Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tuqanqa
26. jan 2018

@citronely a ako si to potom riesila? Ja som myslela ze viacmenej schvaluje.

mimiqa
26. jan 2018

@tuqanqa to nevadi ze Petrenko neschváli..aj tak to posles do poistovne....ona schvali..ju to viac menej nezaujima ze Petrenko dal vyjadrenie ine.. To sa nemusis bat

tuqanqa
26. jan 2018

@mimiqa nahodou tel. kontakt nanho niekto nemate? Skusim pohladat aj na netu..

mimiqa
26. jan 2018

@tuqanqa juj nemam..skus na tene
.mna prepajali

tuqanqa
26. jan 2018

@mimiqa tak som sa dovolala do nejakej kancelarie kde eviduju tieto zadosti....moju ziadost tam nemaju a zatial nemali, takze je vraj pravdepodobne stale unho. Slak ma trafi.

tuqanqa
26. jan 2018

@mimiqa ... a esta sa tetuska na mna oborila co chcem lebo pan doktor na to ma 30 dni.

mimiqa
26. jan 2018

@tuqanqa kolko to tam ma asi???

mimiqa
26. jan 2018

@tuqanqa viem..nervy su to..hlavne klud....🤗

tuqanqa
26. jan 2018

Zienky ak budete volat kde a v akom stadiu je vasa ziadost... 02/68672341

tuqanqa
26. jan 2018

@mimiqa zatial "iba" 10 dni ale ide mi o cas. Do konca aprila musime stihnut jeden pokus, no ujovi Petrenkovi je to šuma fuk.

mimiqa
26. jan 2018

@tuqanqa kedy mas menzes??? Hned ako ho dostanes mozes zacat

tuqanqa
26. jan 2018

@mimiqa potom este budem cakat na poustovnu a hned ako to pride idem pre lieky a zacinam.

mimiqa
26. jan 2018

@tuqanqa poistovna aspon taaa verim ze bude rychlo 🤗

tuqanqa
26. jan 2018

forum/asistovana-reprodukcia/ziadost-o-ivf-v-cr-je-v-poriadku-ze-ju-odsuhlasuje-mudr-peternko-skusenosti-a-pravny-nazor/?lastref=hp&post=last&page=last

babusik85
26. jan 2018

@tuqanqa ja som cakala mesiac na Petrenka

katkatop
26. jan 2018

Dievčatá, doktor Petrenko ma na to 10 dní.

katkatop
26. jan 2018

@tuqanqa ma naa to 10 dní podľa vyhlášky Ministerstva zdraotníctva

tuqanqa
26. jan 2018

@katkatop tetuska na tel. hovorila že mesiac, no ak je to tak ako píšeš, v pondelok volám znovu. Mohla by si mi prosim poslat link na konkrétnu vyhlášku...Ďakujem.

zuzka3
27. jan 2018

@tuqanqa maju na to 10dni a poistovna 14. Ale kaslu na to, ja na poistovnu cakam este dlhsie ako som cakala na Petrenka... ale od neho mi to prislo celkom rychlo.

rada2002
27. jan 2018

@miriamkaaaa aj ja k nej chodim uz 3 roky a nic

rada2002
27. jan 2018

@mimiqa mam hemato, genetiku a imuno. Proste vsetko.

mimiqa
27. jan 2018

@rada2002 juujj a aj tak sa nepodarilo?? Mrzi ma to...no nevzdavaj sa...naber vieru a silu ze to vyjde 😘

rada2002
27. jan 2018

Dievcata hovori vam nieco meno Dr. Drabik z Ba? Tiez robi v jednej ivf klinike ale neviem uz ako sa vola. Rozmyslame nad darovanymi a on garantuje 4 embrya a lacnejsie ako v Brne. Tak garantuju iba 2 a je to o dost drahsie. Poradte kto vie.

luciatt
28. jan 2018

@rada2002 Drabik pracoval asi 4 roky dozadu v gynfive v BA a potom si otvoril svoju kliniku ale neviem ti viac povedať.

katkatop
28. jan 2018

@tuqanqa Ahojte, je to vyhláška 232/2017 paragraf 10 ods. 3 a odkazy na ňu http://www.zakonypreludi.sk/zz/2014-232#f4090793
Už som to u Petrenka aj hovorila, majú desať dní, nie mesiac.

katkatop
28. jan 2018

Ešte jedno upozornenie. moja vlastná skúsenosť- dúfam, že niekomu pomôže. Keď ste na konci stimulácie a máte si pichúť pregnyl urobte to presne v ten čas, ako vám z centra napíšu, mne napísali, že si ho mám pichnúť 21.40 tak, aby bol odstup medzi orgalutranom a týmto liekom 12 hodín. Lenže tu u mňa tel 12-hodinový odstup vychádzal na 20.40, tak som to pichla 20.40. No a stalo sa to, že keď som prišla na odber oocytov a zistili kedy som si to pichla začali na mňa kričať, že so m už dávno mala byť na sále, lebo je riziko že všetky folikuly popraskajú a nebude nič. Sestrička sa na mňa pozerala ako na kravu a vravela že som to celé pokazila. Dobre sa zaspáva s takým pocitom...Okamžite ma zobrali na operačku a odobrali oocyty a našťastie nič zlé sa nestalo. Ale táto mylná komunikácia ma mohla stáť veľa....slúbili že pacientkám v budúcnosti napíšu, že odstup má byť minimálne 12 hodín a nie 12 hodín...

laguna2017
28. jan 2018

A stimilku všetky dodržiavate na presnu hodinu každý deň?

katkatop
28. jan 2018

@laguna2017 iba približne, plus mínus 45 minút a bolo to ok

miriamkaaaa
28. jan 2018

Ja som vzdy presne plus/minus par minut....

babusik85
28. jan 2018

@katkatop tak to je automaticke,ze treba vtedy pichnut ako napisu a nerozhodovat podla seba..
@laguna2017 netreba dodrziavat na minuty,ale max. polhodinka-45min. rozdiel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre