Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lola911
12. máj 2018

@janulino vďaka otevrelovi idem o 5 týždňov rodiť 😁 po 22 rokoch snaženia 😁

janulino
13. máj 2018

@lola911 Gratulujem!!! Tak dfm, ze pomoze aj nam.. My mame u nehi termin na konzultaciu 14.6.

leticia22
13. máj 2018

@lola911 wau držím palčeky po takom boji nech ste hlavne zdraví a bábo robí veľkú radosť 😉

mimiqa
13. máj 2018

@janulino vsetci su tam fajn 😁

mimiqa
13. máj 2018

@lola911 😚😍

mimika1973
14. máj 2018

@lola911 UZ????!!!! to ale super rychlo preletelo veru! Drzim palce! 🙂 Rodis v UK? 🙂

zuziklc29
14. máj 2018

Zienky. Boli sme teda na konzultacii. Imunologiu nepotrebujem nakolko vzdy sa drobci uchytili. Tak v piatok hematologia a mozem poslat ziadost. Akurat novy hormonalny profil a manzel spermogram.

lola911
15. máj 2018

@mimika1973 áno veľmi rýchlo to ubehlo 😉 budem rodiť v Uk presne v tej istej nemocnici kde nám zamietli ivf 😂🤣

minnonnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
megan5
16. máj 2018

Ahojte dievcata.je tu niekto kto uzival estrimax pred ket?kedy vam ho kazali vysadit?a utrogestan ste ako vysadzali?dakujem krasne😉

megan5
16. máj 2018

Lebo doktor mi napisal iba ze leky musite brat az do konce 12tydne a pol vysadit..tak sa v tom nevyznam..som estelen v 10tyzdni a hadam je vsetko v poriadku,ale chcem sa informovat dopredu..dakujem😉

megan5
16. máj 2018

Estrofem berem..ale to je asi to iste ako estrimax

zuzka3
17. máj 2018

@megan5 ja som mala povodnu davku utrogestan 4-0-4 a estrimax 1-1-1. Vysadzat mi dr kazal postupne a to od 10+0 utrogestan 2-0-2 a estrimax 1-0-1, od 11+0 utrogestan 0-0-2 a estrimax 1-0-0. A od 12+0 bez liekov 🙂

zuzka3
17. máj 2018

@megan5 ano je to to iste

martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka3
17. máj 2018

@martet mne zostal, doma ti pozriem kolko presne.

megan5
17. máj 2018

@zuzka3 dakujem zuzi..ja mu este pre istotu napisem,nech mi to poriadne rozpise.ja som uz bola 2krat v nemocnici,co som spinila a raz aj krvicka bola.ale ja berem aj anopyrin,ten to moze drazdit.na sone bolo vsetko ok,tak dufam ze aj zajtra bude.a ty sa mas ako?verim,ze dobre😊.ja dost oddychujem.

janulino
17. máj 2018

Ahojte dievčatá je tu niekto, kto šiel na KET s Clexanom a Aspirinom? Od kedy ste ho začali brať a akú s nimi máte skúsenosť? Ďakujem

zuzka3
17. máj 2018

@megan5 ja som tiez 3x krvacala.. ale dobre je, asi je to fakt bezne aj ked pre nas velmi stresujuce. Ja uz dobre, zajtra zacinam 4ty mesiac 🙂 tak si drzme palce nech to dotiahneme do uspeneho konca!

megan5
17. máj 2018

@zuzka3 no ti poviem..je to veru riadne na psychiku.ja sa stale modlim,aby bolo vsetko dobre a aby to babo zvladlo.mne sa 2krat stalo ako som sedela chvilu na lavicke a slniecko svietilo a potom som zakrvacala.este stale ma pichne hoci kedy..uz aby bolo to babo😊😍silnejsie..musime to dotiahnut do uspesneho konca🍀.ty si asi 3tyzdne dopredu😀.

vernazza
22. máj 2018

Ahojte, už dlhšie tému nečítam ale rada posuniem ďalej čo mi po IVF ostalo a nepoužijem.. Píšte správu alebo ma nasmerujte pls. Vďaka.

jalaura
23. máj 2018

Ahojte, po 2 a pol roku by sme radi isli este na jedno IVF do Brna. Viem ze sa nejako zmenili podmienky preplacania. Ma niekto s tym skusenosti? Prosim poradte mi nech netapam

jalaura
23. máj 2018

@rada2002 mozem sa opytat na ten nativ? brala si pri tom nejake lieky? koli comu si isla na nativ a nie napr. soft?

mimika1973
23. máj 2018

@jalaura ahoj, si uz moc nepamatam, ale ty uz mas jedno babenko doma? ;)

66kikusa66
24. máj 2018

Ahojte 😊 dnes sme mali prvu konzultaciu v reprofite, musime ist na geneticke a imunologicke vysetrenie.. chcela by som sa spytat, ze vy kde ste boli na genetickom vysetreni? Prosim vas potrebovala by som nejakeho lekara alebo nejaku kliniku v BA alebo okolie. Na tu imunologiu asi pojdeme do Nitry, len som pocula, ze tam sa caka aj pol roka na termin, je to pravda? Dakujem vopred za odpovede 😊😊

mimiqa
24. máj 2018

@66kikusa66 ahoj..ani imunologia otras..caka sa....tu v ba tusim tri mesiace...no je mozne ze aj pol roka...genetiku mate na Kramaroch aj...

ericia
25. máj 2018

@66kikusa66 ahoj.. Áno v Nitre sa veľmi dlho čaká aj na termín aj na výsledky... Neviem, či všetci, ale teda ja mam smolu... A neviem koľko ešte bude marodovat doktorka, lebo je po operácii chrbtice..

sweetrevenge
25. máj 2018

@66kikusa66 Ahoj na genetiku zavolaj do železničnej nemocnice http://www.znap.sk/ba/ambulancie-a-ordinacne-ho... Dr. Mihalikova velmi zlata je zavolala som za tyzden som mala prist aj s partnerom a za 2 mesiace boli vysledky

66kikusa66
25. máj 2018

@sweetrevenge ďakujem 😊 v pondelok zavolam tam 😊

simik411
26. máj 2018

Ahojte babule,vcera mi prisli papiere z brna pre poistovnu a petrenka a mojho dr. Chcem sa opytat- vsetky tie papiere davam kazdemu teda posielam petrenkovi aj do poistovne ? Poslali ste orignal ci kopie stacia aby sa to nestrati? Dakujem za odp

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre