Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuziklc29
12. jún 2018

@leticia22 Ja som mala Balocsi tusim. Ale chcela by so Franka

citronely
12. jún 2018

@evushka007 za mna frank topka! a to som sa strela asi so vsetkymi co su tam 😂

leticia22
12. jún 2018

@zuziklc29 no ten je super, toho som mala aj ja.

citronely
12. jún 2018

@zuziklc29 aj ja som mala franka a odporucam, vdaka nemu mam v brusku uz 16tt babatko

dadufa
12. jún 2018

Čaute baby, žiadna neriešila hneď svoje prvé IVF v Brne cez Unionku? Poprosím o rady, budem veľmi vďačná ak mi niektorá da echo.

simik411
12. jún 2018

@dadufa ahoj ja riesim prve ivf ale doveru , union nie tak to ti asi nepomozem :/ ale dufam ako aj ty rovnako ze to schvalia aj ked na svk len 3x iui nic viac :/ drzim prsty..

ericia
12. jún 2018

Ahojte dievčatá... Myslite si, že mi pomoze, keď Petrenkovi zavolám co je z mojimi papiermi? Potrebujem všetko stihnúť do konca júna vybaviť a on ma moje papiere už tretí týždeň 🙈🙈🙈
Ďakujem 😊

mimiqa
12. jún 2018

@ericia fuuhhhasaa..volaj....aj tak ta prepoja kde posielaju postu...no treti tyzden je vela..drzim.palec 👍😘

mimiqa
12. jún 2018

@dadufa ahoj..ja som presla cez Union....a cca do 5 tyzdenou som mala peniaze nazad👍🤗3x ivf preplatia

mimiqa
12. jún 2018

@dadufa kludne mi napis....opytaj sa co potrebujem 🤗

leticia22
12. jún 2018

@ericia zavolaj im tam do centra že v zmysle vyhlášky či nariadenia má fešacik na to 10 dní!!!

simik411
12. jún 2018

@ericia no super, ja cakam presne dva tyzdne takze sa asi tak skoro ani nedockam ked tebe za tri neni schopny dat juuujha.. daj vediet keby zavolas co povedali pls ci mam aj potom o tyzd volat alebo co :D

janulino
12. jún 2018

@dadufa ahoj ja idem cez union, ale uz druhe iVF, pisala som tam a poslali mi papiere na vyplnenie..no a napisali ze 3 IVF preplati poistovna..inak sa konkretne nevyjadrili..podla mna to schvalia lebo nenamietali, ze preco Brno..no a ideme tam vo stvrtok,tak tie papiere tak asi vezmem so sebou..lebo netusim co mam poslat Petrenkovi...tak len tolko

lakukaa
12. jún 2018

@leticia22 ahojte im je vsetko jedno aj cele zakony.ja som riesila papiere od konca augusta do konca novembra.kazdy mal cas.cakaj ked potrebujes tu to bohuzial tak funguje.potom bud kludna a nestresuj sa.volaj tam ze nech si maknu ze nemas cas.

ericia
13. jún 2018

@mimiqa
@leticia22
@simik411 tak dnes som volala... Ze v pondelok moje papiere doporučene odišli... Dnes ešte nič neprišlo... Hádam zajtra 😊

simik411
13. jún 2018

@ericia super tak ja ocakavam niekedy bud tyzden snad tiez hehe :D dik za infoo...

mimiqa
13. jún 2018

@ericia a hon sa do toho 👍😙

janulino
13. jún 2018

Ahojte..plati sa v RF na prvej konzultacii nieco? A ako to tam prosim vas prebieha? Co sa tam robi? 🙂 bola som na IVF v Heliose MT a tam nam hned brali aj krv.. Dakujem

mimiqa
14. jún 2018

@janulino ahoj neplati sa na konzultacii nic.. prvy den sa ta povypytuju preco ivf povies..popripade ukazes vsetky nalezy co mas..ake liecby prebiehali u teba..ake lieky beres..a oni podla toho budu riesit liecbu. Skorej ale nie pokial nebudes mat vybavene papiere od poistovne. Samo ak nebudes samoplatca

ericia
14. jún 2018

Ahojte dievčatá.. Tak papiere od Petrenka mam doma... Akú adresu ste dávali na všeobecnu poisťovňu?
Ďakujem

meadow1
14. jún 2018

@ericia Panónska cesta 2, Bratislava 🙂

ericia
14. jún 2018

@meadow1 ďakujem veľmi pekne 😊

meadow1
14. jún 2018

@ericia nie je za čo 🙂 a do poisťovne treba poslať aj kópie zo zdravotnej dokumentácie z vyšetrení a podobne. Naspäť pošlú iba jeden papier, že schvaľujú liečbu, ale tie papiere čo pošleš, aj so zdravotnou dokumentáciou, si nechávajú (neviem na čo im to je). Tak len pre istotu, ak náhodou nevieš čo potrebujú 🙂

simik411
14. jún 2018

@ericia si predstav ze aj mne dnes poslal :D wau som sokovana az... dva tyzdne,, a peciatka a podpis je tam uz 8.6, neviem kde to bolo tyzden dalsi.. tak super ideme natoo 🙂)

simik411
14. jún 2018

@meadow1 ahoj akurat citam co si pisala vyssie, do zdravotky kopie len vsetkeho lebo mi uz nic nevratia teda??? dobre tomu chapem? ziadny original teda asi nedam :D

meadow1
14. jún 2018

@simik411 originál iba tej žiadosti, tú ti už nebude treba. Ale zo zdravotnej dokumentácie iba kópie 🙂

ericia
14. jún 2018

@meadow1 áno všetko som poslala... Ja mam toto už posledný pokus hradeny pokus... Som si ho nechavala v zálohe... A všetko som si prefotila pre istotu... Ďakujem 😉

ericia
14. jún 2018

@simik411 asi to posielali naraz... A ja som mala dátum 12.6 tam.. Hmmm divne.. Ale hlavne, že máme doma obidve papiere a môžeme zasa čakať na poisťovňu 🙈🙈🙈Ja som to už aj poslala doporucene a prvou triedou ešte...

simik411
14. jún 2018

@ericia ja az zajtra z nitry do nitry 😂snad to pride hned haha,, a nech schvaaalia hned bozee... 🙏🏼

jenna2202
14. jún 2018

Ahojte 😊
Ja som bola v Brne včera na prvú konzultáciu.Tiez som po 3xIUI a 3xIVF na slovensku.Okrem bežných potrebných vyšetrení si mame spraviť aj imunologicke vyšetrenie .Dnes som odvolala 2kliniky v ktorých to robia a zostala som v šoku a smutná že prvý voľný termín je v novembri .Je to strašne dlha doba.Mate prosím nejaké skúsenosti alebo radu kde by som si to mohla dať urobiť ?Skusim ešte Košice ale bojím sa že nepochodim.dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre