Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lakukaa
26. máj 2018

@ericia ja cakam uz 8 semiacov.6 na objednanie a teraz uz 6 tyzdnov na vysledok.stale nic.maju cas.zaplat a cakaj.doktorka ma pravo ochoriet ale co teraz padne vsetko na jednej doktorke? To nema zastupcu.najnovsie povedala sestricka ze to v labakoch meskaju.ja im uz neverim co hovoria.cele zle.hamba ze 8 mesiacov sa nikam nevieme dopracovat.

lakukaa
26. máj 2018

@simik411 ahoj najprv potvrdis u lekara potom posles petrenkovi cakas on to posle tebe naspet a potom do poistovne.ja som si to radsej prefotila original som poslala.moze sa to aj stratit.potom sa nelakaj petrenko napise ze mozes ist aj na sk ale to si nevsimaj poistovna to schvaluje posle ti domov papier o schvaleni.

ericia
27. máj 2018

@lakukaa no mne už v piatok prišli výsledky... To, že čakajú na výsledky z Medirexu mi hovorila mesiac... Ze oni za to nemôžu... A co viem jedna holka tam aj volala a ze oni musia mať väčšie množstvo skumaviek, aby mohli urobiť rozbor... No sila toto....

ericia
27. máj 2018

@lakukaa ahoj prosím ta koľko si čakala? Ja to idem zajtra poslať Petrenkovi... A potrebujem to stihnúť do konca júna...
Ďakujem

dogcookiesdm
27. máj 2018

@ericia ahojky petrenko mi poslal späť do týždňa zamietave stanovisko.

ericia
27. máj 2018

@dogcookiesdm ďakujem 😊 a poisťovňa?

michellevendero
27. máj 2018

Ahojte. Prosím Vás 🙏🏻 chodí niekto k Dr. Macháčovi...je špička vo svojom obore ?

dogcookiesdm
27. máj 2018

@ericia minuly tyždeň som ešte len posielala, tusim, že maju 10 pracovných dní ...

alexa1983
27. máj 2018

@minnonnka ahoj, nehovorila som im ze idem inam, to ich predsa nemusi zaujimat, pisala som im meil nech mi preposlu kopie mojej zdravot.dokumentacie a poslali mi to postou .

alexa1983
27. máj 2018

@lakukaa ahoj, Petrenkovi sa nemusi ist osobne? Kolko to asi tak trva? Dakujem 🙂

alexa1983
27. máj 2018

Baby a aj ste ostali tehotne niektore? Boli sme na prvej konzultacii a zatial prvy dojem super. Uz len to ze davaju kratky protokol , co je setrnejsie. Len to cestovanie :( Doktora mame Mudr. Frank

lola911
27. máj 2018

@alexa1983 nielenže tehotné ale ide sa aj rodiť 🤰😁 neboj zázraky sa dejú 😉

zuzka3
27. máj 2018

@alexa1983 ja som si cely cas hovorila, ze niekto tie statistiky naplnat musi, tak preco nie ja 🙂 a podarilo sa na 1x 😉

mimiqa
27. máj 2018

@alexa1983 cakam reprofitaka 😅😘😍drzim palec 🤗

leticia22
27. máj 2018

@alexa1983 Tak doktor Frank je uuuuuuuzasny 👌 aj ja som ho mala fakt je super, ochotný, milý, 👍

lakukaa
27. máj 2018

@ericia fuuu tak to drzim palce ja som posielala zaciatkom septembra a komplet som to mala v polovici novembra.vsade maju cas.petrenko to mal tri tyzdne na stole.

lakukaa
27. máj 2018

@alexa1983 mozes ist aj odobne ale nic stym nedosiahnes zoberu iba papiere a budes cakat.tak mi povedala jeho sestricka.

ericia
28. máj 2018

@lakukaa juj to mi ani nehovor 🙈 ja už v júli mam naplánovaný odber darkyne...

leticia22
28. máj 2018

@ericia ahoj. Ja som to bola zaniesť petrenkovi osobne a do týždňa už mi to poslal nazad. Určite získaš pár dni k dobru, keď pôjdeš osobne. A poisťovňa to tuším hneď do týždňa, dvoch schválila.

lakukaa
28. máj 2018

@ericia skus ist osobne a povedat ci budextaky zlaty a pozrie sa ti na to ze mas takuto nahlu situaciu.ja hovorim co mne povedala sestricka ze ako to tam chodi.ak bues mat stastie to stihnes.ja som ho nemala a musela som ist az po novom roku na ivf lebo december bola v labakoch dovolenka cez vianoce.ja na toto nemam stastie ale mozno sa raz usmeje😊tak drzim palce

ssegra
28. máj 2018

@alexa1983 mne tu akurat odfukuje 15mesacna reprofitacka 🙂

ericia
28. máj 2018

@lakukaa ja som to nakoniec poslala dooorucene a prvou triedou... Ze to tam ráno bude mať... Mam na to v podstate šesť týždňov.. Tak ich budem otravovať 😁

alexa1983
28. máj 2018

@lola911 jéééj 🙂 tak veľká gratulácia 🙂 dobre sa to číta 🙂 my do Brna vkladamé všetku nádej ... dlho si tam chodila?

alexa1983
28. máj 2018

@zuzka3 gratulujem z celého srdca 🙂 tak dobre sa to číta že majú fakt dobré výsledky ... teším sa s tebou 🙂

alexa1983
28. máj 2018

@ssegra mooc gratulujem 🙂

alexa1983
28. máj 2018

baby to sa tak krásne toto číta že sa vám podarili vklady 🙂 predtým som chodila do Repromedicy a tak žiadne pozitýva ... toto mi dalo toľko nádeje na ďalší boj že si to ani neviete predstaviť 🙂 ďakujem Vám 🙂

lola911
28. máj 2018

@alexa1983 v Brne sme mali prvé ivf v októbri 2015 a posledné september 2017 😉 s toho teraz budeme mat chlapčeka 😍 teraz začíname 38tt takze už každú chvíľku budeme traja 😍 takže v Brne sme strávili 2 roky a mali sme tam 6 ivf,, inak v iných centrách sme strávili 20 rokov neúspešne a to na Slovensku a v Anglicku,,, trvalo nám to všetko 22 rokov ale oplatilo sa 😍 môžem povedať že som už pomali neverila ale naozaj Brno robí zázraky a sú oveľa lepší ako v zahraničí,,, sú tam naozaj špičkový lekári,, ver tomu že ak sa to nepodarí tam tak už nikde 😉 tvoj lekár ti bude robiť protokol ale stretávať sa budeš so všetkými 😉

megan5
28. máj 2018

@alexa1983 mudr.Frank mi robil vklad a som tehotna😊😍.som v 12tyzdni..trosku ma boli sice brusko a mam mat obdobie menstruacie zachvilu,ale hadam to udrzim🍀.vela stasticka prajem

rada2002
28. máj 2018

@jalaura bolo mi to doporučené lekárkou, pretože vždy som mala nakoniec iba 1 vajíčko na oplodnenie. Počas natívu neberieš nič, je to prirodzený cyklus, tzn. v cca 13.deň po menzese ti vyberú vajíčko a oplodnia. To sa zistí na utzv. Problém je v tom, že vajíčko môže samovoľne prasknúť a je to potom pasé. Mne sa to stalo 1x.

ssegra
28. máj 2018

@alexa1983 dakujem a vam prajem aby to v brne vyslo na prvykrat tak ako nam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre