Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

helenka12
18. jan 2018

@tuqanqa aj mi máme ročné dievčatko

zuzka3
18. jan 2018

@kape05 a si s nim spokojna? Ja chodim do Ba ale teda cele zle..

petajan
20. jan 2018

Ahojte žienky, viete mi poradiť!? Chcem ísť vo februári na KET. Je to môj posledný mrazáčik. Avšak muž nebude môcť ísť so mnou, nakoľko do apríla nemôže brať žiadnu dovolenku,ani jeden deň. Aký papier musím brať na kliniku, aby mi urobili vklad? Nejaké četné prehlásenie?? Ďakujem

luciatt
20. jan 2018

@petajan Áno, v centre dávajú také prehlásenie a v deň vkladu ho vyplnené prinesieš.

mimiqa
20. jan 2018

@petajan podpisat tie papiere co ti dali...mne sestricka povedala ze staci ak donesem jeho obcanku co je blbost si myslim..do emailu mi napisali ze notarom overeny podpis 😄napis koordinatorke..drzim palce 😙

petajan
20. jan 2018

@mimiqa
@luciatt Ďakujem dievčatá

mimiqa
20. jan 2018

@petajan zavolaj si tam..poradia ti...😉

mimiqa
20. jan 2018

@petajan pokud Váš partner nebude přítomen na klinice s Vámi, prosím předložte mu tyto dokumenty k podpisu před odjezdem a podepsané dokumenty včetně kopie dokladu totožnosti partnera (pas nebo občanský průkaz) přineste s sebou na kliniku. Bez dokumentů podepsaných oběma partnery nelze embryotransfer provést

mimiqa
20. jan 2018

@petajan toto mam v emaili

zacc1
21. jan 2018

Ahojte, píšem do tejto debaty keďže tiež navštevujem už dva roky Reprofit v Brne. Som po ďalsej priprave na IVF a ostali mi lieky Menopur 4 ampulky a Merional 6 ampuliek , všetko expiracia 04/18. Ja to dovtedy uz nepouzijem, tak pokial by ste niektora potrebovali kľudne mi napíšte určite sa dohodneme 🙂 Radšej nech to niekto použije, ako to mam hodiť do koša 😒

katkatop
22. jan 2018

Ahojte, v piatok mám ísť do reprofitu na odber oocytov a chytá ma poriadna chrípka. Máte nejaké skúsenosti? Robí sa to potom pri vedomí, alebo uspávajú aj usoplené pacientky?

citronely
22. jan 2018

@katkatop to zavolaj do reprofitu, uspavaju v malej narkoze

sweetrevenge
22. jan 2018

Ahojte, prosím Vás objednávali ste sa niektorá cez mail? za aký čas Vám prišla odpoveď ohľadne termínu konzultácie.ďakujem za odpoveď

leticia22
22. jan 2018

@sweetrevenge do 24 hodín 😉

lakukaa
22. jan 2018

@sweetrevenge ahoj mne na druhy den

sweetrevenge
22. jan 2018

@leticia22
@lakukaa no uz su to 3 dni preto sa pytam :/

citronely
22. jan 2018

@sweetrevenge ja som tam pisala ale poslali mi mail, ze mam zavolat a dohodnut si termin 🙂

sweetrevenge
22. jan 2018

@citronely mne napisal, ze mam vyplnit ešte dotaznik a nasledne ma budu kontaktovat do 24 hod. o termíne bezplatnej konzultacie s lekarom 🙂 ja mam smolu teda asi vsade....

mimiqa
22. jan 2018

@sweetrevenge juj aky dotaznik??? Hmmm ja som zavolala dali termin..a na recepcii som vyplnila daco...drzim palce nech to mas rychlo 🤗😉

tuqanqa
22. jan 2018

@sweetrevenge ja som sa objednala telefonicky podla toho ako som potrebovala a aj teda podla cyklu, predpokladala som ze bude nejaka vstupna prohlidka.

sweetrevenge
22. jan 2018

tak som tam napisala vtirka jedna :D a odpisali 14.2. termín :* na valentosa Dr.Kneslová hmm? mate ju niekto?

citronely
22. jan 2018

@sweetrevenge stretla som sa s nou raz a robila mi prechodnost vajcovov a kedze to nebolo 3x prijemne vysetrenie tak mi ostala nesympaticka 😂 ale bude urcite dobra

kitta
22. jan 2018

@sweetrevenge my sme ju mali, boli sme spokojni 😀

sweetrevenge
22. jan 2018

@citronely :D no to uznavam, ze v tejto situacii ste si nepadli do oka🙂
@kitta a pomohla Vám? prepac ak je to osobne moc, ale som zvedava, mne odporučili Dr.Bagocziho ale nechala som to predsa na osud, snad nam to vyjde uz teraz

sweetrevenge
22. jan 2018

@mimiqa poslali mi link na taky dlhy dotaznik o mne o partnerovi a vysetreniach IVF atd... ten som vyplnila a odoslala 🙂 teraz napisala, ze ho dostala

citronely
22. jan 2018

@sweetrevenge s nou budes mat aj tak len konzultaciu a bude ti nastavovat procesy liecby ale stretnes sa tam aj s inym lekarmi.

mimiqa
22. jan 2018

@sweetrevenge neboj..tam.je iny pristup..komunikuju stebou stale 😉

lakukaa
22. jan 2018

@sweetrevenge ahoj ja ju mam je super odpoveda na mail pohotovo a dobre poradi.

kitta
22. jan 2018

@sweetrevenge tak nastavila stimulaciu spravne asi. Ja som nemala ziadne vedlajsie ucinky. Dobry pocet vajok a prvy vklad bol uspesny. Prave som ho uspala 🙂. Vsetko bolo rychle a nejak s nami asi nemala robotu. Mne bola sympaticka. Povedala vsetko, co som potrebovala vediet. Vzdy odpisala na mail. Zavolala. Este aj po porode sa ozvala.

lola911
22. jan 2018

@katkatop ta minimalna narkoza nevadi aj ked si usoplena ale je to na tebe ci pojdes s narkozou alebo bez,,, oni ta uspia iba na 5-10min viacej nie,,, podla toho kolho mas ocytov,,, ak mas 3-4 tak to sa da vydrzat,,, ja som bola tak 2x bez narkozy pri 3 ocytoch a 2x s jednym ocytom,,, samotny odber neboli ale je neprijemny,,, pripadalo mi to ako ked mas krce pri ms,,, do vtedy sa snaz dat trocha dokopy,,, var si cajiky,,, popripade sa napar kamilkovym odvarom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre