Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tuqanqa
21. mar 2018

@mimiqa len ja som neisla cez ivf. Par dni po tom co som doniesla domov lieky na stimulku som zistila ze som tehu.

tuqanqa
21. mar 2018

@mimiqa DAKUJEM

mimika1973
22. mar 2018

@tuqanqa ahoj, nepozeraj na cisla, zbytocny stres! Hlavne bude sono a srdiecko 😉
To je prirodzene tehu ci IVF? uz si nepamatam...
Drzim paluchy nech je vsetko len OK! 🤰

mimiqa
22. mar 2018

@tuqanqa vlastne anooooo..moja derava hlava🙊👌zeby dvojicky?😍

tuqanqa
22. mar 2018

@mimiqa fuuuu, neviem asi radeji neee, v rodine ziadne 2ky nemame. Dufam ze je hodnota je ok alebo sa sestricka pomylila a malo to byt 7tis.

mimiqa
22. mar 2018

@tuqanqa pockaj na 6ty tyzden a chod na sono...uz uvidis srdiecko ❤😚akoo bije❤..potom fotecku

tuqanqa
23. mar 2018

@mimiqa mala som v planu ist v 9tt ale tento tyzden mam taky suchy drazdivy kasiel az ma nadrapuje...tak idem uz bud.tyzden na sono, ci je vsetko ok. Dufam ze sa fazulja dobre zahryzla do maternice a udrzala sa cez to moje chrchlanie.

mimiqa
23. mar 2018

@tuqanqa juujj moja ja som mala okolo 18 dni chrchlanie soplenie prve dni horucky..v zivote som tak nebola..max par dni...zakerna chripka je teraz...pekne zazvor caje ovocie...mne to uz usami vytekalo 🤣....nemboj vsetko je v poriadku 🤗

megan5
23. mar 2018

Ahojte baby.neviete mi poradit, ked neprebehne ovulacia ale sliznica je ok,tak ket sa tym padom odklada?lebo pan doktor mi neodpisal.mala som teraz dost velke stresy ohladne maminy,tak asi preto ani ovulacia neprebehla..dakujem

vivik22
23. mar 2018

@megan5 Ahoj. Mne tiez pred KETom neprebehla ovulacia. Nemala som dominantny folikul aj ked sliznica bola OK. KET sa nekonal. Ovulacia prebehnut vraj musi.

megan5
23. mar 2018

@vivik22 dakujem.aj som si myslela.a brala si aj estrofen?hned si ho vysadila alebo si ho stale uzivala az do vkladu..pockam kedy mi odpisu.nechapem to.vzdy som mala ovulaciu.ale stres robi asi svoje😑😢.a uz si na dalsi vklad mala ovulaciu?podaril sa ket?

vivik22
23. mar 2018

nie, ja som mala mat KET v prirodzenom cykle. Tak to ti neviem povedat ako je to s uzivanim estrofenu. Ja som isla na KET hned po neuspesnom ET a vraj ten dalsi cyklus byva casto anovulacny. Ten nasledujuci uz bol v poriadku, ale KET nevysiel. To bolo cca pred dvoma rokmi. Potom som zacala patrat preco sa nedari a zistili mi imunologicky problem. Zatial sa nam stale nepodarilo.

dena22
23. mar 2018

@megan5 a ty beries estrofem? mas stimulovany cyklus? lebo vtedy ani nema dojst k ovulacii...staci im vystelka...

leticia22
23. mar 2018

@megan5 čo viem ja, tak keď sa berie estrofem, tak ten má okrem rastu sliznice aj zabrániť ovulacii. Ktovie, možno sa mýlim.

megan5
23. mar 2018

@dena22 ved to prave neviem..beriem estrofen😑.v Bojniciach som bola na sone.a moj doktor tam nebol..a sestricka sa ma pytala ci tam nieco narastlo.a ja som povedala ze sliznica ok 9mm ale ze folik ziadny..podla mna s tym nemaju nejako skusenosti.lebo ona mi hovori ze estrofen z neho by aj folik mal narast

megan5
23. mar 2018

@dena22 som mala sliznicu 9mm.moj gynekolog tam nebol.a som hovorila ze estrofen berem.iba ma plasia..skoda ze mi z brna neodpisali

vivik22
23. mar 2018

@megan5 ku komu patris? Lebo mne sa tento tyzden tiez akosi z Brna neozyvaju.

megan5
23. mar 2018

Ďakujem baby..2 tam boli co robia sono..a potom sestricka.ja nechapem este som im hovorila ze chcem pozret len sliznicu..a hovorila ze je super ale ze folik tam nie je.a som povrdala ze berem estrofen a ten asi brani ovulacii.ona ze nevie.a potom sa ma sestricka pytala ci aj nieco narastlo..ona asi myslela,ze stimulujem.len ma doplasili..som myslela ze ovulaciu teda musim mat.radsej som mala ist do Brna na sono.a to ma skoro ani nezobrali,hlavne ze som sa pred 4dnami s nimi dohadovala ci vedia merat sliznicu..sa na mna sestricka usmievala,ze sono nerobia,lebo prerabaju..skoro ma siblo..a ja 12den..

dena22
24. mar 2018

@megan5 ak beries estrofem od cca 2. dna cyklu, funguje antikoncepcne. Nemas mat ovulaciu, ale ma rast sliznica, toto je stimulovany KET. A kedy mas ist do Brna?

megan5
24. mar 2018

@dena22 mala som ist na kontrolu sliznice do Brna,ale bola som u svojho gynekologa asi v pondelok zobrat si este vymenny listok a som sa ho opytala ci by mi odmeral sliznicu v piatok,ci to vie alebo mam ist do Brna..tak povedal,ze nemusim ist do brna.lenze tie ktore tam boli,tak im zjavne nic nehovori estrofen.do Brna teraz neviem kedy mam ist,lebo vcera mi pan doktor neodpisal.iba si precital spravu.a dakujem za rady..

dena22
24. mar 2018

@megan5 v stimulovanom cykle den vkladu nie je viazany na implantacne okno, udajne, tak urcite stihas. Väcsinou to byva 19 -21 DC

vivik22
24. mar 2018

@megan5 este ma v tvojom pripade napada jedna vec. Ja ked som mala ist na KET tak mi kazali aby som výsledok zo sona zatelefonovala do reprofitu. Normlane na recepciu. Tam to zapisali, povedali lekarovi a on mi potom zatelefonoval a dohodli sme sa na termine. Cize byt tebou v pondelok zavolam do reprofitu. Povedz, ze mas ist na KET, povedz ten výsledok zo sona a podla mna sa ti urcite potom tvoj lekar ozve.

vivik22
24. mar 2018

Baby, tie co sa liecite na hematologii. Mali ste problem s otehotnenim alebo skor s udrzanim tehotenstva?

anickaa1983
24. mar 2018

@vivik22 ahoj, aj ja sa chystam na hematologiu, udajne moze byt problem aj s otehotnenim, nielen s potracanim.

fantinka
24. mar 2018

Prosim,neviete mi poslat mail na Otevrela? Pisala somsom mu po porode a vobec sa mi neozyva ana chceli by sme zacay planovat druhe mimco. Dakovala

vivik22
24. mar 2018

@anickaa1983 a kam sa prosim chystas? Nevies ake su cakacie doby na objednanie?

vivik22
24. mar 2018

@fantinka pavel.otevrel@reprofit.cz tento tyzden sa neozyval ani mne.

michellevendero
24. mar 2018

@vivik22 ja a problém aj otehu - aj udržať 🙈 dlho trvalo otehotnieť a potom bum problém udržať a vždy prišiel koniec 😢

anickaa1983
24. mar 2018

@vivik22 ja sa chystam k dr. Drakulovej v ba, ale este som tam nevolala. Ze vraj sa tam caka cca mesiac, co mi pride este v pohode v porovnani s imunologiou v nitre. Tam sa caka 4-5 mesiacov

vivik22
24. mar 2018

@michellevendero to je mi luto. Dufam, ze sa ti to opat coskoro podari a uz to dobojujes do stastneho konca. A dlho trvalo prirodzene ci IVF? Lebo ja som tiez absolvovala 2 IVF, embrya vzdy krasne, ale nikdy sa nic neuchyti. Imunologiu mam uz pochytenu, tak ma napadla este ta hematologia. Ja som si ale vzdy myslela, ze to je skor o potracani. Viem, ze jednu dievcinu poslali na hematlogiu z reprodukcnej imunologie. Mne nic take nekazali, tak som myslela, ze je vsetko ok. Ale uz ani sama neviem ked opat dalsi vklad nevysiel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre