Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vivik22
24. mar 2018

@anickaa1983 vazne? Tak dlho? To je hrozne, ked stale clovek musi iba na nieco cakat. Ty sa tam chystas z vlastnej iniciatívy ci ta niekto poslal?

anickaa1983
24. mar 2018

@vivik22 z vlastnej iniciativy, chcem mat hotove vsetky vysetrenia pred ivf

michellevendero
24. mar 2018

@vivik22 ďakujem 😊 prirodzene 😘 držím Ti ✊🏻✊🏻 skús sa objednať na hematológiu, aj na endokrinológiu ☝🏻

vivik22
24. mar 2018

@michellevendero dakujem krasne 😘 endokrinologiu mam ok. To mam uz za sebou. Hematologia mi chyba. To je super, ze sa podarilo prirodzene. Mne sa to podarilo pred piatimi rokmi, ale bolo to iba biochemicke tehotenstvo. Od vtedy ani tuk.

vivik22
24. mar 2018

@anickaa1983 ano, aj ja tak rozmyslam. Aj ja teda skusim tu hematologiu. A tej Drakulovej sa da dovolat bez problemov?

michellevendero
24. mar 2018

@vivik22 na hematológiu chodím do univerzitnej nemocnice v MT k Dr. Hollému - neskutočný pedant 👍🏻

vivik22
24. mar 2018

@michellevendero a tiez sa tam tak dlho caka? Nevies ci sa mu da dovolat a objednat sa?

michellevendero
24. mar 2018

@vivik22 do mesiaca dáva termín a volala som cez vratnicu a povedala som sestričke, že ju prosím o termín k Dr. Hollému ohľadom opakovaných potratov

michellevendero
24. mar 2018

@vivik22 kontakt priamo na hematológiu v MT k sestričke: ‭043/420 35 19‬

vivik22
24. mar 2018

@michellevendero 👍 super, tak vyskusam tam. To mam blizsie ako BA. Velka vdaka 🙂

michellevendero
24. mar 2018

@vivik22 držím Ti ✊🏻✊🏻 je veľký pedant - na vyšetrenia nedám dopustiť ☝🏻

vivik22
24. mar 2018

@michellevendero bola by som velmi rada, keby konecne pridu na to, preco sa nam stale nedari. Myslela som, ze podchytenou imunológiou je vsetko vyriesene, ale prislo velke sklamanie. Aj ja Ti drzim palce. A este raz dakujem za odporucanie.

megan5
24. mar 2018

@vivik22 uz mi dnes okolo 10tej napisal..ze sliznica je ok.a ze 30teho mam vklad..tak super..tie vysledky som mu nafotila a poslala hned vcera mailom..sa ospravedlnil ze bol odcestovany..zajtra uz zacinam s utrogestanom😉😀

megan5
24. mar 2018

@vivik22 aj ja som bola teraz si doplnit este hematologiu na lepive dosticky..tiez v Martine Hemo medika.a urobila som asi dobre..lebo tam mi nieco vyskocilo.ostatne vysledky boli ok.mne treba anopyrin

vivik22
24. mar 2018

@megan5 super, tak Ti velmi drzim palce, aby sa to podarilo. K akému lekarovi prosim chodis? Lebo mne tiez tento tyzden lekar neodpisoval.

rada2002
25. mar 2018

@michellevendero dievcata ja mam aj hemato aj endokrinologiu a imuno a momentalne mam za sebou 3 zamlknute tehotenstvo v 6 tt v priebehu 3 rokov. V utorok idem na kyret. Uz som to aj oplakala ale co uz. A nikto nevie preco. A pritom mam uz 12 r.syna a bol v pohode. Neviem ako dalej.

lakukaa
25. mar 2018

@rada2002 spermiogram je ok? Ja mam tiez pobehane vysetrenia ale soermiogram nic moc mozno aj preto sa nedari.

tuqanqa
25. mar 2018

@rada2002 och, to mi je luto. Drz sa.

vivik22
25. mar 2018

@rada2002 😒 nevzdavaj sa

michellevendero
25. mar 2018

@rada2002 fuhaaa 😢 sŕdcko skús dať vyšetriť ešte genetiku a infektológiu

dalida
25. mar 2018

@rada2002 ahoj, Rada. Ja mam tiez diagnozy zo spominanych oblasti plus PCO. Neboj, bude dobre. Chapem tvoju bolest, mam za sebou 5 spontannych potratov.. museli ma aj cistit, vzdy ostali v maternici zvysky... Bude dobre, len to chce cas.

santeema
25. mar 2018

@rada2002 je mi to luto☹...moja kamoska ich mala az 6 a potom na 7 krat donosila synceka. tiez nevedeli preco

megan5
26. mar 2018

@vivik22 ahoj.prepac ze odpisujem tak neskoro,vcera som bola cely den prec.ja chodim ku Koudelkovi.on tam uz vacsinu casu asi nie je,ale stale komunikujem s nim..uvidim ci mi bude robit vklad alebo nie..

rada2002
26. mar 2018

@dalida aj ti nieco z zistili? Po tych neuspechoch sa ti to podarilo?

rada2002
26. mar 2018

@lakukaa spermiogram je ok len morfologia ja iba 0,5 a spodna hranica je 4. Ale to ze nie je problem.

rada2002
26. mar 2018

@santeema ani jej nic nezistili? Ja uz neviem co dalej.

elenkaba
26. mar 2018

@rada2002 ja som mala tiež 3 MA, ale zistila sa pravdepodobne imunologicka príčina, vo výsledkoch z krvi som mala trochu vyššie intracelularne cytokiny, nasadili mi medrol a preventívne po ďalšom vklade fraxiparin a anopyrin, aj keď som mala hemato ok. Ale pomohlo, ďalší vklad vyšiel a dcérku som donosila.

rada2002
26. mar 2018

@elenkaba ja som tiez este minuly rok brala medrol a nechala mi ho dost dlho a cela som neho opuchla mala som vredy na chrbte a vypadali mi vlasy. No hruza. Tak som ho vysadila. Potom som mala igampliu ktoru som vyuzila a odvtedy som t m nebola

mimiqa
26. mar 2018

@rada2002 Ahoojjj...ty uz mas dieta som citala...teraz mas noveho partnera?? Ako koli tomu ci snim mas dieta..ak nie on ma dieta?? Ak nie z jeho strany genetima je ok???

santeema
26. mar 2018

@rada2002 ja sa jej spytam a napisem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre