Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

blue_horsetalk
14. feb 2018

@meadow1 super, velmi ti dakujem za odpoved, pomohlo mi.

mimiqa
14. feb 2018

@petajan ja 21 den a vyska 9.7

macka2017
14. feb 2018

@petajan ja 21 dc, výška sliznice 7,5, vyšlo, ale len na malú chvíľku

petajan
14. feb 2018

@macka2017
@mimiqa aj mne pri 1 ket na 20 den výška 7,5mm.dúfam že tera to už vyjde,máme posledného mrazačíka👶👶👶👶🙏🙏

mimiqa
14. feb 2018

@petajan drzim palec..max.pozitivne mysli😚

misela103
19. feb 2018

Ahojte dievčata 🙂 tak v marcovom cykle ideme nato 🙂 a mi uz poslali recepty mailom.... ideme bez poistovne na soft. Moja otazka znie ci ten recept staci cierno bielo vytlacit ci to staci v lekarni? lebo je tam normalne aj podpis doktor modrym perom.... ideme prvy krat tak neviem

januska2579
19. feb 2018

@misela103 stačí normálne čiernobielu, ja tak chodím 🙂

misela103
19. feb 2018

@januska2579 Super vdaka za odpoved 🙂

ceklis
19. feb 2018

@misela103 ahoj, môžem sa prosím opýtať aké lieky napísali? Ja mám posunuté ivf kvôli zdravotným problémom a rozmýšľam či ísť na to už tiež teraz v marci. Akého doktora máš?

misela103
19. feb 2018

@ceklis Ahoj no ja som tiez prekonala chripku a este nie som uplne fit tak preto sme to dali na marec. Mam femaru a menopur od 2 DC.

ceklis
19. feb 2018

@misela103 dakujem za odpoved. ja mam napisany tiez menopur a clostilbegyt a s tym moc nie som spokojna :D ale to asi len moc citam kadejake informacie a tak sa bojim ci nieco narastie :(

tuqanqa
19. feb 2018

Baubulky je nutne mat predopercne pred odberom vajicok? Ci v Brne vam urobili pred odberom?

ceklis
19. feb 2018

@tuqanqa co vlastne vsetko obsahuje to predoperacne? ja mam nejaku len taku malu vedomost ze su to odbery (tie robi obvodak?) a ekg.
je tam este nieco?
ako dlho to trva? :( ono je to celkom haluz vybavit na spravny cas :( aby to platilo tych 14dni pred odberom
ja planujem zacat vybavovat hned ako dostanem ms

roming
19. feb 2018

@tuqanqa v Brne nerobia pred operačné a ani nemusíš mať urobene pred odberom... Myslím ze je to preto lebo ta narkoza je len krátka cca 15minutova.. Niekde som to ich vysvetlenie čítala tuším na ich stránke 😉

zuzka3
19. feb 2018

@roming
@tuqanqa pokial mas do 40rokov, tak vyplnis len dotaznik nejaky a predoperacne netreba 🙂

zuzka3
19. feb 2018

Ja by som sa chcela opytat, ako dlho ste stimulovali pri kratkom protokole? Resp na ktory den od zaciatku stimulacie ste mali vyber? Dakujem

tuqanqa
19. feb 2018

jeej, tak to ste ma veeelmi potesili ze predoperacne netreba lebo u nas sa caka aj 2-3 mesiace na termin.

babusik85
19. feb 2018

@zuzka3 raz na 12 dc, raz na 14dc, zavisi od toho ako reagujes na lieky, ako dozrievaju vajicka.... niekto ma na 10dc, niekto na 16dc...

zuzka3
19. feb 2018

@babusik85 zajtra idem na prvy uzv, tak uvidime ako to vyzera. Viem, ze je to individualne, len som chcela vediet, ake su skusenosti cca. Dakujem 🙂

tuqanqa
19. feb 2018

Zienky prave dnes mi prislo rozhodnutie z poistovne a chcem sa spytat...prislo vam iba to rozhodnutie a ostatne paiere si nechavaju? Kopie som si urobila ale pre istotu sa pytam.

babusik85
19. feb 2018

@tuqanqa len rozhodnutie ano

borka31282
19. feb 2018

Prosim viete MI povedat kolko MA vyjde Ivf ak pojdem cez VZP poistovnu. Chceme ist do reprofitu

roming
19. feb 2018

@borka31282 nám preplatila VšZP 1500 e

tuqanqa
19. feb 2018

@roming to je super, a aké ste mali celkovo náklady? Bez cestovného. My máme cca 66.000Kč tak som veľmi zvedavá co nás to bude vo finále stať.

tuqanqa
19. feb 2018

@ceklis neviem uz presne ale v r 2012 keď som bola si pamätám iba EKG a nejaké údaje, váha, výška...Pre mňa najhoršie sa vyzliecť a s holými prsiami pred lekárom. Toto nieje pre mňa.

tuqanqa
19. feb 2018

@ceklis A ako si sa rozhodla? Ideš do toho? Si pamätám že si trochu váhala.
Predoperačné mi tehdy robil internista ale čítala som že už aj obvodný robia.

evaachesa
19. feb 2018

@blue_horsetalk pn od obvodnej...len som jej doniesla spravu

evaachesa
19. feb 2018

@sweetrevenge ahoj..ja chodim do car repromedica a tam sme mali genetiku hotovu do mesiaca a zadarmo...vysetruju to ale v zeleznicnej nemocnici (procare)

roming
19. feb 2018

@tuqanqa 3600e keď teda nerátam cestu.. Mali sme predĺženú kultivaciu, ICSI a dve embrya sme dali na genetiku. Ta genetika stala 600e. Dosť to vyšlo... Ale verím ze to stalo za to😍

ceklis
19. feb 2018

@tuqanqa stale vaham :( stale dufam, ze by to slo prirodzene.
ale ono tie sklamania kazdy cyklus... tak zvazujem ze teraz v marci do toho pojdem, preto aj zistujem ohladom toho interného ci to stihnem vybavit. zacnem to riesit az ked pride ms a to snad stihnem vybavit vcas (ovulu mam tak 11dc, tak vela casu nebude)
bolo by super ak by to riesil len obvodak, to by sa dalo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre