Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sweetrevenge
20. feb 2018

@evaachesa dakujem uz som sa konecne objednala v zeleznicnej, vo stvrtok som tam volala zdvihol chlap, ze je primar nema sestricku a ze nemoze robit vsetko bac mi telefonom v piatok nikto nebral v pondelok konecne zdvihla zena ze ale nema pri sebe objednavkovu knihu ja ze tak kedy ma obj.no nemame sestricku tak mi dala termin na pondelok a zvozila ma ze nemam vysetrenia ziadne, vymenny listok od gyn a ta mi dala ziadanku na reprodukcnu imunologiu je to to iste? Mna uz picne asi

tuqanqa
20. feb 2018

@roming fuuu, riadne sa to nazberalo. Ja predpokladam ze na PK embryjka nepojdu, mam kratku LF...ale to uz necham na lekaroch.
@ceklis tiez chcem zacat v marci a mat pod stromcekom vonave mimi 🙂

blue_horsetalk
20. feb 2018

@evaachesa manzel tam stretol toho starocha co chodi fajcit von pred budovu repromenici, taky velmi stary ujko co sa tam furt suchce, ledva chodi.No a toho stretol v tej zeleznicnej ked sa isiel objednat na genetiku, snad tam je aj primarom 😂

evaachesa
21. feb 2018

@blue_horsetalk ano to je ten doktor z genetiky co chodi raz do tyzdna do repromedicy...velky odbornik a mily pan doktor 🙂

tuqanqa
21. feb 2018

Ahojte zienky, dalsia otazocka 😀 Potrebujem ist pre lieky ale problem je v tom ze sa mi neda inak ako o vikendu. Bola ste tak niektora? Ze vraj je treba este kontrolny ultrazvuk. Lekari tam su aj víkendoch, ci sa mylim?

kape05
21. feb 2018

Utz bol len formalita kvôli cystam, ale lieky sme nevedeli zohnať inde, len v brne, chceli sme to tiež cez víkend a nedalo sa.

mimiqa
21. feb 2018

@tuqanqa ano su cez víkend tam...ja som bola cez víkend na kontrolný utz...lieky si mozes vybrat v centre...mne ich tam pripravili

tuqanqa
21. feb 2018

@kape05
@mimiqa Koordinatorka mi tak aj odpisala ze neda sa cez vikend kvoli tomu uktrazvuku, akokeby to nemohol urobit lekar ktori ma zrovna sluzbu.Este skusim po telefone ich volako prehovorit.

ericia
21. feb 2018

@tuqanqa ja co viem, tak cez víkend robia iba nutné veci.. Odbery, vklady... Ostatne sa snažia v týždni..

tuqanqa
21. feb 2018

@ericia áno, ani po telefónu som nevybavila, navyše to robia iba ut, st, štvrtok a keď už teda cez týždeň, tak môžem iba piatok. Tak čakám na schválenie či má zoberú v piatok.

ericia
21. feb 2018

@tuqanqa asi záleží aj od doktora ktorého máš... Moja doktorka tam býva v utorok... Tak pre lieky a na konzultácie som chodila vždy v utorok..

tuqanqa
21. feb 2018

@ericia Akú máš? Ja Kneslovu.

ericia
21. feb 2018

@tuqanqa ja Strakovu... Kneslovu som mala dva krát na výbere

citronely
21. feb 2018

@lola911 ahoj podarilo sa ti ivf s tym hydrosalpixom?

lola911
22. feb 2018

@citronely ano podarilo cakame clapceka 😍 teraz som 24tt 😍 doki hovoril ze najlepsie by bolo hydro odstranit ale vzhladom k mojim predchadzajucim problemom a veku skusili sme tak ako to bolo 😉

nelly3
24. feb 2018

baby prosim Vas, ktore chodite teraz do reprofitu, pohybuje sa tam obcas aj Koudelka?

tuqanqa
24. feb 2018

@nelly3 áno, ja by som ho mala mať vo štvrtok na ultrazvuk

nelly3
25. feb 2018

@tuqanqa dakujem a prosim ta, ja som chodila do reprofitu, ale posledny rok som nebola, soft ako vyjde cenovo? viem, ze je na stranke cennik, ale aj tak mas nove info? mna zaujima ale soft hlavne, dakujem pekne 😉

tuqanqa
25. feb 2018

@nelly3 nepoviem ti presne, skor podla ceniku sa orientuj. Ak sa ceny zmenily tak isto aj cenik aktualizovali.

kape05
26. feb 2018

@lola911 ahoj, ako presne to prebieha pri darovaní vajíčok? Bola som teraz na opu a nemám ani jedno vhodné vajíčko. Koľko vás to stálo a aký lekár ta liečil? Vopred ďakujem.

lola911
26. feb 2018

@kape05 pozri na moj profil na 6 pokus,,, mam tam presne vsetko ako to prebiehalo aj s datumami a obrazkami 😉

romeo14
27. feb 2018

Baby chcem vas povzbudit. Pre zly spermiogram sme podstupili s manzelom ivf v Olomouci a vysiel az 3pokus KET. Mali sme problem so spermiami a teraz uz mame krasne babatko doma z porodnice. Dr.Machac je skvely. Moc drzim vsetkym palce!

katkatop
1. mar 2018

@nelly3 mna stálo soft 2700 eur- aj s predlzenou kultiváciou a zamrazením troch embryi. Bolo to pred mesiacom. Mala som drahý Gonal, Famaru, Olgalutran. Držím palce

honey7777
1. mar 2018

Baby potrebujem radu od skúsených ešte som nikdy nebola v car a rada by som šla do reprofit. Môže mi robiť poisťovňa problém so schválením liečby kvôli tomu, že som ešte ani jeden cyklus nevyužila n Slovensku? Mám všeobecnú zdravotnú poisťovňu

petajan
1. mar 2018

@honey7777 neviem aký máte problém, že sa chystáte na IVF, ale ak ty si zdravá tak chod len na Soft.Soft poistovne nepreplácajú,si ako samosplatca,ale je to šetrnejšie na tvoje zdravie a cenovo ta vyjde cca rovnako ako normálne IVF čo polovičku prepláca poistovna

honey7777
1. mar 2018

@petajan ďakujem za odpoved na vlastne neviem aký mame problém môj gynekológ mi odporučil, že mám vyhľadať car ak sa nám nedarí 2 roky otehotnieť ( on skúsil clostil+pregnyl) tak na odporúčanie kolegyni by som chcela skúsiť práve tuto kliniku len som nevedela, že niečo je preplatene a niečo nie poisťovňou ( a už vôbec nemám prehľad o cenách na Slovensku a v cz)

zuzka3
1. mar 2018

@honey7777 ahoj, ja som tiez isla rovno do Brna, na SK som ziadny pokus nevyuzila a poistovna mi to schvalila. Tiez mam vseobecnu

lakukaa
1. mar 2018

@honey7777 ahoj.skus si spravit hematologiu,imunologiu, endokrinologiu vsade povedz ze koly otehotneniu ze sa vam nedari.budu to od teba pravdepodobne chciet aj v car.aspom mne to tak doporucila lekarka v car si spravit.aspom budes vediet na com si.mala som zle pracujucu stitnu zlazu a trombofiliu.

honey7777
1. mar 2018

@lakukaa na hematologii v národnom centre som bola kvôli dakych chybám spomínala som im to i keď som tam bola kvôli inej veci, robili mi rôzne vyšetrenia a všetko v norme i keď neviem čo všetko zisťovali , štítnu žľazu som si dávala kontrolovať cca pred 5 rokmi vtedy bolo všetko Ok na ostatne potrebujem asi výmenný lístok :( inak ja mám alergiu na všetko od peľov, prachov, zvierat, histamínovú intoleranciu a laktozovu, ovocie a zeleninu dokonca aj na muža ak mi da bozk na krk alebo líce...pozostávajú mi fľaky na tvári 😥 ďakujem ti za radu 🌷

lakukaa
2. mar 2018

@honey7777 😂😂na muza ma asi kazda obcas😂stitnu som mala aj ja dobru 5 rokov dozadu.teraz cele zle.ano potrebujes listok da ti ho aj gynekolog.ved pockaj co povie lekarka.ja som to napisala preto lebo vsetky tie vysetrenia dlho trvaju.hematologia tusim 6 tyzdnov.mas potom usetreny cas.drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre