Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luciatt
12. jan 2018

@mimiqa Ďakujem.Už sme ani neverili pomaly len teraz mam obavu ako to vysadiť.aby som nespravila chybu.ale šak hádam doktor mi zle neporadil.

tuqanqa
12. jan 2018

@mimiqa hehe, uz mame skoro 4r chlapca. Ja by som kludne isla aj do dvojek.

mimiqa
12. jan 2018

@luciatt vedia...baby ti tu poradia uvidis 😉

mimiqa
12. jan 2018

@tuqanqa jaa ti poviem ze keby tam nebol moj mozno by som sla do dvoch...len to prinasa ze trosku riziko......tak 4rocny 😉ja 13 rocnu pubisku....vzdy chce psika tak verim ze dostane bratceka 😂😚

lakukaa
12. jan 2018

@tuqanqa ok super tak drzim palce mozno na zaciatku roka budu mat lepsie tempo po tom volne.nech sa zadari co najskor😊

luciatt
12. jan 2018

Prosím vás baby.Keď ste vysádzali estrofem a utrogestan vysádzali ste po dni alebo po dvoch troch dni tabletku?Dúfam že moja otázka je zrozumiteľná.

mimiqa
12. jan 2018

@luciatt este ziadna bambula nenapisala??? Kludne ho uz vysad..niekde v cenrrach ho odporúčajú len do 8meho tyzdna

mili78
12. jan 2018

@luciatt ...mne ho kazali vysadzovat postupne, tyzden som znizovala davky

lola911
12. jan 2018

@luciatt 11tt beries tak ako ti kazali a 12tt polovicnu davku a na 13tt vysadis uplne a to aj estrofem aj utros

bebe133
12. jan 2018

@luciatt ja som brala utros do konca 10 tyzdna 4-0-4. Od 11 tyzdna 2-0-2. A od 12 tyzdna 0-0-2. A od 13 nic. A estrofem 1-1-1, 1-0-1, 1-0-0 (tabletka po 2mg)

babusik85
13. jan 2018

@luciatt rob tak,ako Ti kazal doki. 😉

luciatt
14. jan 2018

@babusik85 No mne kázal každý deň odpustiť od jednej tabletky.Ale som asi jediná.

lola911
14. jan 2018

@luciatt myslim ze az tak nezalezi na tom ako vysadis,,, dolezite je znizovat davku v priebehu 12tt a v 13tt uplne vysadit,,, lebo vyzera to tak ze kazdy doki kaze inak,,, ale ak ti kazal kazdy den ubrat jednu tak to mas tak na tyzden,,, takze to urob tak ako ti kazal

tuqanqa
16. jan 2018

Zienky ked ste posielali Petrenkovi tak doporucenne ci obycajne postovne???
Dakujem za odpoved.

mimiqa
16. jan 2018

@tuqanqa doporucene mu posli😉

zuzka3
16. jan 2018

@tuqanqa posli doporucene, aby si si to vedela pozriet, ci to dostal a kedy

kape05
17. jan 2018

@mimiqa ahojte, pôjdem vyzdvihnúť do hodonína, začíname vo februári, mám dr.franka. Na utz som dohodnutá k môjmu gynekológovi, vraj pre brno robí bezne utz.

mimiqa
17. jan 2018

@kape05 super...a je to tu 😉vsetko zvladnes neboj

leticia22
17. jan 2018

@kape05 ahoj, ja idem k frankovi budúci týždeň na prvú konzultáciu. Je v pohode?

dena22
17. jan 2018

@leticia22 je velmi v pohode, dobry pan doktor 🙂 fundovany i ludsky zaroven

zuzka3
17. jan 2018

@kape05 drzim palce 🙂 aj my snad vo februari zacneme 🙏🏻 Pozeram, ze si z trnavy, kam chodis ku gynekologovi?

rada2002
17. jan 2018

@zuzka3 dievcata aj ja som od TT.

ericia
17. jan 2018

@zuzka3 je na tu veru veľa z TT ako čítam 😊

citronely
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
citronely
17. jan 2018

@leticia22 ja som s frankom spokojna 🙂 ale je jedno k akemu doktorovi tam pojdes oni sa tam aj tak striedaju. konzultovat bude s frankom ale stretnes sa tam aj s inymi doktormi.

juliet86
17. jan 2018

Baby ktorych lekarov/lekarky odporucate/neodporucate v reprofite brno??? Dakujem moc

citronely
17. jan 2018

@juliet86 neviem ja som sa stretla asi so 4 a nemala som problem ani s jednym doktorom alebo doktorkou, kamosku riesila pospisilova a mna frank. Ale je komzuplika som mala.

kape05
18. jan 2018

@leticia22 zatiaľ sme len konzultovali, trpezlivý, milý, vysvetlil možnosti, tak zatiaľ som spokojná, aj na maily odpovedá promptne.

kape05
18. jan 2018

@zuzka3 tt komunita tu tuším vyrastá🙂 ja chodím dr. Pecimu na polikliniku.

mimiqa
18. jan 2018

@juliet86 Ahoj..vsetci su tam fajn 🤗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre