Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ceklis
24. apr 2018

@rada2002 ďakujem krásne. Tiež to bol nativ, vkladali ho včera a malo len tri dni. Tak to nechám už na prírodu. Aké máš ďalšie plány? Veľmi mi je to luto, že bábätko odišlo :( nevedia prečo? Sledovala som tvoj príbeh a moc som dúfala že to vyjde.

megan5
25. apr 2018

@lakukaa mne nikdy pregnyl nepichali.ale niektorym kockam ano..ten ti nemoze uskodit,skor naopak😉

mimiqa
25. apr 2018

@mum111
@lakukaa bambulky...pred ket som brala ja sama od seba vitaminy decko cecko selen zinok kys.listovu😉no z centra prikaz na druhy den ako ti pride menzes som zacala brat estrimax -estrofem...na 9-12den kontrola vyska sliznice to som sla do Brna k nim no staci ist k svojmu gynekologovi...podla toho mi urcili den vkladu..vklad byva vacsinou medzi 19-22dnom ...4 dni pred vkladom som zacala vaginalne vkladat utrogestan 4rano 4 vecer...samo ak vsetko je ok

lakukaa
25. apr 2018

@mimiqa dakujem za odpoved ja som este aj trombofilicka tak sa musim spytat kedy mam nieco brat na riedenie krvi.

mimiqa
25. apr 2018

@lakukaa viem moja 🤷‍♀️....opytaj sa radsej.....a drzim palce... vyjde to 😘

misela103
25. apr 2018

Ahojte 🙂 Baby mám takú otázočku 😇 čo hovoríte na sex počas stimulky? 😎 ďakujem za odpovede. Majte pekný slnečný den 🙂

mimiqa
25. apr 2018

@misela103 vyborny 😘🤗

misela103
25. apr 2018

@mimiqa 🙂 tak som to myslela či počas stimulky sex moze byt? 😇

mimiqa
25. apr 2018

@misela103 moze 😚..nema to vplyv nemboj....

misela103
25. apr 2018

@mimiqa Ok ďakujem za odpoved 🙂

lakukaa
25. apr 2018

@mimiqa Dakujem 😉😘

misela103
26. apr 2018

@mimiqa No nedalo mi to radsej som pisala do centra a styk neodporucaju lebo ze moze dojst k praskaniu folikul. takze to ani riskovat nebudeme.

mimiqa
26. apr 2018

@misela103 moze sa stat....nie zas tvrdy sex panecku 😀....no nieje to zakazane tak som myslela.... Nezne milovanie nieje zle 😚...to si kazdy urobi podla seba..hlavne nech vsetko vyjde ako ma....uz si zacala stimulovat???

misela103
26. apr 2018

@mimiqa no nebudeme to riskovat stejne. Ano zacala a same problemy. Mam problem zohnat lieky vcera som bola v lekari a dnes som si sla prene a z 3ks mi prišiel len 1 ks. Je to cetrotide ak mi ho do zajtra nezozenu tak som skoncila lebo na sobotu ich potrebujem. Neviem co spravim

angel1982
26. apr 2018

Ahojte,
Mozete mi poradit prosim? Petrenko poslal naspat papiere, a teraz mam poslat na centralnu poistovnu Unión? Ziadna pobocka? Dakujem. Ospravedlnujem sa vopred ked moja otazka znie hlupo. 😰

mimiqa
26. apr 2018

@misela103 odkial si???? V nemocniciach musia mat take injekcie.

mimiqa
26. apr 2018

@misela103 no ako v lekarnach v nemocniciach...

mimiqa
26. apr 2018

@misela103 su tu holky co predavaju cetrotide..jedine nejako ist si po ne....alebo do dajakeho centra si vybrat

mimiqa
26. apr 2018

@misela103 danielle123 to je nick holky co ma cetrotide je zo Senice....skus tu pokukat zohnat

leelloo
26. apr 2018

@misela103 máš klasické ivf alebo soft? Ja som tak otehotnela 🙂 sex 4 dni pred odberom, pri odbere žiadne vajko z 3 folikul, vraj ovulácii bola skôr a o 2 týždne bum, dve čiarky 🙂

misela103
26. apr 2018

@mimiqa Z Novych Zamkov. No ja dufam ze zajtra ked pojdem do tej learne ze tie lieky budu. Je to aj moja chyba mala som ist skor objdnat. Ale aby i nevedeli zabezpecit lieky? Ved to uz kde sme... Ja silno dufam ze budu. A ked nie tak neviem co spravim

misela103
26. apr 2018

@leelloo mam soft. Ja prirodzene neotehotniem bohužiaľ

misela103
26. apr 2018

@mimiqa dakujem idem hladat radsej niekoho pobliz kto predava

mimiqa
26. apr 2018

@misela103 je tu dost stranok pokukaj...vy nemate tam dajaku lekaren nonstop ci gyn.nemocnicu zeby tam ???

mimiqa
26. apr 2018

@misela103 sama sebe napisem 😅🤣....kuk tu stranku tam predavaju bambule lieky

mimika1973
27. apr 2018

@misela103 ahoj, mozu Ti dat aj Orgalutran. To je to iste ako Cetrotide!

misela103
29. apr 2018

@mimika1973 ahoj v piatok boli vsetky kusy cetrotide co som objednala v lekarni 😉 nakoniec som ich na vikend ani nepotrebovala lebo vajka na prvej kontrole boli male tak pokracujem stale s menopurom do zajtra a zajtra ideme aj na kontrolu

rada2002
1. máj 2018

@ceklis no teraz pockat na vysledky a potom sa uvidi.

mimika1973
4. máj 2018

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre