2 roky bezúspešne ( mal horší spermo, mne vraj nedozrievaju vajíčka ale podľa ovu testov mám posunutú ovu - gynekológ kontroloval folikulometriu len do 15dc nasadil clostil a pichnutie pregnylu som si vydupala , tento mesiac mi kázal len clostil bez pregnylu - nechápem ale Ok.... už som z môjho gynekológa unavená - zvažujem kliniku ako sa postupuje? Treba dáke odporúčanie? Či len zavolám a objednam sa? Ako je to potom s poisťovňou? Prepláca niečo? Vopred ďakujem za vaše odpovede

leticia22
20. dec 2017

Baby môžem vás poprosiť poradiť mi, ku ktorému doktorovi sa mám v Reprofite v Brne objednať? Rada si vypočujem vaše rady a skúsenosti... povedzte mi kto je tam super a kto taký horší. Ďakujem vám veľmi pekne 😘

lola911
20. dec 2017

@honey7777 neviem ako mozes mat posunutu ovu 🙄 kazda zena je ina,,, ty mozes mat kludne na 17dc alebo aj 20dc ,,, je to individualne,,, ja som mavala pravidelne na 12dc,,, radsej bez k odbornikovi ked tvoj gynekolog robi iba pokusy,,, kedze si v skupine reprofit tak predpokladam ze chces ist do brna,,, vyber si ku komu chces ist a jednoducho mu alebo jej napis email,,,
https://www.reprofit.cz/en/about-the-clinic/our...
viem ze poistovna preplaca nieco ale v tom ti ja neporadim to budu vediet dievcata co isli cez poistovnu 😉

lola911
20. dec 2017

@leticia22 tam su vsetci odbornici 😉 zalezi na tom kto ti je najsympatickejsi 😉 ja mam otevrela,,, vyborny odbornik a super clovek,,, urobil ma najstastnejsim clovekom na svete za poslednych 15 tyzdnov 😍🤰

honey7777
20. dec 2017

@lola911 ďakujem ti za odpoved, áno rozhodla som sa, že keď pôjdem do car tak do Brna, nakoľko som počula dobre ohlasy a už nemám nervy sa doprosovať o dáke testy :( ale v Brne sú dve kliniky, že.
Chcem ešte tieto dva mesiace skúšať prirodzene a ak to nepôjde objednam sa. Len som trosinku vyplašená vôbec neviem ako to funguje.

lola911
20. dec 2017

@honey7777 ano su tam dve,,, dokonca na tej istej ulici 😉 v reprogenis som nebola tak neviem ako to tam chodi,,, v reprofite som sa citila velmi dobre,,, hlavne mas ten pocit ze oni su tam pre teba a nie ty pre nich 😉

helenka12
25. dec 2017

@lola911 presne ja som tam chodila a máme krásne dievčatko 😘

tobiaskababo
28. dec 2017

Nema niekto zaujem o Diphereline ? Nove balenie nepredavam DARUJEM za postovne

roming
28. dec 2017

@tobiaskababo ako fazuľky? Ujali sa?😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre